Гоблени-55

  • 56 948
  • 437
# 375
Кира не се притеснявай пакетчето ще те чака 20 дни и после се връща на подателя а и пощите работят и в събота до обяд.
Виж целия пост
# 376
Я вижте какво си намерих  http://dimensions.at.ua/index/0-7
Виж целия пост
# 377
 

 newsm20  Лейди , благодаря     bouquet  bouquet  bouquet

Хубава зодия и хубав пейзаж !
Виж целия пост
# 378
Лейди страхотен сайт толкова много неща си харесах.имам голям мерак да направя нещо на тази фирма но като,че ли не смея да се наема никога несам шила контур и затова се двоумя дали ще се справя.В нас имам доста панама Айда 14 и затова искам да сатворя нещо.Вие можете ли да ми помогнете с нещо по- лесничко и по- малко контур като за начало на Дименшан.Благодаря ви.  bouquet
Виж целия пост
# 379
Мимито & Светла , БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО .   newsm51

Unknown lady , страхотен сайт   smile3501. Толкова много неща си харесах, че направо направо незнам кой да е следващия гоблен, който да започна.  Трудно е да избереш измежду толкова красоти.  wavey
Виж целия пост
# 380
И аз имам "хамстерска" душа Mr. Green само натрупвам схеми и няколко живота няма да ми стигнат да ги ушия.
Какво му се плашите на контура, много лесно и бързо се шие, даже бих казала, че това е най-лесното.  То другото да има кой да го ушие  Simple Smile
Виж целия пост
# 381
Здравейте, момичета  Hug
Понеже доста от вас са на сватбена вълна, а и Дим е на почит в темичката... ето какво качих за тези, които го харесат newsm53

Можете да го дръпнете от тук - http://dump.ru/file/2741559
Виж целия пост
# 382
Лейди страхотен сайт толкова много неща си харесах.имам голям мерак да направя нещо на тази фирма но като,че ли не смея да се наема никога несам шила контур и затова се двоумя дали ще се справя.В нас имам доста панама Айда 14 и затова искам да сатворя нещо.Вие можете ли да ми помогнете с нещо по- лесничко и по- малко контур като за начало на Дименшан.Благодаря ви.  bouquet

хич не му се стягай на контура - боц, боц и се свършил Wink

я се загледайте и тук

http://gobleni.info.bg/Dimensions.htm - за Дим
http://gobleni.info.bg/Permin.htm - за Пермин
Виж целия пост
# 383
Добро утро и благодаря за куража който ми давате за контура.Като свърша обувките на вервако ще захвана нещо на дименшан като за начало няма да е оригинал ще си драпна някой схемичка от сайта който даде Лейди Heart Eyes,и ще разчитам на вас да помагате Hug
Виж целия пост
# 384
Добро утро.Бела я няма и кафе няма.Айде аз ще си направя.Къде сте били  вчера? Няма много писано в темата.
 Айде и вас ще черпя

Виж целия пост
# 385
Добро утро, момичета!
Тази сутрин кафенцето е от мен

Всъщност влязох в темата за да ви кажа, че съм адски щастлива, държа в ръцете си оригинален Дименшън  newsm44. Ами след като го видях не си представям да шия нещо на някой пишман дизайнер  Rolling Eyes Който се чуди дали да подхваща Дим да не се чуди, а да се хвърля в боя. Инструкцията на Марулка е написана добре и разпределянето на конците е удоволствие. Щастлива съм! Laughing
Кетренце  Hug къде си сестро бориш ли мечоците?
Прекрасни неща сте показали  Hands Clap
Хубав ден!


Редактирам се  Embarassed Embarassed Embarassed

Прасчо  Hug
Виж целия пост
# 386
Ина, мерси! Дид таг ми я даде, но пак благодаря Hug Винаги съм се чудила как помниш кой какво търси   Heart Eyes
Неличка, какво държиш в ръцете си, само аз ли не разбрах Hug

Лейди страхотен сайт толкова много неща си харесах.имам голям мерак да направя нещо на тази фирма но като,че ли не смея да се наема никога несам шила контур и затова се двоумя дали ще се справя.В нас имам доста панама Айда 14 и затова искам да сатворя нещо.Вие можете ли да ми помогнете с нещо по- лесничко и по- малко контур като за начало на Дименшан.Благодаря ви.  bouquet
Kaто за начало, ако ползваш фонетична кирилица, буквата Ъ е там, където е Y Peace Иначе Дименшъните не бива да те стряскат!
Виж целия пост
# 387
Добър ден Момичета,

Имам питане: Според Вас тези мъници с какъв бод се шият?  Аз го виждам на снимката с кръстчета, но долу в текста под нея на чист български е написано 1:4. Схемата е публикувана в руски форум: http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=1236&PN=1&TPN=13 най-отдолу на страницата.

http://radikal.ru/F/s48.radikal.ru/i119/0905/bb/da72f197072e.jpg.html
Виж целия пост
# 388
Добро утро и от мен!
 Hug
KoteVania, зависи на каква панама ще си избереш да ги шиеш. Ако е на българска панама, то за предпочитане е да е 1:4, а иначе на Аида 14 - кръстчета. Но както си прецениш сама.

неличка завиждам ти за димешъна, но благородно естествено. Кога ли и аз ще се престраша да си купя?  newsm78

Иначе аз преди малко си пратих подаръчето! Но от бързане забравих да си напиша името. От пощата ме увериха, че утре ще е там! Дай Боже да стане така и жертвичката ми да не чака много!  Praynig

Поздравления за красотите, които отново видях в темичката. Аз ще чакам новата да покажа завършената си "Открадната целувка".

Лек ден и спорна седмица на всички!
  bouquet
Виж целия пост
# 389


Имам питане: Според Вас тези мъници с какъв бод се шият?  Аз го виждам на снимката с кръстчета, но долу в текста под нея на чист български е написано 1:4.
http://radikal.ru/F/s48.radikal.ru/i119/0905/bb/da72f197072e.jpg.html

по-добре ший по оригиналната схема, на ДМЦ.
Тук е побългарено прекалено:)
Етопървото оригиналче- шие се 1 към 1 , с кръстчета, но отдолу, под краката  е с полукръстчета





И  другото


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия