Нека вънка да вали, смелото ни Февpуарче от дъжда не се бои.

  • 15 968
  • 304
# 60
Днес се разходихме по магазините.Купих си няколко парцалки.В Манго,Кенвело и Ню Йоркър има доста прилични намаления  Peace

В Калиопето и НафНаф не успях да влезна,но май и там имаше и от вън имаше сладурски нещица.
Виж целия пост
# 61
Здравейте мами, извинявайте че нахлувам в темата ви но ви моля да гласувате за моята Ели
http://win.-spam017-/1277/
благодаря ви Hug
Виж целия пост
# 62
Linkata повечето материал са естествени изсушени цветя,тя си ги бере,суши.забождат се едно по едно на една гъба и се лепят със силиконов пистолет.абе голяма врътка за хора с нерви Laughing
Виж целия пост
# 63
А така!По-често трябва да си показваме такива красоти! Никога не съм пробвала да шия гоблени,но мисля,че би ми харесало..Няма обаче кой да ме въведе в това начинание!А и сега,честно казано,не смогвам с времето..
Янаст,на мен също много ми харесва да спи Раличка при нас!С баткото дори и не ми хрумна такова нещо,но той си спеше кротко в креватчето..докато сега дундата сама си го изпроси! Laughing
Виж целия пост
# 64
alximika, много се впечатлих! Много са красиви нещата на майка ти.
Разгледах с интерес и гоблените. Аз също съм шила някога, но последно време нещо нямам нерви. Всичките показани неща са прекрасни!
Виж целия пост
# 65
Ех, за какви тъжни неща си говорите Sad Sad
Аз искам да попитам kamelllia19, започна ли да даваш сребърна вода на мъника.. и какво мислиш.. Аз днес разгледах доста теми и хубави неща пишат за тази вода. А на теб докторката ли ти каза да даваш?
Докторката ми каза за капки, които пак съдържат сребро..ама цапат и са за деца с хрема, а ние нямаме.  Става дума за така наречените черни капки Коларгол.
Купих днес ново шише със сребърна вода и капкомер. Тази вечер я почвам с по 2 капки във всяка ноздра. Wink



наема страхотни гоблени си ушила, дано скоро да ти остане повече време  и да завършиш и последният. Flutter

аз сега шия една графика за цветарският магазин на майка ми / закъснял подарък за 8 март, ама с  baby_neutral бавно стават нещата/

алхимика, майка ти   е голям талант...за първи път виждам такива.

албена бъди силна и хората около теб също Hug

рися прати ми @- си на лични и утре като се прибера в сливен ще ти пратя схемите на Tenderness Laughing

толо мн увличaщо и успокояващо хоби е, няма да съжаляваш като пробваш когато намериш време разбира се Mr. Green




 

Виж целия пост
# 66
Яна, честно казано и през ум не ми мина да я намажа с кърма. newsm78 Тъкмо се чудех как да я накарам да пиша на памуче, та да и намажа драскотините, ама кърмата е по-добра идея. И двете баби идваха да я видят днес и изреваха на умряло. Rolling Eyes Ама и тя направо е като герой от войната, много зле изглежда, милата. Confused
Аз имам въпрос по схемите на Гея. Когато захранвах каката, праскови, нектарини и т.н. се въвеждаха след година и половина, май. А животинските продукти след 9-12 месец, а гледам, че сега са доста по-напред. Променило ли се е нещо за изминалите три години? А също и за педагогическото захранване... Тези микропорции пак специално за детето ли се правят или направо от чинията на мама? Мисълта ми е, ако решиш да започнеш с картоф, вариш един специално за детето или готвиш картофена манджа и даваш и на детето? Защото във втория случай май захранваш с повече от един продукт, не е ли по-опасно да направи алергична реакция към нещо? И как ще разбереш към какво?
А иначе- първия път захраних със сок на 2 месец, после детето направи алергия към козметика и спряхме захранването (бях давала сок само 3-4 пъти). За втори път захраних с оризова каша на 6 месеца. Сега мисля да захранвам след 5-6 месец с картофено пюре.
Виж целия пост
# 67
Ламтурниче, по принцип месото се въвежда малко по-рано - 6-7 месец, аз закъснях с въвеждането и го дадох някъде към девети месец. При тези схеми, аз поне съм карала с един изместен месец за всичко. За картофа - да, всичко си правиш в микропорции за него, а после като въведеш повече неща, може да даваш от вашето ядене, но това е обикновено след годинката. имай предвид, че с пюрето е доста по-трудно, особено ако ти си го приготвяла.
Виж целия пост
# 68
Момичета, нормално ли е да ми дойде?[/b] Преди 20 дни някъде ми беше прокапало, но сега е доста повичко. Дали има повод за притеснение  newsm78
Гери и на мен ми дойде на 1. 04, след 10 дни пак имах леко кървене. Май прекалих с разходките с кенгуруто. Сега чакам, ама никаква я няма. Преди да забременея никога не ми идваше на датата ами + 3 дни . чакам още малко и ще има тест.



четох, че може доста време да мине докато се нормализира цикъла и да почне да идва редовно, така че споко Hug.
Виж целия пост
# 69
alximika, страхотни са! Веднага вербувам майка ти за някой от следващите ни благотворителни базари!!! Party
Виж целия пост
# 70
мама 3 ,там сме само казваш кога и къде и веднага давам принос.аз съм си го моислила ама пусто като от скоро съм тук и не съм в час.на драго сърце бихме участвали в такива мероприятия Hug
Гледам за бебета в големи кревати говорите,ми тя Мая само през деня си спи в нейния,аз не мога да заспя  като не е до мен.Пък инашия тати от както сме се родили все подсмърча все кашля и аз съм го командировала в хола,та двете се простираме на широко Laughing
Виж целия пост
# 71
Здравейте мамчета.
Ей с 2 минути закъснях, но все пак по-добре късно: ЧРД и ЧИД на празнуващите!
Linkata и мен ме болят ужасно коленете:(. Непрекъснато ми парят и едвам ставам и се изправям. Мажа ги с Диклак и има съвсем малко подобрение. Чудя се на ревматолог или на ортопед да ходя.
Бебка цял ден е нервна, само си върти главата, мята ръце и крака...Сега още не е заспала. Аз я храня последно към 10.30-11 и я слагам в леглото и тя сама се приспива. Да, но днес не - приказва, обяснява се жално...Ох дано вече заспи, че е изтощено детенцето.
Лека нощ от нас
Виж целия пост
# 72
Добро утро, мамчета! Laughing

Хайде на гофретките, докато са още топли! newsm53




Виж целия пост
# 73
Добро утро!!!!

Ками,и кафе ще пия и гофретки ще хапна  Wink Мерсаж  Hug
Виж целия пост
# 74
Ками,сега прочетох в поста ти колко приятно и успокояващо е шиенето на гоблени и казвам на мъжа ми"Какво ще кажеш,да започна да шия гоблени!"Той ми отговаря" Ти ще шиеш,какво толкова...ама защо?... Shocked Освен това,при две деца и жив мъж..трябва да те е налегнала голяма скука.." hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия