Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо много от темите се променят бързо във форума?
Какви са причините за предписване на фраксипарин по време на бременност?
Как се открива генетичният проблем, свързан с тромбофилията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо много от темите се променят бързо във форума?
-
Какви са причините за предписване на фраксипарин по време на бременност?
Лекарите могат да препоръчат приемането на фраксипарин по време на бременност при наличие на генетични фактори, свързани с тромбофилия и високи стойности на тромбоцити/левкоцити, които увеличават риска от образуване на кръвни съсиреци. Терапията с фраксипарин може да бъде предписана за предотвратяване на тези проблеми и подпомагане на успешното износване на бременността.
-
Как се открива генетичният проблем, свързан с тромбофилията?
-
Какви са причините за приемане на утрогестан по време на бременност?
-
Какви са причините за усещанията на бебето по време на бременност?
Яничка83, голяма си късметлийка - ще си имаш и момиченце и момченце накуп.

честито!
Имам предчувствие пак за момченце, но да видим... 
та ще чакам после сестра ми да ми звънне да каже как е минал теста.
, но пак я докарвам към литър и отгоре. Иначе аз поприцип почти не пия вода. Мога да карам без една глътка.
Особено ако е за момче, че нямаме почти нищо, което да можем от каката да сложим. Що имах в бяло и жълтичко дрешки ги дадох на братовчедката на мъжа ми за малкия, ама те бяха и няколко дрешки само. Всичко друго е розово и с панделки и цветенца



Много искам момиче и така ме сърбят ръцете да купувам бебешки красоти 
