СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 25 509
  • 415
# 150
Напомням за нещата за Бързица:и мат нужда от доста неща, най-вече преходното жилище - миксери 2 бр, тостер, гевгир, водни чаши, чаши за кафе/чай, прибори за готвене - черпак, решетъчна лъжица. Още са с неустановен статут жилището, тъй като не се водят дом и само проблеми. Децата не си получават месечните джобни, едва са ги записали за училище и сега един вид дома ги издържа. Имат нужда от анцунзи, дънки, анораци, обувки, бодита и сутиени. Козметични принадлежности също - гланц, крем, дезодоранти. Ето ги и размерите на някои от по-големите - те имат нужда от анцунзи, дънки, анораци, сутиени и обувки

номер обувки/чехли;размер;талия;бюст-обиколка
рада-37-м-84-89;
станислава-37-м-79-85;
магда-39-м-82-75;
стефка-38-л-88-92;
кремена-38-л-93-91;
йорданка-38-м-80-91;
ромео-№39, М

размери само за анцузи на малките (долнища) - 75см;80;85 и 90см, от всяка дължина по 5 броя


Засега са осигурени : козметиката, блузи за момичетата, 1 миксер, чаши, прибори за готвене, сутиени
Към стария списък добавям прежда и куки, не знам как съм ги пропуснала
Виж целия пост
# 151
Ели с Катя да се чуете за децата от Академията ....
Виж целия пост
# 152
БЛАГОТВОРИТЕЛНА КАМПАНИЯ ЗА "ДОМ МАЙКА И ДЕТЕ"- ВИНИЦА гр.Варна
На 27.11 /петък/ и 29.11 /неделя/ всеки, който желае може да донесе в залата за йога бебешки дрешки ( 0 - 3 години - нови или употребявани), както и храна( бисквитки, соленки, сладки, бебешки пюрета и др.).
БЛАГОДАРИМ ВИ !
ЙОГА КЛУБ „МАРЕА” Бул. Сливница 100 +359 (0) 88 9902739
Дo колко часа в неделя можем да минем? Към 17 - 18 ще има ли някой?
Виж целия пост
# 153
Нямам идея, не го организираме ние. Звънни на ГСМ ги попитай
Виж целия пост
# 154
На 4.12 /петък/ ще ходим с Гери до Бързица. Тръгваме в 12 часа. Ако има желаещи ... да си кажат Simple Smile))
Виж целия пост
# 155
Имам малко дрешки, къде да ти ги донеса утре?
Виж целия пост
# 156
Освен в офиса няма къде другаде
Виж целия пост
# 157
Извинявам се за късния отчет. В петък посетихме децата в Бързица с Гери. Много благодарим на всички, които се включиха! Децата много се зарадваха на армаганите Simple Smile Не успяхме да занесем всичко, защото бяхме само една кола, а багажа поне за 3 Simple Smile Изненадаха ни с желанието за книги (но да не били любовни романи) и филми. Повториха желанието за прежда и куки.Най-вероятно коледното тържество ще е на 21 или 22 декември, още не е уточнено. Правят в момента коледни картички, някаква фирма доколкото разбрах е обещала да им осигури щанд в Мол Варна да си ги продават. Като науча повече информация ще пиша пак.

По-късно вечерта ще пусна списък с коледните желания на децата от Овчарово и Добрич
Виж целия пост
# 158
Момичета,
билети за карнавала ще могат ли да се купят на място или трябва предварително? Ограничени ли са местата?
Виж целия пост
# 159
Може и на място  Peace
Виж целия пост
# 160
Много се извинявам за забавянето Sad

Пускам списъка с коледните желания на децата от Овчарово и Добрич Simple Smile
Нека елфите да започнат работа Simple Smile

"Добруджанче" - Овчарово:

1. Василена - бебе в количка - алис11
2. Гюсюм - кукла, сервиз - Елкер
3. Данаил - камион, телефон
4. Мелиса - кукла в количка - Роси
5. Еманоела - кукла и сервиз
6. Роза - пералня - Елкер
7. София - плачещо бебе - Роси
8. Сехер - голямо мече - Петя
9. Стоян - джип - алис11
10. Теменужка - кукла в количка
11. Теодор - трактор - Нели
12. Сабри - пистолет и очила
13. Краси - кукла с количка
14. Калин - книжки
15. Андрей - китара
16. Мирослава - тетрадка, очила
17. Джанер - трактор
18. Светослав - голяма кола
19. Наско - кола
20. Леман - количка с бебе
21. Назар - кукла - Мина
22. Анжела - компютър
23. Севда - кукла Барби (Барбиподобна)
24. Иван - влак
25. Васил - полицейска кола - Нели
26. Десислава - кукла и телефон
27. Мелек - кукла - Мина
28. Валентина - голяма кукла Барби
29. Мустафа - кола

"Дъга" - Добрич
30. Ташо - топка - Росен
31. Веско - кола - аз
32. Галя - плюшен Мечо Пух
33. Ивчо - баскетболна топка - Лилибон
34. Димитър М - пиано с микрофон
35. Демир М - кола с дистанционно
36. Кръстинка - гсм играчка
37. Сашо - радиостанция, пистолет
38. Бирсен - пееща кукла
39. Диана - радио, часовник - Лилибон
40. Янко - пъзел, мотор
41. Ради - конструктор, часовник
42. Стефан  - костюм на Спайдърмен (поне това разбрах от описанието)
43. Демир С - кола с дистанционно
44. Гошо - уокмен
45. Сибел - кукла Барби
46. Севгин - ракета - Фифи
47. Гюлхаят - кукленска количка
48. Селда - кукла Барби - Боланд
49. Петьо - топка - Росен
50. Даяна - кукла Барби - Боланд
51. Дженги - топка - Фифи

Напомням на всички желаещи да участват, че подаръците трявба да са в подаръчни торбички, с името на детето на нея. Молим всеки подарък, който се нуждае от батерии, да бъде снабден с тях. Подаръците, може да оставяте в "Етно" най-късно до 18 декември. Благодарим на всички, които ще се включат в инициативата Simple Smile
Виж целия пост
# 161
Пишете ме за Селда и Даяна от Дъга. Днес ще оставя в Етно  Hug
Виж целия пост
# 162
Пиши ме за Диана - радио и часовник (какво радио?) и за Ивчо от "Дъга" - баскетболна топка
Виж целия пост
# 163
Деца колкот искаш!   bouquet
Виж целия пост
# 164
Май съвсем се объркахме? Аз си мисля, че тъмнокосата девойка с палавите очички е Даяна, ама може и да бъркам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия