Работещи мами 2006 - тема 21

  • 29 462
  • 740
# 105

Ger4o браво че си добре но ти докога ще работиш?
ами май докато мърдам  Joy Joy Joy

до 3 часа преди секциото
Виж целия пост
# 106
В този случай сутрин като тръгваш за офиса взимаш чантата, документите за всеки случай  Joy
Виж целия пост
# 107

Ger4o браво че си добре но ти докога ще работиш?
ами май докато мърдам  Joy Joy Joy

до 3 часа преди секциото
Оооо, моля ви... не съм чак толкова безотговорна. С първата бременност почивах 48 часа преди секциото... Сега като знам какво е може и по-малко да са, ама чак пък 3  Joy
Виж целия пост
# 108
ееее- и аз си возих сака за родилното в багажника Joy Колегите се надяваха 4е на следващия ден няма да ме видят на работа, ама...ей на- ходих да ги стряскам hahaha
Виж целия пост
# 109
Моят шеф в петъка следобед дойде (планирано секцио за понеделник сутрин) и каза "Моля те, тръгни си... На мен ми е добре да стоиш тука и да отмяташ задачи, ама хората из офиса шушукат, че съм най-големия изрод на света и че те държа в офиса насила"  Joy Joy Joy... Та в петък ме изритаха следобедно да си почивам, ама аз скокнах съботата да довърша 1-2 неща  hahaha... После като родих и се върнах бързо-бързо шефа каза "ей, то отстрани като те гледа човек ще каже, че раждането е ней-лесното нещо на света. До последно на тръстиката и после те нямаше само докато беше в родилното"  Joy... Ама тогава ме гонеха параноите и не исках да стоя сама, а и карах егати леката бременност, а сега се чудя и се мая откъде сили да намеря, че отсега трудно се движа.
Виж целия пост
# 110
И мен ме изгониха насила да поседя няколко дни преди термина вкъщи.Азнямах планирано секцио,за да ги травмирам с дата Crazy Но , куриоза при мен беше че ми звънят ден  след като са ме изписалиот болницата- колеги- инженери.Ама те не разбрали за моето състояние Crazy и...ми викат- можеш ли да минеш да приемеш пулта 4е се връща от ремонт и няква друга профилактика на техниката  Joy И аз викам- добре. Mr. Green Минах през Шейново да ми свалят конците  и после- да приемам техника Joy
 Ейй-  все сбъркани сме се сбрали тук  и туй то Mr. Green

А за бременността- успокоявай се 4е ще е кротко и лесно за гледане бебе,щом така те мъчи с бременността Sunglasses
Виж целия пост
# 111
Аз и с двамата около десетина дне по рано се кротвах. С Петър стоях четери месеца в майчинство, със Здравко един месец през който направих две служебни срещи извън града. Ох, като го пиша и ми звучи малко безотговорно но това са фактите, смятам обаче че връзката между мен и децата е много силна макар че не съм била постоянно с тях / това за мое успокоение, да не ме гризе съвеста/.
Виж целия пост
# 112
охо.. каква хубава тема подхванахме....

аз понеже доста преносвах, и последно ходих на работа 7 дни след термина.
една баба в трамвая почва да ме буда в корема с лакът, за да мина напред, а аз й казвам. няма място. напред ПАК съм аз. далече стигам. И като почнаха да й се карат, а една жена милосърдно ме пита: Момиче, в кой месец си?
Аз (Гордо и пухтящо) В Десети! (ми така си беше Joy)

накрая всички се изненадваха да ме видят, но никой вече не смееше да пита, само типина наставаше като се появя. А моя шеф (когото най вече тормозех да учи) не смееше да ми откаже, да не ме притесни Joy

много сме луди, верно си е.
Виж целия пост
# 113
Айде и аз да се похваля колко съм била работна, въпреки че добих размерите на Броненосеца Потьомкин.
Спрях да работя 25 дена преди да родя Калоян и то защото не се събирах вече зад волана, въпреки че издърпвах седалката възможно най-назад  Mr. Green
Митко ме бъзикаше, че съм идеалното противозачатъчно за тийнейджърките, защото като ме видеха по улицата обикновено изглеждаха  Shocked така  Joy
После Кало като стана на три месеца започнах по 12 часа работа от вкъщи всеки божи ден, щото парите...абе знаете защо.

И така до сега.
Виж целия пост
# 114
А за бременността- успокоявай се 4е ще е кротко и лесно за гледане бебе,щом така те мъчи с бременността Sunglasses

Дано това твърдение е вярно.  Laughing
Виж целия пост
# 115
А за бременността- успокоявай се 4е ще е кротко и лесно за гледане бебе,щом така те мъчи с бременността Sunglasses

Дано това твърдение е вярно.  Laughing

моя кайо сигурно е оново изключение, което потвърждава правилото Mr. Green
Виж целия пост
# 116
Хехехехехе, сладурани  Hug Отдавна не съм писала и не съм ви чела  Embarassed Ще се срамувам в ъгъла.
Майра, честит 1 ви рожден ден на сладураната Ноеми!   bouquet На теб сили да се справяш с двете девойки! Hug
Два дни приди да родя приемах поръчки и моя мъж се смееше,че ще напъвам и ще говоря с клиенти.  Laughing После вече на 20-я ден с Йо в колата си се разхождахме и всявахме ужас. Mr. Green
Герчо, признала съм те - иди да ти направят някакви изследвания - привличаш всички олигофрени. Има нещо в тебе, но какво е  newsm78
Аз с едни проекти се занимавах - бях полуумряла от напрежение, сега още реанимирам. Нямам наспиване. Дано поне си струва зора. Peace За почивката - планираме уж от 7 юли, да видим  Praynig
Приятна почивка от мен!
Виж целия пост
# 117
И аз да си кажа Mr. Green Като бях бременна 2-и месец, в най-грипното и студено време, целия декември пътувах сутрин в 5.30 до Стара Загора на стаж, с пътнически влак, а забрана за пушенето още нямаше. Къде ли ми е бил акълът ooooh! В седми месец като се озовах лице в лице с детенце с коклюш, реших че съм дотам с работата и излязох в болнични:)


Виж целия пост
# 118
айдеее... премерихме си ги, МИК< ти взе приза за разумност Simple Smile

много сме готиниииии

до сега спахме семейно... какво ще правим тази нощ, не знам.
за себе си имам няколко индивидуални идеи, но надали ще бъдат посрещнати радушно.
Виж целия пост
# 119
Честит имен ден на Пети на Ваня и на Петър на jd! Да бъдат весели и любознателни деца!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия