Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е цената на гоблена с магаренцето Йори и къде мога да намеря инструкции за него?
Как мога да разреша проблема с линкве, които не работят за въвеждане на надписи на кирилски?
Как мога да намеря дизайни на гоблени от конкретна компания?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е цената на гоблена с магаренцето Йори и къде мога да намеря инструкции за него?
-
Как мога да разреша проблема с линкве, които не работят за въвеждане на надписи на кирилски?
-
Как мога да намеря дизайни на гоблени от конкретна компания?
-
Каква е схемата на „Нощна фея“?
-
Как мога да намеря схемата на 'River sight 34766' на Ланарте?

По принцип мечтата ми е да мога да си купя всички гоблени, които искам, дори смятам един хубав ден като забогатея да си дам честно парите за Миранда на Golden Kite, която мечтая да ушия
, но този сайт иска регистрация и да съм приятел с юзъра, пък аз не съм нито едно от двете
. Това кое гобленче е? Pagoda view я намерих в ДЪмпа и търся Temple view.
. 1-то ми гобленче беше като ученичка едно прасенце с Дядо Коледа, преди 2 години попаднах в нета на руски сайт, от който си свалих Great cats на Dimensions (тогава това нищо не ми говореше, чак сега осъзнавам колко високо съм се целила
.
.Ти точно ли си спазвала цветовете или си си ги натъкмявала.Освен това този крейник/каквото и да представлява/ може ли да се замени с друго
.Благодаря ти предварително! 



Възхищавам ти се за серията на черна панама, аз още нямам смелост да започна нещо на черен фон. Или нещо голямо и сложно като котките. Между другото, не съм ги виждала ушити, така че ти пожелавам бързо завършване, надявам се скоро да покажеш готовия гоблен

,но желанието ми да ги ушия е голямо.