И аз като Суити се чудя защо времето се разваля през почивните дни.
Много ме е яд!Иринии, "При Доня Ина" трябва да е много забавно и вкусно. Честито за подаръка! Ако не успея на 5-ти да се включа отсега специални поздрави за имения ден на теб и Ирина!
Май нейм, после да пуснеш снимки на малката госпожица с кадифе и перли
Весело изкарване на сватбата. Ох, и на мен ми се ходи на сватба 
По въпросите на Шийла:
1. Въпреки че се постарах доста да се подготвя за това какво е да си родител - ще си призная, че всичко бе изненада за мен. Започна се още с първите дни, докато осъзная как точно да се грижа за малкия човек. Да не говорим, че тогава кърменето ми се струваше мисията невъзможна, а ето на все още кърмя. Каквото и да съм очаквала, докато не го преживях някак не си давах реална сметка за ролята родител.
2. Май няма такова нещо, което бих искала да знам преди да родя.
3. За мен най-трудното е да съвместя работата с родителството. И двете изискват време и внимание. Разбира се да си родител е много по-важно и то е за цял живот. На мен лично ми трябваше време, за да разбера как да организирам и двете неща. Иначе като се замисля няма такова нещо, което да ми е било трудно като родител.
Дидишонче, разбира се, че за теб това е голяма радост
все си мислех, че е малък
а то голямо, моето момче 

Имай предвид, че Дари вече яде по 2 пъти на ден твърда храна по около 100-ина грама, след сукане. И добавка един път по 60 мл. и предполгам, че от слънцето и храната си набавя достатъчно.
И докато се пооправя и хапнем и то дошло време за лягане 
. На последната консултация бяхме 7 300 кг. и 69 см.
.
Вече си имаме спалня.
От кой магазин пазарувахте?