Нещо май съм изтървала.
. Не пуша и животът е по хубав без цигарите
Има неща в тях, за които може би трябва да се замисля от нова за мен гледна точка... Ще видим.
В петък и събота се наредиха тежки алкохолни вечери и...
... мда 
Това е страхотно и може би трябва да се обърна в тази посока, макар че предния път когато ги спрях ми беше абсолютно безразлично, че съм успял и дори се шегувах със себе си най-безочливо. То па вероятно заради това отношение ги почнах отново
Дори когато прочетох предния ти пост в ръката ми "изгряваше" цигарка, но се замислих и засега я оставям на тъмно... Хи-хи...чак ми е смешно - как е възможна такава безхарактерност да проявявам и то с какви ли не безумни и очевидно глуповати самооправдания 

Lia ще те гоня по петичките
Страшно много се надявам да не успея да те настигна и да не изоставам 
Ще те гоня да знаеш





....да знаеш колко ти се радвам само,че не си ни забравила!Ти ми беше много силен стимул.Отбивай се по-честичко да даваш съвети-БЕЗЦЕННИ СА!
Уж ги беше намалил,ама сега гледам пак си пуши по кутия,че и повече някой път...Промяната при мен е голяма откакто не пуша,не съм напълняла,защото съм на диета и даже отслабнах малко,нямам никакво намерение повече да пуша,лицето ми изглежда също много по-добре и не мириша гадно.Абе направо се чудя къде ми е бил акъла толкова години
Уж ги беше намалил,ама сега гледам пак си пуши по кутия,че и повече някой път...


Препоръчани теми