Жената зодия Риби - 4

  • 24 715
  • 449
# 210
Момичета, може ли да се присъединя към вас. И аз съм риба, 07.03   bouquet

Добре дошла Simple Smile
Включих те в списъка на заглавната ни страничка, надявам се, че ще се задържиш при нас Simple Smile

П.П. Ще се повторя, но... брат ми е роден на твоята датичка   Hug
Виж целия пост
# 211
Хубава датичка Wink

Ще се задържа, интересно е, макар че нищо не разбирам от зодии  Crazy
Виж целия пост
# 212
Нали се ровя из старите теми за инфо и видях, че Vividas е пуснала не само зодиакалните знаци, но и знаците на планетите... е, сега ми е малко по-ясно... надявам се да стане де  Mr. Green

Благодаря ти Vividas, наистина си много старателна ученичка   bouquet

П.П. За разлика от мен, но не казвайте на учениците ми  Mr. Green друго противоречие в мен  Wink

Така, след известно количество преглеждане и ровене и малко нет стигнах до тук:

1ви дом – Стрелец / Нептун; Козирог
2ри дом – Козирог и Водолей
3ти дом – Водолей и Риби / Плутон, Слънце, Меркурий
4ти дом – Овен
5ти дом – Телец
6ти дон -  Близнаци
7ми дом – Близнаци / Юпитер ; Рак
8ми дом – Рак / Марс; Лъв
9ти дом – Лъв / Сатурн; Дева / Луна
10ти дом – Везни / ..... ?
11 дом – Скорпион / Уран

Не мога да открия обаче коя е тази ми планета в 10ти дом...  Rolling Eyes Символа го няма в табличката от Vividas, а в нета... други символи открих...
Виж целия пост
# 213
леле, пилета, едва ви изчетох! Кво сте направили вие бе?!  ooooh! А пък наш`та вивидас как напредва не е истина просто! Взимайте пример от нея  Naughty На места бърка, на места е точна, но забележете меракът й! Нема по-ценно от тва. Аз пък се оправих с домашните си тука и сега реших да ви метна нещо интересно за продължение. Ама да видим кво.....Абе, Иве, ти залеязваш ли, че твойто мило е полу-Везни??? На теб май луната ти беше там....Имаш си мил и любящ Скорпи, това само щети кажа  Peace
Виж целия пост
# 214
Запомнете следното - четири са осите, които са по-важни дори от планетите в един хороскоп. Това са асцендент /началото на 1-ви дом/, десцендент /началото на 7-ми дом и противоположен на асцендента/, МЦ или Медиум цели /началото на 10-ти дом/ и Имимум цели - обратното на МЦ /началото на 4-ти дом/.
Най-високата точка от еклиптиката, където тя се пресича с меридиана, минаващ точно над мястото, за което е изчислен хороскопът, наричаме МЦ. Той слага началото на 10-ти дом. Десети Дом символизира постиженията и положението в обществото, обществения живот, репутацията, почестите, признанието и наградите, целите, стремежите, амбициите, кариерата, бизнесът, авторитета, родителя от същия пол, работодатели, шефове, властимащи. Научете се да я откривате! Всъщност при автоматичното изчисляване на хороскоп, програмите винаги я дават, така че обърнете й внимание. Това е една от най-важните точки на хороскопа. Свързва се с влиянието на знака Козирог и планетата Сатурн.

по тоя повод - когато не знаем часът на раждане на някой, а и по принцип:

1-ви дом - господар е Марс /заради Овена, на когото тука принципно е мястото/
2-ри дом - господар е Венера /заради телец - управлява този дом/
3-ти дом - господар е Меркурий /от Близнаци/
4-ти дом - господар е Луната /тука е принципно мястото на Рака/
5-ти дом - господар е Слънцето / от лъвчо де/
6-ти дом - господар е Меркурий /от Девата/
7-ми дом - господар е Венера /от Везни/
8-ми дом - господар е Плутон /Скорпионския дом/
9-ти дом - господар е Юпитер /от Стрелец/
10-ти дом - господар е Сатурн
11-ти - господар е Уран /Водолейският дом, домът на приятелите и институции
12-ти дом - господар е Нептун /Риби/.

Това е принципът. Иначе знаете, че според часът на раждане това се променя във всеки един хороскоп. Пример - моят асцендент е Телец, следователно десцендентът ми е Скорпион, МЦ ми е в Козирог, ИЦ в Рак. Но това горе го помнете! Щото аз както съм Риби, с Луна в Рак и асц. в Телец, така и Марс ми е в 1-ви дом! Тоест - на моменти съм едва ли не брутално-агресивна  ooooh! Ма съдба кво да правя! Марс в 1-ви дом /без значение от знака/ е на трон! Той си е естественият управител на 1-ви дом. Е при мен се пада в знака Близнаци, но както и да го гледаме е в 1-ви дом. Бе брутален си е  bowuu hahaha Заради факта, че е в Близнаци е словесно брутален, но все пак си е Марс и все пак си е в 1-ви дом, демек си е "в къщи".....Някой ще ме пита ли дали съм се била някога с някого?  newsm78 А познайте де.....


Виж целия пост
# 215
 Flutter Crazy
Виж целия пост
# 216
Нещо май не съм наясно със символите на зодиите  Blush
И домовете не мога да оправя  ooooh!
Днес май не ми е ден.
Утре.
Виж целия пост
# 217
Доромка, всичко съм написала из темите е разхвърляно обаче...ако ти е трудно, ще го събера в кратце тука, нещо като обобщение. М?
Виж целия пост
# 218
Аз смятам да копна всьо в папка, да го имам сбрано, защото наистина Вивидас  права за четенето. Поне на мен не ми се удава от първия път да схвана всичко. Ще трябва да чета и препрочитам. Тенкю, Нур!  bouquet
Виж целия пост
# 219
Доромка, всичко съм написала из темите е разхвърляно обаче...ако ти е трудно, ще го събера в кратце тука, нещо като обобщение. М?

Ще ти бъда много благодарна  Praynig

Аз смятам да копна всьо в папка, да го имам сбрано, защото наистина Вивидас е  права за четенето. Поне на мен не ми се удава от първия път да схвана всичко. Ще трябва да чета и препрочитам. Тенкю, Нур!  bouquet

Аз това вече го направих,сега само събирам необходимия матриал  Mr. Green
Виж целия пост
# 220
Домове:
1. Асцендент - определя основната ориентация през живота. Показва външността и личните качества на човек, видими за околния свят. Показва още отношението на човек към себе си и реакцията му към обкръжаващата го действителност. Естествен управител е Марс, тъй като зодиакът сам по себе си започва от Овен. Овен т.е. Марс.  

2. Дом на финансите – определя отношението към парите, към материалния и физическия свят. Показва ценностната система, областите, в които усилията от материална гледна точка ще са най-успешни....Показва начините за подобряване та финансовото състояние. Естествен управител - Венера.

3. Дом на общуването и взаимоотношенията. Тук са кратките пътувания, транспорта, кореспонденцията, средствата за предаване на информация, преподаване, интернет.Показва интелектуалните способности, паметта, началното и средното образование. Тук са братя, сестри, братовчеди, съседи, близко обкръжение. Управител - Меркурий /от Близнаци/

4. Имимум цели казано иначе. Дом на семейството, родителите, жилището, корените, произхода. Символизира нуждата от личен живот и подходящата атмосфера за оттегляне от света. Показва старостта, отношението към стандарта на семейството. Той олицетворява Родината и отношението към нея. Дом на отношението ни към земята и земеделието. Естествен управител - Луна /от Рак/

5. Дом на любовта, флирта, страстта, ухажването, децата, изкуството, талантите, забавите, развлеченията, хазарта. Отразява способността за наслаждаване на любовта и изразяване на чувствата. Естествен управител е Слънцето.  

6. Дом на ежедневието, рутината, на задълженията. Дом на здравето, който показва слабите места във физическото състояние. Показва препоръчителната професия, а не избраната кариера. Показва подходящия режим за хранене, а също и отношението ни към животните. Управител е Меркурий /от Дева/

7.  Тук е Десцендента - обратната точка на Асцендента. Дом на партньорство, брак, съдружие, съюзи. Описва това, което се търси у другите; условията, които поставя личността при сдружение. Управител е Венера /от Везни/

8. Дом на смъртта, данъцити, наследствата, застраховките, завещанията, чуждите пари, на секса, като форма на общуване между хората. Това е дом на освобождаване от напрежението и осъществяването на творчески процеси. Символизира вътрешните промени и дава информация за поведението в критични ситуации. Естествен управиел е Плутон /от Скорпион/

9. Дом на морала, етиката, философията, религията, висшите обучения и далечните пътешествия, пътешествията зад граница.  Определя способността за себепознание, разширяване на възгледите и мирогледа през различните житейски етапи. Естествен управител е Юпитер /от Стрелец/

10.  Медиум цели или средата на небосклона. Дом на кариерата, издигането и почестите. Сочи най-високата точка, до която може да достигне човек в тоя живот. Показва целите, стремежите и способностите за осъществяването им. Описва родители и работодатели, отношение към властимащите. Определя професионални насоки и перспективи и положение в обществото. Управител е Сатурн /от Козирог/

11. Дом на приятелства, желания, проекти. Показва какво се търси у приятелите и от обществото, за разлика от това, което се търси от партньора или семейството. Символизира порива за свобода и определя обществените стремежи на индивида. Управител е Уран /от водолей/

12. Дом на усамотението, молитвите, на кармата и на мъдростта. Дом на тайните врагове, независимо дали са хора, чувства, спомени, от които се опитваме да избягаме. Самоанализът по тоя дом е борба срещу Егото, с цел да се постигнат по-възвишени цели. Властва над затвори, болници. Това е дом на незавършения опит за проникване в собственото подсъзнание...Естествен управител е Нептун /от Риби/

Виж целия пост
# 221
Ох, чеки...да ви дам малко примери. Представете си, че някой има Венера в 1-ви дом. така. Кво значи това? Ми най-малкото, че е красива и ухажвана личност. Без значение мъж или жена. Ми ако Юпитер е там? Тоя ще е егати и късметлията а.....А Сатурн? ми ще е доста подреден и ограничаващ себе си пред другите човек. А уран? Да го наречем куку. Ама сладко куку  Grinning А плутон? Ми направо си мислете за Скорпион. Тоя човек ще блика от него магнетизъм, та ще ни облъчи чак. Айде сега да речем, че Венера ни е в 5-ти дом?  Аз на тия им викам любовчии. Ама и обичат много децата, всички деца. А ако там е Марс? сексуален агресор  Whistling А Ако е Юпитер там? Късмет и всичко хубаво в любовните връзки и децата. А Уран? Аааамммммм.....аз бих казала, че нещо има нетрадиционно при тоя в сексуалните му предпочитания и във връзките като цяло. нептун в 5-ти дом? Замотан, може да го лъжат - я деца, я гаджета.... Айде сега да видим 11-ти дом. Венера тука? Ми тоя човек приятелите му ще го обожават просто. Но и той тях. А Луна? Ще ги обгрижва непрекъснато. А Слънце? Като моя милост? Грее като Слънце за приятелите, топли ги, лесно печели доверие такъв човек, отворен е силно навън, екстроверт.
Това е логиката накратко.....
Виж целия пост
# 222
Мила NUR, това за домовете го пускаш вече за трети път... наистина си неуморна да отговаряш на въпросите ни   bouquet
Аз вече си копнах всичко в една папка и сега ще пейстна отново символите за ДОМОР
Отново искам да попитам за този символ, който обаче липсва... ще помоля който знае да ми каже.

П.П. Пробвах не става.

Издирих го: трета тема, стр.15 Simple Smile тук са символите пуснати от Vividas Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Бени, то луд умора няма  Party За кой символ питаш всъщност?  newsm78
Виж целия пост
# 224


Този в 10тия ми дом... Коя планета е?  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия