Като гледах Дени на Сиси и Деа на Герито как ядат, все едно са се родили с лъжицата... Ама при някой става по-бавно...
Хич не ми се искаше, но видях разликата просто... Макси напоследък яде по 60-80 гр. пюре (въпреки че е лаком) и след първите 3-4 лъжички започва да се разсейва и да стиска устата... Днес реших да сложа съвсем малко сол в пюрето (аз не усетих разликата) и го изяде, даже не му стигна


.

. А ако не си изместила изцяло млечните обяд и следоб. закуска с пюрета лесно ще увеличиш млякото - предлагай го преди твърдата храна, ако нея харесва повече. Има и много хубави готови млечни каши, подходящи за следобедна закуска.

.Дано утре сутрин се класирам да се разпиша по-подробно. Лека, че съмна. 

Май ще се обадя на педиатърката да чуя и нейното мнение по въпроса. На мен ми е много добре Мишето да се храни като голям човек, но не искам да я лишавам от така необходимото й мляко.




.
. Да поиграе пък, детето, мерак му е. В математическата гимназия така или иначе ще влезе, сега конкуренцията не е като по наше време, стига и само да няма 2-ки на тестовете.
. Зъби не се виждат. Вчера една толкова изумено реагира като й казах, че детето няма зъби, сякаш е на 1г. и 7м., не на 7 м. Както казва свекърва ми хора без зъби няма. То и косата ни една рехава още.....съвсем бебешки вид има Мария. Сравнено с другите - Момо например е като голямо момченце.
.Препоръчани теми