СЕПТЕМВРИйското детенце си мечтае вече за моренце

  • 17 344
  • 288
# 60
Честит Рожден Ден на Павел!
Да расте голям и силен и да е гордост на мама и татко.
Виж целия пост
# 61
Здравейте  Hug
Ние днес порастваме с още едно цяяяяло месече и сме вече големи.
Хайде едно торте по случая
Бате Павчо,честит празник!! Да слушкаш много мама и тате и да растеш,голям и силен

Аз чакам момата да стане и да излезем малко на разходка,пък да видим какво подаръче ще и вземе мама Whistlingтати ще пита после де е парата Joy hahaha
Целувки много и на останалите ни месечинковци  bouquet
Виж целия пост
# 62
Ирина ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАВЕЛ! Да е много здрав и да му е лек и сладък живота!
Честито 8-мо месечие на Симонка, Оги и Моника! 
Честити зъбки на озъбените!
Флу, все забравям да кажа колко страхотно изглеждаш, браво за постоянството в отслабването!
Вчера с Мила пробвахме овесена каша /на Хип/ - учудващо й се хареса доста, след оризовата, която не вървеше. Добавям и малко суров банан. За първи път от месеци не ми се буди през нощта - чак в 6 сутринта.
Севияна, виждам те - драсни нещо, липсваш Hug
Виж целия пост
# 63
Иринко, да ти е живо и здраво момчето ( и трите, де Wink) Да расте и да слуша и теб, и жена си някой ден Hug И да е винаги една крачка пред другите - и по ум, и по хубост Hug
А на теб - да си здрава, да им се радваш... и да си гледаш внуците някой ден Hug Hug Hug  bouquet
Виж целия пост
# 64
Честит празник на всички празнуващи!
много рози за всички  Heart Eyes



Стеф, и аз стискам палци  Peace
Моарейн,   ooooh! голямо ГУШ

и ние да се отчетем. добре си починахме. Времето беше разкошно в Петрич. Прадядото на Любо е много щастлив, че отново видя внучето си.
На Гергьовден Любо си хапна агнешко. Друга храна не ял с такъв апетит. а за кокала как се бореше  hahaha
вашите деца като си гледат клипчетата радват ли се? Любо не отлепя поглед и много се кефи  Laughing
Виж целия пост
# 65
Иринче, да ти е жив и здрав юнака!
Аз готвя партито за утре и се мъча над една торта. Ще се изфукам, ако стане както аз искам.
Моите гости си отидоха, а Хамлет се показа  в нова светлина
Виж целия пост
# 66
Добър ден Simple Smile
Честит рожден ден на Павчо на Ирина! Честити месечинки!   bouquet

Вечи, много хубав тоя Хамлет, любовчия  Heart Eyes
Адикт, Любо е сладур с тоя кокал, страшеееен е  Mr. Green

Ние сме официално изписани  Grinning  Изчистена е напълно, но ще продължим още 3-4 дни със сиропче за отхрачването и прахчета за разстройството. Бебетата с пневмонии така се чистят - разстройство и/или повръщане.
Нещо интересно - шефката на Детско Отделение се оказа много ЗА кърменето и т.н. Питах я за някакви имуностимулатори, тя каза, че по-голям имуностимулатор от кърмата няма. Също си поговорихме и за храненето и захранването, мнението й беше категорично против ранното и бързо захранване - " Бухат ги със всички храни за кратко време и отрано, после като поотрастат, лежат при нас. Доказано е, че голяма част от алергиите при децата са провокирани от ранното захранване."
Препоръча ми една каша на Фризокрем, която била много добра като съотношение на веществата в нея от медицинска гледна точка - ориз и царевица или само царевица... Аз си мислех, че те са със захар, но сега ще потърся инфо по въпроса.
 Хм, видях сега - със захар е  Thinking   Няма да давам.
Виж целия пост
# 67
здравейте момичета  Hug
Благодаря на Адикт за темичката.

Моарейн, добре завърнали се! пожелавам и на двете ви много здраве и бързо да забравите ужасяващото преживяване  Hug
Асе, честити ви зъбки.
Снимките на всички ви са супер.


Джинджи е добре - няма особена охота за увеличаване количествата твърда храна, няма и зъби.

Ние изкарахме прекрасни празници - с много любими приятели, вкусна храна, топла атмосфера.
Тези дни имам много професионални ангажименти и затова не пиша, но съм в течение с живота ви.
Щастлива съм.
Бъдете здрави

Виж целия пост
# 68
Иринко, много целувки (виртуални поне) zа малкия голям батко Павел. А на теб    bouquet
Честити месечинки.
Даяна, първо, малкият е мноооого красив на снимката Heart Eyes . И дано няма нищо. Наистина имаше дечица с тоя проблем, дано е беzобидно и при вас.
Момичета, да се допитам пак нещо.. Моето дете май много яде  Crazy , страх ме е да не я прехранвам, де да zнам, тука няма кой да питам по тоя въпрос. Та:
1. към 10ч или там някъде 230мл мляко, не се иzпиват винаги,
2. към 13ч или там някъде 200гр и малко отгоре пюре (едно бурканче категорично не й стига, винаги, когато свърши реве  Rolling Eyes , имам чувството, че ако аz не спра, тя никога няма да го направи),
3. към 16ч или там някъде към 150мл мляко и малко плод или плодово пюре (също не спира сама, ако я питам, ще яде и още),
4. към 19ч каша с плод или ов. ядки с плод или нещо такова,
5. към 22ч и нещо 230 мл мляко, иzпива го обикновено.
Та виждате, че яде още 5 пъти на ден. Но тя наистина е все гладна, кюфтето ми то. 4 пъти са и малко, ако я държа на 4 пъти определено няма да й стига. Много ли е? Много ли е като количества? Тъпото е, че понякога, когато се иzмести някое хранене карайните две много се доближават. Обаче пак не става да прескоча едно, zащото примерно от 18ч до 22ч тя ще пощурее от глад  ooooh!. Абе не иzдържа.. Та мисълта ми е, нали уж се водим по децата. Ми аz се водя по нея, като все пак я ограничавам, щото ако й давам колкото иска... няма спиране, наистина. Ама ме е страх да не й е много, да не си раzшири стомахчето, де да zнам  newsm78 ...
Кажете мнението си, zнам, че темата zа храненето е раzисквана стотици пъти иz форума, но не ми се пита другаде, да вzемат да ме дъвчат...  Hug
Виж целия пост
# 69
Здравейте и от нас - също вече в София след една дъъълга почивка на една вила в Ботевградско.
Митака още няма зъби, вече се чудя защото вече от месеци всеки щом го види казва - ооо, съвсем скоро ще избият, я как са побелели венците, обаче зъби - йок!
Честит рожден ден на Павчо на Иринка - и аз да се присъединя към пожеланията за много усмивки и по-малко беличе хич пък без бели не бива Wink!
Сега да споделя моите кахъри. По съвет на педиатърката взехме на Митака козметиката на А-Дерма от серията за суха кожа и атопичен дерматит. Била хипоалергенна, специално за деца, предразположени към алергии - дрън-дрън. Дадох сума ти пари за нея, а Митака още на втория ден от мазането се обрина зверски - такъв обрив не е имал никога - лице, тяло! А нова храна не сме вкарвали - значи е козметиката. И сега съм в чуденка какво да правя! С нищо ли да не го мажа?
Виж целия пост
# 70
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАВЧО!!!
ДА РАСТЕ ЗДРАВИЧЪК И МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВ!!!


Честити месечинки на Симонка, Моника и Оги!!! newsm51
Виж целия пост
# 71
Ние бяхме малко на разходка в ЮП и се видяхме с Иринка и сладък Ради Heart Eyes
На връщане Мона заспа точно пред входа #CrazyПрез цялото време дивя а сега спи в количката в къщи Joyтова дете ме убива просто.Купих и една рокличка по случай празника bowuuи след час пак излизаме Mr. Green
Виж целия пост
# 72
Иринка, да ви е жив и здрав рожденника.    bouquet
Момичета, има ли яснота за понеделник за срещата? Аз утре пътувам за България и  за понеделник сутринта уж е планувано да се направят двете процедури, та след това с удоволствие ще съм на линия за евентуална среща в парка.
Мирка, честита ви осма месечинка.
Виж целия пост
# 73
Браво, Моарейн! браво за резултатите  Peace
Деси, тук съм "пас" - идея си нямам колко яде Любо  newsm78
Иринии, много добре действаш така  Hug чак и аз се почуствах щастлива  Heart Eyes не се бях усетила     bouquet
да попитам втори път: как разбирате, че "ги мъчат зъбките"  newsm78 и Любо е киселяк, ама от къде да съм сигурна, че са зъби ... само мога да предполагам - разлика във венците не виждам  Shocked Ради, и на нас един познат през Януари ни каза "аааа - зъбки ще избиват, а!"  Rolling Eyes
Ради, ние с Любо сме със сходна история с А-дермата. Взех му емулиента, но понеже не ми се чакаше вечерта да го къпем, го намазах веднага, като преди това го почистих със сребърна вода. почти моментален резултат - петното на бузката избледня и се успокои  #Crazy и аз реших, че ще взема ще 3 продукта на серията. НО на следващия ден - супер ситни пъпчици по лицето и тук там на други места /аз вечерта целия го намазах с емулиента/. Реших, че е от него и го спрях за два дена и продължих със сребърна вода само. след два дена пак почнах с А-дермата, и сега май няма проблем  newsm78 описвам ти го подробно, защото може нещо да е в помощ. какъв е обрива на Митето?
Виж целия пост
# 74
Благодаря на всички за хубавите пожелания, момичета.  Hug Да ви се връщат.  Wink Heart Eyes
Ние бяхме малко на разходка в ЮП и се видяхме с Иринка и сладък Ради Heart Eyes
Мдам. А малката Симонка - 2 педи от земята  Heart Eyes - като я гледам, до края на месеца ще проходи.  Heart Eyes Сладурка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия