Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на форума за приятелството и взаимоотношенията?
Каква е фамилията Рьорих?
Какво означава „Това, което възприемаме като нещастие, не е нещастие, а неизбежност“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на форума за приятелството и взаимоотношенията?
Форумът цени високо приятелството и взаимоотношенията. Потребителите смятат, че това са важни аспекти от живота, които изискват време, за да се развият. Те сравняват тези връзки с река, която преминава през различни етапи, но в крайна сметка става стабилна. Форумът също така обсъжда искреността, доверието и взаимната подкрепа в приятелството.
-
Каква е фамилията Рьорих?
Фамилия Рьорих се свързва с Николай Рерих, руски художник, учен, пътешественик и публицист. Той беше известен със своя интерес към духовното развитие, изкуството и културата. Заедно със съпругата си Елена Рерих те развиват философията на Живота, която подчертава значението на духовното израстване и хуманизма.
-
Какво означава „Това, което възприемаме като нещастие, не е нещастие, а неизбежност“?
-
Какво представлява книгата „Монахът, който продаде своето Ферари“?
-
Какво представлява книгата „Яж, моли се и обичай“?
Точно това е:
.
Умишлено не визуализирам, единствената ми визуализация е, ако се размечтая за нещо.
Благодаря ти!
Но ми се даде възможност да си огледам живота като страничен наблюдател, за да преценя на къде да поема, за това и смятам да се възползвам от това:
Пътувахме с мъжа ми и изведнъж на шосето излезе едно страхотно малко весело кученце... и точно две коли пред нас не спряха и го удариха... аз се опитах да слеза да го взема, но не можах... засякоха ни и не можахме да отбием... мъжа ми го видя как си отиде няколко минути зад нас на шосето... Той се опита да ми обясни, че нямаше да мога да му помогна и че то си отиваше след удара, а аз плачех...
нали да си в медитация е да си в не мисъл 
и при мен е така отскоро
Кохто иска да опита съвсем простичко отвърждение е "много съм щастлива в любовта" и да сподели после резултата.