
Добре дошла

Включих те в списъка на заглавната ни страничка, надявам се, че ще се задържиш при нас

П.П. Ще се повторя, но... брат ми е роден на твоята датичка






А пък наш`та вивидас как напредва не е истина просто! Взимайте пример от нея
На места бърка, на места е точна, но забележете меракът й! Нема по-ценно от тва. Аз пък се оправих с домашните си тука и сега реших да ви метна нещо интересно за продължение. Ама да видим кво.....Абе, Иве, ти залеязваш ли, че твойто мило е полу-Везни??? На теб май луната ти беше там....Имаш си мил и любящ Скорпи, това само щети кажа
Ма съдба кво да правя! Марс в 1-ви дом /без значение от знака/ е на трон! Той си е естественият управител на 1-ви дом. Е при мен се пада в знака Близнаци, но както и да го гледаме е в 1-ви дом. Бе брутален си е
Заради факта, че е в Близнаци е словесно брутален, но все пак си е Марс и все пак си е в 1-ви дом, демек си е "в къщи".....Някой ще ме пита ли дали съм се била някога с някого?
А познайте де.....



А плутон? Ми направо си мислете за Скорпион. Тоя човек ще блика от него магнетизъм, та ще ни облъчи чак. Айде сега да речем, че Венера ни е в 5-ти дом? Аз на тия им викам любовчии. Ама и обичат много децата, всички деца. А ако там е Марс? сексуален агресор
А Ако е Юпитер там? Късмет и всичко хубаво в любовните връзки и децата. А Уран? Аааамммммм.....аз бих казала, че нещо има нетрадиционно при тоя в сексуалните му предпочитания и във връзките като цяло. нептун в 5-ти дом? Замотан, може да го лъжат - я деца, я гаджета.... Айде сега да видим 11-ти дом. Венера тука? Ми тоя човек приятелите му ще го обожават просто. Но и той тях. А Луна? Ще ги обгрижва непрекъснато. А Слънце? Като моя милост? Грее като Слънце за приятелите, топли ги, лесно печели доверие такъв човек, отворен е силно навън, екстроверт. 
тук са символите пуснати от Vividas
Препоръчани теми