Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви съвети се споделят във форума?
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какво е усещането след хранене, когато стомахът изглежда притиснат, но коремът отвън не е наедрял?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви съвети се споделят във форума?
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какво е усещането след хранене, когато стомахът изглежда притиснат, но коремът отвън не е наедрял?
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка?
-
Какви са референтните стойности на БХС и как да ги интерпретирам?


За убиване съм, ама като ми промиха мозъка, хубаво, че навреме се спрях де.

Отказвам се да мисля за тях ..... не знам до кога
Сестра ми е с такава и си я ползва от самото начало без проблем
Има я и за близнаци и в комбинация със столчета си става не лоша количка пък и лека 
. Може ли някои да ме добави и мен термина ми е 24 октомври. Не се справям много добре тук не мога да си отворям вси4ко , но ми е приятно при вас и всеки ден ви 4ета.
.Това е засега от мен,желая ви хубав и много слънчев ден!!!
). Добре дошли на новите мами! Честито бракуване на Нина! Аз отивам да чистя, че определено има нужда в къщи (ама то така е, който не се спря тези дни - сега ще ми излезе през носа
).
бебето е добре,огледа го обстойно. Доста се успокоих,нали bcg то от БХС ми беше по- високо
,но за радост за сега няма причина за безпокойство ! След 1 месец пак. Каза и пола(момиче),но аз не вярвам много,все пак като чувам на колко са им казали едно,а то др излиза