СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 25 507
  • 415
# 105
Понеже плюшените играчки радват всякакви възрасти, особено подрастващи, предлагам  да бъдат занесени в дом Дъга. Струва ми се, че тамошните малчугани ще се радват да си изберат нов, макар и неодушевен другар. Харесвам идеята.  Wink
Тина78, ще го донесеш ли?
Виж целия пост
# 106
разбира се , къде и кога?
Виж целия пост
# 107
Предлагам да питаме все пак .... и аз нямам спомен дали имат плюшени играчки, вероятно ще разрешат?
Виж целия пост
# 108
В Дъга съм виждала няколко. Веско ми се похвали с едно куче, но по-голямо е - около 30-40 см високо
Виж целия пост
# 109
и аз имам две доста големички. ще чакам отговор.
Виж целия пост
# 110
Ами ако имаш възможност утре от 18:30 до 19:30 пред Бриколаж
Виж целия пост
# 111
Благодарим на всички отзовали се днес!
Виж целия пост
# 112
Благодарим! Снощи сортирахме всичко по възрасти. Така че да е готово за носене в домовете. когато има организация и дата за посещение в домовете ще пишем, за да могат всички желаещи да се включат
Виж целия пост
# 113
здавейте, аз не успях да дойда. пишете ми на лични къде да ги оставя , ако мислите че ще са полезни за тези домове.
Виж целия пост
# 114
С небесната трявба да се уговорите как да си ги предадете
Виж целия пост
# 115
Здравейте! Имам дрешки от дъщеря ми - бодита и гащиризончета предимно, за малките месеци 3-4-5. Кажете ми, къде е най-добре да ги занеса? В някой дом - може би във Виница, знам, че има бебета там. Или във вашето Звено? Дайте идеи, моля.
Виж целия пост
# 116
Здравейте! Имам много запазени дрехи и обувки от мен - летни и зимни - дънки , панталони, костюмчета, само че обувките са с висок ток, но ботите и ботушите са ниски. Всички дрехи са номер 36/европейска новерация/ , обувките също са 36-ти номер.  Имам и колиета и гердани, както и една торба с плюшени играчки. Някъде имат ли нужда от тези неща и къде мога да ги занеса? Ще се радвам да помогна.
Виж целия пост
# 117
Мим, ако искаш ги занеси в дома във Виница, Лоренсита - ако имаш възможност да ги оставиш на Сан Стефано 16
Виж целия пост
# 118
    здравейте отново,
искам да попитам на този адрес мога ли да занеса дрехи и др.?Съжалявам,но не съм разбрала за последната ви акция(не съм влизала във форума отдавна).  bouquet
Виж целия пост
# 119
На Сан Стефано 16 ли? Може да
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия