През ДЕКЕМВРИ аз ще стана мама, от мене по-щастлива няма!

  • 12 511
  • 296
# 105
мислех че сме се разбрали  Hug, но явно се сърдиш още...

Дано ти мине - защото е тъжно една млада бременна мама да се сърди - ми я виж с какъв термин те е дарил Господ! Най-свещения ден! Не се ли радваш - погледи към факта, от огряната от слънцето страна, а не от сенчестата, в която си в момента... просто смени гледната точка и живота ще стане прекрасен!

А тук, естествено споделяме и радостите си - чак не ми се вярва, че не си го забелязала - че какво по-радостно от това, да имаш добър преглед?! както виждаш - всяка втора пише за това - както и ти! Не се сърди, човече!   Grinning Вредно е за бебчо! Залей го с позитивизъм и добра енергия!  Flutter Grinning

Мисля, че като мине малко време, ще ти мине, ще премислиш, и може би ще се окаже, че и ние имаме някаква правота?!   bouquet
Виж целия пост
# 106
Благодаря за поздрава, Елф  Hug Има и други бременни с трето бебе, много ме радва.

Всъщност, ако трябва да съм честна не съм чак такъв стоик, имам си и слаби моменти. Сега, като имах пак диагноза за куха бременност и ревях, бях решила, че това ще е последният път. Не бих имала сили да продължа пак, лошите емоции наистина ми бяха доста в повече, от колкото мога да понеса.
Но да не се връщам към тежките преживявания. Явно това неочаквано бебе (май не съм споменала, че забременях почти със спирала?) е закриляно и много иска да се роди.  Simple Smile

MaMuHka, преди 5г също бях с термин 24.12. Оревах орталъка, че детето няма да има празник  Laughing (бременни хормони). То милото явно разбра и се роди на 10.12.
Ето една сн … 84;ка от събитието, за разведряване на настроението.
Виж целия пост
# 107
Хайде, мир да има момичета, няма отсега да влошаваме настроенията, какво остава за последните месеци, когато наистина страха от неизвестното те обхване и наближаващото раждане не ти излиза от главата, е тогава, ще се радваш , че си тук сред толкова момичета, защото само благодарение на тях ще вдигнеш глава и ще отидеш да раждаш видимо по-спокойна. Като родиш пък, няма да имаш търпение да споделиш с тях всичко изживяно, да си отново благодарна, че те са били силната ти опора през изминалите седмици.
Аз никога не съм обръщала внимание на това, че никой не ме отразява, за себе си искам да кажа, че чета всяка една от вас, запознавам се със състоянието ви всеки ден, и това че не съм го писала, не означава, че не зная в каква ситуацията сте, и недай боже да не е добра, ще си снобар тогава, ако не вдъхнеш кураж на момичето в най-нужния момент. Когато всичко е наред, няма по-хубаво от това, отминавам поста с усмивка, а ако зная отговора на даден въпрос, ще отговоря, но ако имам сили и време.
Мисля, че достатъчно внимание обръщам, като следя всяка да е добавена на първа страница и с обновена информация. Не мисля , че пренебрегвам човек така.
Хайде , горе главата, и като по "опитни" нека кажем, че всеки негативизъм се отразява на бебето, то ще се роди нервно и ревливо, затова бъдете спокойни и му давайте  положителната си енергия.
Виж целия пост
# 108
eta, страхотна снимка, много мило ми стана като я видях. Очите ми още са пълни със сълзи. Heart Eyes Искрено ти се възхищавам. Hug
Виж целия пост
# 109
eta, страхотна снимка, много мило ми стана като я видях. Очите ми още са пълни със сълзи. Heart Eyes Искрено ти се възхищавам. Hug

Взе ми думите от устата Grinning

She_R, Collibri - положителна съм .. и не се сърдя, не ме разбирайте погрешно, ами някакси ми е гадно ...

Ета, аз също си го мисля, че декември, толкова наситен от празници и подаръци, ако и рожденния ден е тогава, и името (ако е момиче), което сме си харесали също се пада имен ден през декември и направо се ядосвам  Grinning

Добре, че докторката каза, че термин 26-ти, но с опция за преносване, че заради по-дългия ми цикъл. Може да го докараме за януарско Peace
Виж целия пост
# 110
Добре, че докторката каза, че термин 26-ти, но с опция за преносване, че заради по-дългия ми цикъл. Може да го докараме за януарско Peace

Може пък да е последното бебе на тази, или първото на следващата година. Wink
Виж целия пост
# 111
Може, може ... Flutter Но се чудя дали искам да е такова "знаменито" бебче  Thinking
Виж целия пост
# 112
 Hug
Виж целия пост
# 113
сега аз съм пренебрегнатата  Mr. Green   6ега разбира се.
ами тук все ми повтарят,4е е мн слаба,ама те техните са си малки  бухти4ки,с  мили 4увства го казвам  Praynig
Виж целия пост
# 114
Ета, ей заради тази снимка, просто няма смисъл никой нищо да приказва... ей заради това чувство, си заслужава всичко на този свят ... в това се състои смисълът......... просто невероятно! Приказни сте и двете!  Heart Eyes

Стана ми много мило, и реших да споделя с вас и моето пиле, в първите 5 минути от живота му: http://family.webshots.com/photo/1175913637058569136GHjHgf
Виж целия пост
# 115
не се притеснявай за детенцето си, Хопен... има си деца и деца, какво пък толкоз, всички хора са различни. Тамън ще е стройна. Имам приятелка, чието детенце си върви така слабичко, но е прекрасна красавица, и нищо й няма, тя просто е по-елегантна, но и родителите й са такива, че какво да е детето - нали ходите на педиатър? Там какво ти казват - те имат едни нормативи там, таблици и си казват мнението хората. Ако трябва нещо да промениш в режима на хранене, витамини нещо не знам . Може би обаче няма причина за притеснение
Виж целия пост
# 116
eta направо настръхнах като видях снимката....сигурно е много вълнуващо....

знаете ли момичета, какво ми каза доки на един от прегледите, че ако термина на майката се пада в месеца, когато е роден таткото значи ще е момче.....а нашия татко е на 9.12 роден.....ние и двамата искаме момиченце, но доки е сигурен...казва, че в неговата практика няма случай да е момиче, ако и таткото е роден в същия месец  Grinning Laughing Grinning Laughing
но каквото и да е да е живо и здраво за това се моля само....
Виж целия пост
# 117
Може, може ... Flutter Но се чудя дали искам да е такова "знаменито" бебче  Thinking
Дето са казали хората ... всяко чудо за три дни. Grinning
Като се замисля обаче може и между нас да има такава щастливка. Party


Кажете как отучвате децата си от това да ги носите. По принцип моя син не го нося много, но задължително сутрин в яслата трябва да го нося от шкафчето до групата. Вдига ръцете и край, като магаре на мост е, и крачка не прави. А вече не е лек - 16 кг. е. Една сутрин ме преряза ниско долу корема. Sad

Collibri, прекрасна е, нахапа ли й тези червени бузки? Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 118
eta направо настръхнах като видях снимката....сигурно е много вълнуващо....

знаете ли момичета, какво ми каза доки на един от прегледите, че ако термина на майката се пада в месеца, когато е роден таткото значи ще е момче.....а нашия татко е на 9.12 роден.....ние и двамата искаме момиченце, но доки е сигурен...казва, че в неговата практика няма случай да е момиче, ако и таткото е роден в същия месец  Grinning Laughing Grinning Laughing
но каквото и да е да е живо и здраво за това се моля само....

А, не съм съгласна, познавам доста случаи на родени момиченца, с татковци също родени в този месец, не, не
Виж целия пост
# 119
eta много ти благодаря за историята  Hug .  Аз за сега гледам оптимистично, още повече че в понеделник лекарката ми каза че май карам цветна бременност, та сигурно е нормално... Милото много ми помага и ме подкрепя, а и майка му също - тя е акушерка и се е нагледала на какви ли не случаи, та само ме успокоява да си чакам и да не бързам да се притеснявам (въпреки че на мен хич не ми е лесно...).  Това детенце си е моето великденско чудо, което противно на всички уверения на докторите, че е мисед и трябва да се махне, все пак се появи и си се развива, въпреки че е малко назад с 2 седмички... и изобщо не си и помислям да го отписвам все още Simple Smile Та в петък се надявам да видим нещо повече от жълтъчно мехурче в сакчето  Heart Eyes

Може, може ... Flutter Но се чудя дали искам да е такова "знаменито" бебче  Thinking
Е, ще си имате известен кръстник... лошо няма Simple Smile

eta, Collibri - страхотни снимки. Да сме живи и здрави всички да го усетим това чувство (повечето от нас за първи път)  Hug

kostadinka79 твоя лекар сигурен ли е, че знае точно как се определя пола на бебето  newsm78

ох, не мога да сваря да си публикувам поста... все има някой който ме е изпреварил  hahaha

момичета, отново апелирам към тези с по-големи дечица - внимавайте с вдигането им, защото може да има последствия!!! (пак повтарям - една позната си изпати)

п.п. Вредих се да публикувам и аз накрая  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия