Едни момчета се бяха облякли с роклички и полички ,сутиени натъпкани с памук и памука излязал от сутиените и се развява
смях се от сърце с тях.



дано и ти да си се снимала.

.Не се тревожи за нас.И ние като теб с градини се занимаваме.
.Слизам долу в градинката и наистина го няма.

.Първо се ядосах много,но после ме поотпусна,защото ако и Фенчо беше разбрал ,щеше да стане сложно.Утре ще купя нови семена и ще засея.
? - Национална.

Фенчо като всеки мъж и той мърмори а като види какво става когато се завърши се кефят ...един дол дренки са
Къщата ми е пълна с цветя,не ми стигнаха вазите,че и бурканите - също.
И едвам чакам да стане утре защото съм им обещала изненада. 

Препоръчани теми