ИЗРАЕЛ35

  • 30 509
  • 287
# 90
Ами в нашия район не е често срещано явление възрастна жена на тустус,предимно са с колелета.Аз живея в мошав-това си е чисто село така,че не съм критерий,нека мацките от града да си кажат ако са забелязвали  Grinning Тук при нас възрастните жени и мъже правят много спортно ходене и карат колелета  Peace
Виж целия пост
# 91
 Свеж въздух, маха се вече прахуляка, посмях да си подам носа навън.  Whistling
    Мента , влагата до морето на мен добре ми се отразява, но виж при прекалена влага не, защото при прекалена влага се образува и мухъл. Имах такъв случай в Америка, бяхме в къща на брега на океана и постоянно си имаше капчици по прозорците, а колко дрехи ми заминаха...... ooooh! Това е мястото за което говоря в щата Кънектика- http://www.watersedgeresortandspa.com/
      Относно бабите с мотопеди мога смело да кажа, че в кибуц това си е редовно явление, чак може би след 70 се прехвърлят на едни странни колички,подобни на голф количките, ама по-малки Mr. Green
     ПП. Ето и самата къщичка, в която живуркахме студенти от цял свят, но основно от Европа Grinning
http://media.snimka.bg/2880/012014826-big.jpg
Виж целия пост
# 92
Честити щастливи поводи на Боряна и Татянка! Да сте живи и здрави!

Майка си тръгна преди няколко дни много бързо минаха два месеца  Sad. Как да мразя раздели но няма как. Сега и  мъжа ми с  малката са на гости на баба и дядо в Израел аз ще летя по-късно да ги взема. Много ми беше криво ама много Ви казвам но  тази година като първа в нашата компания ми се полагат само 2 седмици  отпуска, догодина 3 седмици, после 4 и т.н къде отиде 1 месец отпуска в България  Rolling Eyes...

Но оползотворявам свободното време изчистих си хубаво, чета си книжка, а като ходя на работа времето ми минава бързо.




Виж целия пост
# 93
mimkis ,иска парола!

hand ,всеки мрази разделите с близки хора,особенно когато,ни делят хиляди километри Sad
Виж целия пост
# 94
Добре, че има и Гергьовден, че тия летци да си вземат летателните часове. От няколко дни летят тука над нас на поразия.
Виж целия пост
# 95
Утре ще има парад!
Ще участват и представителни части от Русия,Украйна,Молдова,Италия,Гърция!

Аз се уредих с покана и няма да се блъскам при крепостниците. Sunglasses

Щели да спускат знамето от прясно купените хеликоптери "Спартан",които прелетяха над нас с Дядо Хаджи. Mr. Green

ПС.Днес ще прелитат до 15ч.Само. Mr. Green
Виж целия пост
# 96
  ХандHug знам .... Скоро поне идваш към нас и ще се срещнем в Израел .... Малко движение разсейва    Hug

  Наина , слагай си своята парола за вход във фейсбук. Отваря се страницата  на мимкис така.

  Тигрис,  Mr. Green ...така е то !

 

 

 
Виж целия пост
# 97
...ПС.Днес ще прелитат до 15ч.Само. Mr. Green[/i]
Дали заради дъжда или пък от моя намален слух ама не ги чух тия да летят повече.
Виж целия пост
# 98
Дядо Хаджи,беше питал дали възрастните хора карат тук мотопеди и понеже никой не отговори аз ще ти покажа възрастните хора в кибуците и мошавите какви джаджи карат.Както каза мимкис това са подобия на голфколи-електически са и се карат без шофьорска книжка.Ето и два вида:
   
Виж целия пост
# 99
Браво Борянка Hug, аз си мислех да потърся, но не се сетих как се казват на иврит newsm78.
     Между другото не само по кибуци и мошави и в градове като Хадера и Ор Акива си джиткат, даже на главните пътища, незнам позволено ли е,или не Thinking
Виж целия пост
# 100
Ами аз не виждам проблем този калнуит да се движи навсякъде където няма минимална скорост  Mr. Green Тяхната максимална май е около 20км в час  Mr. Green Виждала съм бабка,филипинката кара слизат пред магазина,влизат вътре и бабката само посочва а филипината товари...И все пак незнам къде им е позволено да се движат-питах мъжо и той незнае  newsm78
Виж целия пост
# 101
nomadka , темите по правило са 20 страници, затова трябва след 20-тата да се отвори  друга .Това са правила на форума бг мама и на нашия подфорум. Не сме я затворили ей така  Simple Smile
 ------------------------------
Много ти е опасен аватарът  hahaha !
1.Готин майтап! Изкефих сЪ! Laughing Laughing Laughing
2.Криза майка от нейде трябва да се пИчели! Laughing
Иначе тенкю за вниманието ви!
Nomadka,аз съм в БГ!Доста дълго време кърмех,но това с водата не го харесвам.Моето дете въобще не пиеше вода,така и си продължи.Имало в кърмата достатъчно вода,ами може ,ама навън е примерно 30градуса,и то не близва капка вода.Ако имам второ дете,ще давам вода от мига в който се роди!
До някъде съм съгласна с теб - човешкият организъм има просто изконна нужда от вода, но в интерес на истината и други деца отказват да пият до някое време вода и без да е нарочно заради кърменето и препоръката докторска. Wink
Ама чак пък перманентна козметика, да ме извиняват. Ами да речем после като не и харесва тоя грим какво правим ? Впрочем същото се отнася и за татуировките дето сега са станали някаква необяснима мода. А за силикона ... айде да не го почвам. Нашите баби сума ти време са карали без него пък като гледам пак са оживели и нацията ни не е била в демографска криза.
Ей тука имам пълно потвърждение, че и младото поколение не винаги си пада по силикона - моят син отказва да суче силиконов биберон залъгалка и адски се гневи като му го пробутвам. Абе малко ама и то иска нещо истинско да стисне. Laughing Laughing Laughing
Номадка,аз съм мама в България.Виждам,че те интересува как е в Израел и затова няма да се изказвам. Пък опит няма никакъв с бебета,честно казано... Mr. Green
Желая ти успех в тая насока, когато и както и да те споходи! Wink

Много сте писмовни и ако съм пропуснала някой нека ме извини. Иначе сте много увлекателни ще ви следя ъгейн с интерес! Peace
Виж целия пост
# 102
Дядо Хаджи,беше питал дали възрастните хора карат тук мотопеди и понеже никой не отговори аз ще ти покажа възрастните хора в кибуците и мошавите какви джаджи карат.Както каза мимкис това са подобия на голфколи-електически са и се карат без шофьорска книжка.Ето и два вида:
  


Mmmm  Как варират като цени .  Туй второто на картинката си харесах .  От бг от къде може да се купи?
Виж целия пост
# 103
...ПС.Днес ще прелитат до 15ч.Само. Mr. Green[/i]
Дали заради дъжда или пък от моя намален слух ама не ги чух тия да летят повече.

Летяха,летяха. Hug
Транспортни самолети,едни сиви,сега разучвам какви точно бяха.
Не издаваха почти никакъв шум и аз ги забелязах само защото бях пред големия прозорец(правех банички в кухнята   chef).
Сега излитат от Доброславци и минават напряко през Люлин. Hug


Днес пред Народния театър е свирил оркестърът на базата на НАТО в Неапол,а в Борисовата някакви руснаци(не запомних точно кои).
Сергей Станишев бил рожденик днес и го даваха по новините как се поздравява с диригента на руснаците.
Аз не можах да отида,обаче утре също ще свирят на парада.


Виж целия пост
# 104
Анди това второто е за 9000 шекела което прави 2250 долара  Peace Ето тук можеш да разгледаш още много : клик
А на въпроса от къде в Бг може да се купи-нямам идея  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия