Гоблени-55

  • 56 948
  • 437
# 330
ужасно съм любопитна да видя крайния резултат:)
Успех
Виж целия пост
# 331

Геш, на мен ми прилича на "рибена кост" , но съм забравила как се прави.


 Heart Eyes ето как  Hug
http://chestofbooks.com/crafts/needlework/A-Book-About-Embroider … -Bone-Stitch.html
Виж целия пост
# 332
момичета ,все се чудя кога ги ушивате тези прелести,аз завърших първият си гоблен бързо''старото мостче'' с кръст бод,но сега се зоря със''свети георги''на миленастил,1:1,ужас за мен.той ми е втория.Някой шил ли го е,на мен засега ми се струва че и ламята и тревата се в едни цветове зелено са ги пуснали. newsm78
а дали може да ми отговорите на един страничен въпрос.Искам да си взема ето този gsm sony ericsson w910i,но в чъжди сайтове има мнения че не работи добре а звукът му бил тих.Благодаря.http://www.mobibg.com/index.php?what=mobile&model=1570
Виж целия пост
# 333
Днес си взех гобленчето което си поръчах и нямам търпение се похваля/за това и фотото е размазано  Embarassed/
Виж целия пост
# 334
did_tag    - с риск да ме нахокаш  Naughty,но желанието ми да ги ушия е голямо. Shocked EmbarassedТи нямаш ли това списание.Търсих в гугъла но само някакъв форум отпреди 2 години където го плюят. ThinkingВ краен случай ,ако ти е удобно макар и лоша твоята схема, ще ти бъда благодарна ако я споделиш .Прочетох че и други са проявили интерес ,та затова съм по-настойчива.Дано не ме  #2gunfire
Никого няма да разстрелвам, само ще обясня пак - схемите от списанието са цветни и аз съм драскара в/у тях за да си отбелязвам, тоест в момента е една драсканица с химикал, схемите не са само нечетливи, а покрити  с синьо мастило. Тогава започвах да шия и нямах и понятие от форуми, размяна на схеми и т.н. Не смятах, че щом съм го ушила , схемата ще ми е нужна повече. Съжалявам. А за инфо относно списанието, излезе в три броя и след това спря.
Виж целия пост
# 335
Здравейте момичета страхотни неща сте сътворили.не съм писала доста отдавна но пък савсем редовни ви чета не изтарвам пост.Аз успях да завърша моя Св.Георги и даже вече и го подарих.MEGGI 76 на мен сащо ми беше доста труден особенно змея и коня има много единични бодове,а на коня много от цветовете са като цвета на панамата и е ужас за очите.можеш да го видиш ето тук извинявам се за лошото качество на снимкитеhttp://www.katqgeorgiewa.snimka.bg/album.php?album_id=357672.А сега съм започнала обувките на вервако с розовите връзчици за една малка госпожица като напредна ще ви покажа етапче,и обещавам да съм по редовна в писането.Чао от мен за сега. Heart Eyes
Виж целия пост
# 336
Гууди , сега зацепих , мерси !

Много отдавна беше , правих един такъв бод на някаква ленена панама като дете Blush
Нищо не каза за пича тоя път  newsm78
Виж целия пост
# 337
Гууди , сега зацепих , мерси !

Много отдавна беше , правих един такъв бод на някаква ленена панама като дете Blush
Нищо не каза за пича тоя път  newsm78

Казвам :   МОЙ Heart Eyes мой бре, че иначе newsm29

ние с бабче правихме това, което е дадено като F . беша на едни листенца на цвете - хубаво беше  Confused
Виж целия пост
# 338
Ами да , и ние с мойто бабче , жива и здрава да е , тя ме научи Peace но беше  нещо като рамка около  картинката
Маман не е по бродериите. Бягам, че онези малките  са се омазали с данонино
Виж целия пост
# 339
Мама Гери,  Hug Ти си се справила чудесно, вероятно ще имам още въпроси, при все, че ме очакват 3 сватби, но първите 2 са в сесията, та няма да мога да се справя, пък за третата... надявам се да мога да го направя, страхотен е, сигурно и за моята сватба ще си го ушия  Heart Eyes
Гобленчето с розовата орхидея е страхотно, моята е същата  Sunglasses Ще се радвам много, ако се намери, аз също ще се поразтърся  Flutter
Добре дошла, гибли   bouquet уж нова, пък заредена с информация... страхотна си  Flutter

Хубава вечер и спорно бочкане  Hug
Виж целия пост
# 340
krk_kr , поздравления за избора. Наистина гоблена е невероятен. Ето тук има още много царе.

http://goblenbg.hit.bg/frame1.htm

Аз вече си харесах, но и много други също искам да започна, та да видим кое ще подхващам след "майчино щастие" и "врата към рая". newsm78 Grinning
Виж целия пост
# 341
Добро утро
няма ли да пием кафе днес?



хайде,заповядайте по чашка и приятно боцкане,аз днес съм на работа Tired
Виж целия пост
# 342
Добро утро.Аз мога да конвертирам от pat и xsd в pdf.

Всякакви файлови формати могат да се конвертират така.Трябва само да си инсталирате една малка програмка "DoPdf"
Сваля се от тук:http://www.dopdf.com/download.php и е безплатна.В папката с инсталираните принтери тя се появява,като имитира принтер.Например вашият принтер е HP 2430.Тази програма се появява като нов принтер.Като пуснете да разпечатвате,вместо истинския принтер избирате dopdf и готово - файла е конвертиран.Само трябва да го съхраните където ви е удобно.
Виж целия пост
# 343
Благодаря за пожеланията Simple Smile Между другото да запитам: търся схеми на "Пътят към къщата" - майка ми много се е запалила по него - някой може ли да ме насочи?
Виж целия пост
# 344
sissak,мисля,че не беше това проблема...лейдито искаше да й "прекараш" снимка през ПМ Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия