Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 24 217
  • 796
# 390
ха-ха харесва ми новата тема,но аз съм за жената овен с дете овен![/b]а що се отнася до екзотично място-то аз от такова идвам-Южна Африка-Кейп Таун.много е красиво.пожелавам на всички да сбъднат мечтите си!
Виж целия пост
# 391
Чудесно мила а сега пусни и някоя снимка да оплакнем и ние оченце Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 392
Чудесно мила а сега пусни и някоя снимка да оплакнем и ние оченце Mr. Green Hug
smile3521  И аз тъй викам.
Виж целия пост
# 393
Утре пускам тото Crossing Arms
Виж целия пост
# 394
ДобрЮтрУУУУУУУУ Овнетата Hug
хайде първо по едно кайве да отвирим очета
и по едни кифлички стига сте били на диета бееееее
ей на сложих ви малко да не кажете, че ви насилвам Simple Smile
По екзотични места кака ви Делта е била ама беше отдавна като бях на вашите години. Снимки бол обаче по албумите. На всички пожелавам да имате моят шанс да посетите толкова екзотични държави колкото мене, че и повече newsm10 Че да имаме какво да слушаме и да си представяме Grinning
Виж целия пост
# 395
Делтич, имам братовчед във Варна, като дойда, ще ти мина на гости да разгледам албумите и да ти позавиждам Crazy Хубав ден и усмихнат уикенд, Офчици Hug
Виж целия пост
# 396
Пети, идвай,
обичам гости Hug
Виж целия пост
# 397
Овнетата, здрадейте бе Hug
Хайде по една бира, че може да нямате сили да станете. Тъкмо за отскок smile3503
Виж целия пост
# 398
ще пусна снимки ама да ви се оплача-вчера цял ден не стана от леглото-имало някакъв вирус-от сутринта повръщане,раз******во - 38 Т.днес съм като нова-все едно не е било.пазете се и малките покрай вас.сега да ви почерпя със закъснение за вчерашния имен ден на Оливия.
Виж целия пост
# 399
ето няколко снимки от красивия Кейп Таун
Виж целия пост
# 400
Съжалявам за грипа който те е тръшнал .Добре че е еднодневен.Честит иман ден на патерица на Оливия  bouquet.А снимките са страхотни искаме още  love001
Виж целия пост
# 401
И от мен честит имен ден на малката сладуранка със закъснение. Много здраве и щастие.

Снимките са невероятни.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 402
Край, емигрирам Naughty
Виж целия пост
# 403
  bigdance2честит имен ден на мъничка Оливия
ПЕТИ- чакай малко бе, ти знаеш ли колко много са там белите акулкииииии? smile3503
АСЯ- лекен кофти грип ама си късметлийка, че ти е минало за 1 ден. newsm10
Виж целия пост
# 404
ПЕТИ- чакай малко бе, ти знаеш ли колко много са там белите акулкииииии? smile3503

Хич не ме плаши това, аз па мога да гледам лошо Mr. Green

Аси, честит имен ден на малката бонбонка, жива и здрава да ви е  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия