МНОГО РАДОСТ,УСМИВКИ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО



Грънци
Още по-буен стана и още по чувствителен...сърди се за всяко нещо но го оставяме да си се тръшка - и ние сме хора 
за вторник когато ще се връщаме, тука вали така че ще ни върви по вода, пожелайте ни лек път
- днес сме рожденици!!!
Точно мислех, че утре ще минавате през Стара Загора и се бях притеснила защото сержа е наряд а моята кола я кара сега баща ми, че с неговата кола претърпяхме ПТП и нестава вече за каране
Днес Вяра става на три годинки и ви 4ерпим за нейно здраве:


/
.Детското парти се отмени заради пневмонията която установихме оня ден.Била вирусна и не се чува със слушалките(добре,че му направихме снимка).Иначе той се чувства много добре,дори бих казала прекалено добре(нали не ходи на градина 
Препоръчани теми