ето и малко смимки от нас http://elladas.snimka.bg/children/zimni.453719.16558269
Моя дребосък е на година и почти 3 месеца, а аз се върнах на работа когато беше на 5. Така се наложи и добре че има кой да го гледа
иначе нямаше да имам избор. 
Ходи ли вече? Виждам, че много ти е помагал за украсяването на елхата.
/ и това си оказа влияние. Не беше плакала въобще и си я взех в прекрасно настроение. Сега чакаме да видим снимките с Дядо Коледа, а след новогодишните празници, живот и здраве, я пускам на ясла вече за постоянно.
Сега го оставих на майка и съм на работа
, 
Включвам се от офиса да ви видя как сте. Явно повечето работите.
Щом имате план, ще се справите, няма как.
Тежичко ще ти е, особено щом не се наспиваш, но дано все пак в някакъв момент малчо да прояви разбиране. 

Беше много приятно.


За жалост така се налага понякога. Но поне имаме работа, а много хора и това нямат, така че- не се оплаквам.
Моят шеф сля почивните дни от Коледа до 04.01 и имахме време да се насладим на нашия палваник и прощъпулник даже правихме. Хайде спирам засега, да не досаждам много
Пожелавам ви повече парички и по-малко работа 
Препоръчани теми