Ако сте имали спонтанен аборт, в коя седмица загубихте бебчето?

  • 128 906
  • 430
# 150
Мили момичета, накратко ще споделя и моята мъка. Имам детенце на 7 годинки. През месец октомври забременях за втори път, но щастието ни продължи кратко. През месец декември започна едно леко кървене, което според доктора ми не било свързано със самия плод, а идвало от маточта шийка. Няма да се впускам в подробности, че ходих през два дни при лекаря ми, който ме тъпчеше с лекарства, пускахме микробиология, цитонамазка и т.н.. И така до 18.01.2010год, когато потърсих друго мнение. Същият ден ме приеха във ВМИ - Пловдив и ме включиха на системи. Бях в 16 г.с.. През нощта ми изтекоха водите, предизвикаха ми раждане и след това ме кюртираха. Няма да говоря за болката, мъката, обвиненията и т.н.. 
Желая на всички момичета в този форум в близките месеци отново да грейнат лицата ни и всичко лошо да остане зад гърба ни. Прегръщам ви силно.
Виж целия пост
# 151
При мен се случи 10г.с. мисед и след два редовни цикула пак бях бременна, но всичко приключи в 6г.с. пак мисед! Много неприятно!
Виж целия пост
# 152
в 5та г.седмица....
Виж целия пост
# 153
Здравейте момичета!
При мен вече за втори път ми се случва да видя две черти на теста за ранна бременност и след това цикълът ми да си дойде на датата или един-два дни по рано. Направо ужас. Не знам какво е това. Правих си и имунологично изследване и всичко е наред и то не само с него а с всички изследвания. Моля ако някой от вас знае нещо за това да пише.
Виж целия пост
# 154
Здравейте момичета!
При мен вече за втори път ми се случва да видя две черти на теста за ранна бременност и след това цикълът ми да си дойде на датата или един-два дни по рано. Направо ужас. Не знам какво е това. Правих си и имунологично изследване и всичко е наред и то не само с него а с всички изследвания. Моля ако някой от вас знае нещо за това да пише.

Защо не изследваш прогестерона си мисля на 25 ден след проследена овулация. Ако е това с подходяща терапия дуфастон или утрогестан всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 155
Здравейте момичета!
При мен вече за втори път ми се случва да видя две черти на теста за ранна бременност и след това цикълът ми да си дойде на датата или един-два дни по рано. Направо ужас. Не знам какво е това. Правих си и имунологично изследване и всичко е наред и то не само с него а с всички изследвания. Моля ако някой от вас знае нещо за това да пише.

Защо не изследваш прогестерона си мисля на 25 ден след проследена овулация. Ако е това с подходяща терапия дуфастон или утрогестан всичко ще е наред.
Прогестерон се изследва 7 дни след доказана овулация. ако овулацията е на 14 ден от МЦ пуска се изследване на 22 -ри ден от МЦ
Виж целия пост
# 156
Благодаря ви момичета ще послушам вашия съвет.
Виж целия пост
# 157
Толкова тежка тема...
След две години и два месеца опити, преди четири седмици загубих бебчето си в 8 г. с.  - спряло развитие и липса на сърдечна дейност  Cry Cry Cry
Нямах болки, кървене, нищо, което да покаже какво ще се случи.

Дано се продъни в дънземя тази тема и на никой повече да не се налага да пише в нея...
Виж целия пост
# 158
Много съжалявам Зимна роза. Това е ужасно. Дано следващия път всичко е наред искренно ти го желая
Виж целия пост
# 159
Благодаря ти,  pisi26 !
И аз пожелавам на всички от тази тема не просто да видят двете черти (както се оказва това е недостатъчно), а да видят и гушнат резултатът от тези две черти! sling newsm30 1stroller
Виж целия пост
# 160
В 9 г.с. мисед.
Виж целия пост
# 161
Здравейте момичета.Не съм писала в тая тема но се присъединявам към вас,защото и аз в седмия месец загубих моето малко момиченце.Въпреки че минаха вече два месеца още не мога да свикна.Искам да попитам:
Правих всички иследвания всичко е добре,но ме притеснява това че ми исписа Дуфастон от 11-я ден на цикъла да го пия 14 дни няма ли да подтиска овулацията.Ако някой има отговор моля да сподели.Благодаря предварително
Виж целия пост
# 162
И аз в 5г.с. след ИКСИ ей така от нищото. Sad
Виж целия пост
# 163
Аз миналата седмица приключих с един спонтанен аборт, според докторката ми сакчето отговаряше на 4 г.с. ....беше голяма сага, бяха ми казали, че може да е извънматочна, но се оказа, че О ми е била много късно и просто съм забременяла много късно.... док. даже видя, че не е добре закрепен сака и ми каза, че може просто да ми дойде, така и стана- за щастие всичко завърши добре, не се наложи дори и лекарства да се пият.... сега като ми дойде пак и пак почваме ....
Мен ме интересува доло горе след колко време ви дойде пак и кога имахте успешно следващо забременяване?
Виж целия пост
# 164
Мен ме интересува доло горе след колко време ви дойде пак и кога имахте успешно следващо забременяване?
При мен беше в 13г.с., един месец след това имах нормален цикъл, след 4 месеца успешно забременяване.  fingerscrossed всички да се похвалите с добри новини Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия