СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 25 509
  • 415
# 180
Искам да се включа за Мирослава от Овчарово.Понеже е много скромно детето в желанието си искам да добавя още нещоПишете на колко е годинки и какво да добавя ако вие имате представа,ако-не все ще измисля нещо
Виж целия пост
# 181
Ако все още са свободни Wink ще взема за Ради от дъга и за Анджела от Овчарово
Виж целия пост
# 182
Здравейте мили майки,
Страхотни сте, сърцето ми се изпълни с топлина-толкова е хубаво, че има такива добри хора като вас. Едва преди няколко дни разбрах за ваето сдружение  Embarassed Сега ще изчета темата и от сега нататък съм сигурна , че ще бъда до вас.
Виж целия пост
# 183
Поля, дай актуален списък
Виж целия пост
# 184
Пускам списъка с коледните желания на децата от Овчарово и Добрич Simple Smile
Нека елфите да започнат работа Simple Smile

"Добруджанче" - Овчарово:

1. Василена - бебе в количка - алис11
2. Гюсюм - кукла, сервиз - Елкер
3. Данаил - камион, телефон - Елкер
4. Мелиса - кукла в количка - Роси
5. Еманоела - кукла и сервиз - voltage13
6. Роза - пералня - Елкер
7. София - плачещо бебе - Роси
8. Сехер - голямо мече - Петя
9. Стоян - джип - алис11
10. Теменужка - кукла в количка Rossy Ross
11. Теодор - трактор - Нели
12. Сабри - пистолет и очила
13. Краси - кукла с количка - Светкавица
14. Калин - книжки - kote
15. Андрей - китара mariyanavi
16. Мирослава - тетрадка, очила pashokito
17. Джанер - трактор tsve_te
18. Светослав - голяма кола pashokito
19. Наско - кола Фифи
20. Леман - количка с бебе - Йоанна
21. Назар - кукла - Мина
22. Анжела - компютър Дафи
23. Севда - кукла Барби (Барбиподобна) Янко и Цецка
24. Иван - влак Rossy Ross
25. Васил - полицейска кола - Нели
26. Десислава - кукла и телефон - Чоколина
27. Мелек - кукла - Мина
28. Валентина - голяма кукла Барби Янко и Цецка
29. Мустафа - кола Фифи

"Дъга" - Добрич
30. Ташо - топка - Росен
31. Веско - кола - аз
32. Галя - плюшен Мечо Пух - Ели Михайлова
33. Ивчо - баскетболна топка - Лилибон
34. Димитър М - пиано с микрофон miani
35. Демир М - кола с дистанционно - voltage13
36. Кръстинка - гсм играчка - Елкер
37. Сашо - радиостанция, пистолет
38. Бирсен - пееща кукла mariyanavi
39. Диана - радио, часовник - Лилибон
40. Янко - пъзел, мотор Янко и Цецка
41. Ради - конструктор, часовник Дафи
42. Стефан  - костюм на Спайдърмен (поне това разбрах от описанието) tsve_te
43. Демир С - кола с дистанционно - Йоанна
44. Гошо - уокмен - Елица
45. Сибел - кукла Барби Янко и Цецка
46. Севгин - ракета - Фифи
47. Гюлхаят - кукленска количка - Ели Михайлова
48. Селда - кукла Барби - Боланд
49. Петьо - топка - Росен
50. Даяна - кукла Барби - Боланд
51. Дженги - топка - Фифи

Напомням на всички желаещи да участват, че подаръците трявба да са в подаръчни торбички, с името на детето на нея. Молим всеки подарък, който се нуждае от батерии, да бъде снабден с тях. Подаръците, може да оставяте в "Етно" най-късно до 18 декември. Благодарим на всички, които ще се включат в инициативата Simple Smile
Виж целия пост
# 185
pashokito - Двамата с брат си Светослав са на 5 години
Виж целия пост
# 186
http://www.facebook.com/inbox/readmessage.php?t=1267433682535&am … 035721&ref=ts

това е групата на Сдружението и приятелите му във ФБ. Заповядайте!
Виж целия пост
# 187
Тогава ме запиши и за Светослав
Виж целия пост
# 188
Здравейте скъпи дами! Впечатлена съм от всичко, което правите и искрено съжалявам, че толкова късно ви откривам, но с удоволствие ще се включа във вашите инициативи.
Аз ще закупя подаръците на Теменужка и Иван от Овчарово.
Кога е крайният срок за предаване на подаръците и къде се предават? (сигурно сте писали, но не съм изчела всичко към момента)
 
Виж целия пост
# 189
Видях срока - 18.12. в клуб Етно - може ли да ми кажете къде се намира този клуб?
Виж целия пост
# 190
Като тръгнеш от Община Варна в посока бул. "Сливница" вдясно  Peace.
Виж целия пост
# 191
Тук се намираhttp://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=a1d4ecc4d29dde938c557dd1b71a2f6f&tip=1
Сливница 40, зад Общината
Виж целия пост
# 192
  Здравейте!Аз ще взема на Андрей от "Овчарово" и на Бирсен от " Дъга".Моля да ми кажете на колко години са децата?Поздрави на всички Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 193
Аз ще взема на Димитър М. от "Дъга"
Виж целия пост
# 194
 Hug Hug Hug
Толкова нови хора се включват! Браво!
Мили момичета,  ако можете да отделите време, елате и на тържеството - децата ще са щастливи ако сме повече "варненски майки" там, при тях...
Но... внимавайте - ако дойдете веднъж и обикнете тези деца, после ще искате пак  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия