Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кога е Рамадан тази година?
Какво представляват ястието 'кеббе мелие' и десертът "халва"?
Какво представлява ястието 'качамак'?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кога е Рамадан тази година?
-
Какво представляват ястието 'кеббе мелие' и десертът "халва"?
Кеббе мелие е традиционно ливанско ястие, приготвено от два вида месо и булгур. Обвивката е направена от счукан или смлян на блендер месо, смесен с булгур, а плънката се състои от кайм, лук и кедрови ядки. Това ястие често се сервира заедно с хумус и табуле и е популярно в целия арабски свят. Халвата е сладко, приготвено от семената на растението халва. Той е популярен в много кухни, включително тези на Близкия изток и Средиземноморието.
-
Какво представлява ястието 'качамак'?
-
Какво означава никът "сахрауия"?
-
Какво означава думата "никях"?
.Това си е до човека-а, и погледнато реално вие все още не сте официално двойка-познавате се от скоро .Ти как би постъпила на негово място-предполагам с приятелите си се шпознава отдавна.
Относно темата,която се е завихрила,искам да кажа че и аз подкрепям казаното от
А ти продължавай напред,както ти диктува сърцето-
,
,пфу и утре ще работим.......но като се замисля по добре така ,че иначе само към хладилника ме тегли

Аз работя по заместване към йорданските тайни служби /Майтапя се, разбира се
Пожелавам и на работещи и на неработещи хубав петъчен ден! 

Говори от свое име 





Колкото до дължината на абзаците ти, тя не е показател..И аз не се славя с кратък изказ, ама пак се пробвам от време на време в стихоплетството..Друг е въпросът, какъв е резултатът от подобни опити..
Понякога е относително добър, друг път е направо смехотворен.. 
