Хайде да откажем цигарите завинаги!-2

  • 21 220
  • 440
# 375
Lia ти пък кога пропуши пак newsm78  newsm78 Нещо май съм изтървала.
Виж целия пост
# 376
Ха-ха  Grinning на по следващия ден. 
Виж целия пост
# 377
Тук съм момичета , но ми е адски напрегнато . Днес махнахме макаричката от ушето на Вики , а от сряда мъжа ми започва рехабилитация и ще съм шофьор  Hug. Не пуша и животът е по хубав без цигарите
Виж целия пост
# 378
vikuna,
всичко ше мине гладко, мила. Браво на теб за волята, която имаш.
Виж целия пост
# 379
LINA... spoko spoko spoko

Аз нямам, с какво да се похваля  Blush
Сега препрочитам мненията на dodyniki "за назидание"  Hug Има неща в тях, за които може би трябва да се замисля от нова за мен гледна точка... Ще видим.
Вярно е, че спрях да пуша, но и аз като Lia hug В петък и събота се наредиха тежки алкохолни вечери и...  Blush ... мда  Crazy
Голямо съм прасе, а?!? Много жалко, че не мога да се засрамя от това... Някак си не ми идва, а би помогнало.
Някой момичета пишат и за друго чувство - гордост от това, че успяват  Hug Това е страхотно и може би трябва да се обърна в тази посока, макар че предния път когато ги спрях ми беше абсолютно безразлично, че съм успял и дори се шегувах със себе си най-безочливо. То па вероятно заради това отношение ги почнах отново  Confused

Lia, вероятно сме от подобна порода  Crazy Дори когато прочетох предния ти пост в ръката ми "изгряваше" цигарка, но се замислих и засега я оставям на тъмно... Хи-хи...чак ми е смешно - как е възможна такава безхарактерност да проявявам и то с какви ли не безумни и очевидно глуповати самооправдания  newsm78

Така де... Очевидно ще се наложи да попрочета някой неща. Ей така, за да потърся провокация в себе си, каквато в момента за съжаление очевидно съзнателно или подсъзнателно се опитвам да подтискам.
Еййй... голяма простотия са това мислите на кандидат непушачите. Убеден съм, че ако имах поне малко талант щях да напиша впечатляващ бестселър използвайки само тази идея   Mr. Green Кой знае пък? Може и да успея, ако поне малко повече се издразня на себе си...
Виж целия пост
# 380
Аз пак да си кажа минах на електронна цигара. Доста бях се запалила и доста четох из интернет. Това, което разбрах е, че има
различни поколения електронни цигари, така както има различни поколения телефони и просто трябва да внимаваш какво си
купуваш, защото много лесно може да се набуташ с някой евтин боклук за 30-40лв. Аз си взех цигарата от http://elektronnacigara.com/nachalo.html и съм много доволна за сега. В началото беше все едно съм сменила марката цигари, но сега прибикнах и напълно задоволява никотиновия ми глад. Успех на всички в начинанието с отказването  Grinning
Виж целия пост
# 381
flamy аз също съм пушила с електронна цигара и да ти кажа честно на мен лично не ми помогна нито на мочта приятелка.Нищо не ставаше в смисъл че даже след нея повече ми се пушеше,явно на всеки различно действа но аз не ги харесвам и си мисля че с нея ще ги откажа по трудно.Доскоро и успех на всички.
Виж целия пост
# 382
Момичета, вчера ми беше първият чист ден. Даже се подложих на хипер предизвикателство. Ходихме на гости на едни прииятели и вечеряхме на верандата. Не запалих. И досега не съм.
Quasimodo, как си? До къде я докара?

Виж целия пост
# 383
Хайде  Hug Lia ще  те гоня по петичките  Mr. Green Да речем, че днес на мен ще ми е първия чист ден  Thinking Страшно много се надявам да не успея да те настигна и да не изоставам  smile3540
Знаеш ли как се организират надбягвания с кучета? Пускат отстрани на пистата един бутафорен заек и добиченцата се стремят да го настигнат. Естествено идеята е никога да не успеят, но в стремежа си те все пак и никога не се отказват.
Заплювам си те за зайче  Hug Ще те гоня да знаеш  Mr. Green Пищова е гръмнал сега остава да не излизаме от пистата  Hug
Виж целия пост
# 384
Минавам само, да хвърля едно око кой изостава от строя...  smile3516

Ааааа, няма да се давате на едни тъпи цигари, я! Ще ми изсипвате сума ти грешни пари за парфюми, пък после ще ми смърдите на лайна - я, бягайте от тука, ама-ха!  smile3513

Хайде, стига ви толкова ритане, друг път пак.  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 385

Ей на това му се вика група за взаимопомощ  Mr. Green

Виртуален клуб на не до там анонимните никотинозависими.


П.С Плюя си на петите   Joy

Виж целия пост
# 386
Минавам само, да хвърля едно око кой изостава от строя...  smile3516

Ааааа, няма да се давате на едни тъпи цигари, я! Ще ми изсипвате сума ти грешни пари за парфюми, пък после ще ми смърдите на лайна - я, бягайте от тука, ама-ха!  smile3513

Хайде, стига ви толкова ритане, друг път пак.  Mr. Green Laughing
Как`Сийке  Hug Hug Hug....да знаеш колко ти се радвам само,че не си ни забравила!Ти ми беше много силен стимул.Отбивай се по-честичко да даваш съвети-БЕЗЦЕННИ СА!  Hug
Виж целия пост
# 387
Добро утро,минавам само да видя как сте.Виждам,чи имаме нови попълнения и това много ме радва,аз май ще се откажа от амбицията мъжа ми да не пуши,просто не се получава,каквото и да му кажа той е убеден,че не може без цигари TiredУж ги беше намалил,ама сега гледам пак си пуши по кутия,че и повече някой път...Промяната при мен е голяма откакто не пуша,не съм напълняла,защото съм на диета и даже отслабнах малко,нямам никакво намерение повече да пуша,лицето ми изглежда също много по-добре и не мириша гадно.Абе направо се чудя къде ми е бил акъла толкова години ooooh!
Виж целия пост
# 388
Виждам,чи имаме нови попълнения и това много ме радва,аз май ще се откажа от амбицията мъжа ми да не пуши,просто не се получава,каквото и да му кажа той е убеден,че не може без цигари TiredУж ги беше намалил,ама сега гледам пак си пуши по кутия,че и повече някой път...

Да, така е. Човек сам не пожелае ли да ги остави, друг не може да го накара, даже по-лошо става, ако почне да го дебне или да му мрънка. От личен опит го говоря. Аз ги оставих, но мъжът ми - не успя. Сега пак пуши и то много, но... Да прави, каквото иска - не е дете. (Забраната да се пуши вкъщи остана и ми е кеф да го гледам как пуши на терасата. Да видим дали и зимата ще поддържа същото темпо...  Mr. Green)
Дано поне синът следва моя пример, а не този на баща си.  Thinking
Радвам се, че си оценила предимствата на непушенето.  Flutter

ПП dodyniki, как мога да ви забравя?  Wink  Laughing
Виж целия пост
# 389
Абе направо се чудя къде ми е бил акъла толкова години ooooh!
Като каза толкова години , реших да ги сметна .....пушила съм 16г  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия