Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви съвети се споделят във форума?
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какво е усещането след хранене, когато стомахът изглежда притиснат, но коремът отвън не е наедрял?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви съвети се споделят във форума?
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какво е усещането след хранене, когато стомахът изглежда притиснат, но коремът отвън не е наедрял?
-
Какви са препоръките за избор на бебешка количка?
-
Какви са референтните стойности на БХС и как да ги интерпретирам?
? И ние ще правим детската стая и се чудя как да стане, да не се чувства детето , като изгонено 


Стискай ми палци за другата седмица, при мен да е момиче
Да са ни живи и здрави
Коремчето ти е супер! Много ти е нагоре, някак си....
Мойто сякаш по-надолу..... твойто и по-обло май... Знаеш ли пол?



Винаги съм искала не много тежка количка, но се оказва, че ако е с големи гуми и с зимен кош то тегло под 14-15 кг. почти няма. Но се радвам, че споделяте какво сте харесали, за да мога да се ориентираме всички и да ни е по-лесно при избора. Вчера в един местен сайт четох, че за един от най-известните модели
. мдаааамм, погледната отстрани не минавам за бременна, а сутрин съвсем
. а съм в 16та седмица! иначе ви се радвам много. аз все още не съм разучила как се качват снимки

,без никакво съмнение 