хайд парк (осиновени)

  • 68 003
  • 378
# 315
По вода да му върви   bouquet
Наздраве и весело изкарване Simple Smile
Виж целия пост
# 316
Те са двама, кОмарче! Grinning
Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 317
Тогава да ИМ върви целия живот като по мед и масло   bouquet
Виж целия пост
# 318
Бижу, да са ти живи и здрави двете момчета! Светъл и успешен да е пътят им напред и все повече и по-високи покорените върхове!
Честит празник и на теб, майче   bouquet Hug



 Hug
Виж целия пост
# 319
Ех, благодаря ви, скъпи мои! Heart Eyes Hug
От вашите уста в Божите уши, както се казва. Peace Hug
Да са ни живи и здрави на всички децата ни прекрасни!  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 320
На добър час и на двамата, те са толкова прекрасни, че изобщо не си представям да не се справят с джунглата занапред   bouquet
Виж целия пост
# 321
Бижу,не знам как се чувства една майка в почивния ден между два бала Hug.Дай,боже такава радост на всички.

И мен ме е хванал един мързел.Трябва да ходя за торта.Нашето тържество в училище е на 28.05.Обещах да занеса торта и детско шампанско.В това мрачно време обаче хич не ми се излиза и се ослушвам.
Виж целия пост
# 322
Ами, усмихната!  Hug От сутринта не съм спряла да се усмихвам и да си гледам снимките. Grinning
Утре пак! Crazy Party Laughing

кудкудяче, Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 323
Е,дай да ги видим и ние Praynig
Виж целия пост
# 324
Ето го първият за малко.  Simple Smile
Утре е балът на втория близнак, но ще празнуват двамата заедно и ще имат общи снимки.
Виж целия пост
# 325
     Бижу, честито ти абитюренти!!!Ще се усмихваш ,ами как ...такава радост  Heart Eyes
Виж целия пост
# 326
EEeee чудно момче! Да са ти живи и здрави Бижу! Много, много, много късмет и щастие им пожелавам   bouquet
Виж целия пост
# 327
Страхотен е Heart Eyes.Да са ти живи и здрави и тримата Hug
Виж целия пост
# 328
Благодаря ви, мили мои! Hug да ви се връща същата радост! Heart Eyes

Добавих още няколко снимки от днешното официално тържество от бала на втория близнак.
Виж целия пост
# 329
Аууу Агнешко  Mr. Green
Бижу, потекоха ми лигите  Crazy Blush Много са ти готини момчетата!да са ти живи и здрави Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия