Работещи мами 2006 - тема 21

  • 29 462
  • 740
# 615
МИК, златни са ни децата, особено в такива моменти! И моят син като че ли усеща, когато ми е много зле и намира начин да ми покаже любов, за разлика от баща му, който като ми е гадно от нещо, задължително налива масло в огъня.   #2gunfire

А ти защо така?
Снощи му теглих един рев, няколко часа

 Hug
Виж целия пост
# 616
хванала ме е паниката яко, нищо че вече съм 34, мразя изпитите и това е
а сега ако не стане -май месец, значи още половин година тормоз Twisted Evil
Виж целия пост
# 617
Ама ти за някакъв изпит ли ревеш?!  Shocked Я излез се поразходи! Имаш нужда.
Виж целия пост
# 618
Ама ти за някакъв изпит ли ревеш?!  Shocked Я излез се поразходи! Имаш нужда.


знам:)
( изпитът ми е за специалност, и е достатъчно голям и тежък, от голямо значение за мен и хич не ми е весело, ако се наложи да минавам през това за втори път; отстрани няма как да се прецени, но и нямах намерение да се жалвам:))
Виж целия пост
# 619
Я, днес Кабив има рожден ден.

Гери, честит рожден ден! Много щастие и късмет ти пожелавам! Весел празник!   bouquet

Не се включваш вече, как е в Пловдив? Нали там се установихте?
Виж целия пост
# 620
изпитът ми е за специалност, и е достатъчно голям и тежък, от голямо значение за мен и хич не ми е весело, ако се наложи да минавам през това за втори път; отстрани няма как да се прецени, но и нямах намерение да се жалвам:))

Разбирам те, мила!   Hug И аз съм била студентка, даже 2 специалности завърших (да ме питаш сега за какво са ми). Не омаловажавам изпита, исках само да те успокоя, защото състоянието, в което ще се явиш, играе не по-малка роля от подготовката за крайния резултат. Щом са ти изпушили батериите, прекъсни за малко и включи на друга вълна. После ще си много по-продуктивна, отколкото ако се насилваш да четеш и нищо не ти влиза в главата. Ще успееш, имай повече вяра в себе си! Wink

Гери, честит рожден ден!   bouquet
Виж целия пост
# 621
Честит рожден ден на Гери и от мен  Hug

Съвсем ни забрави тя  Sad Надявам се да са добре.

Аз днес бях на козметик, после сама по магазините - отрази ми се добре, ама нищо не си харесах  Laughing
Виж целия пост
# 622

Аз днес бях на козметик, после сама по магазините - отрази ми се добре, ама нищо не си харесах  Laughing

Сигурно защото беше buy nothing day  Wink
Виж целия пост
# 623
Видях се с Гери в петък в Пловдив. Мести дрогерията на друго място, наема й е 70% по-нисък на новото място.  Shocked Имаше си проблеми с хазаина и беше доста притеснена. Иначе каза, че са добре. Ники младши е добре, ходи на градина, доколкото разбрах с тати Ники са заедно в бизнеса, но им доста трудно, то на кого ли не е. Искрено й пожелавам успех на новото място!   bouquet
Виж целия пост
# 624
Ей ме на и мен...
Тази седмица ми скъсаха нервичките в офиса и днес смятам да си лежа вкъщи и да не си вдигам телефона. То бива боклук, то може - ама откъде събрах толкоз в тоя офис не е ясно! Координаторката ми е малоумна - за всяко нещо ме пита. Вчера дори ме попита какво да прави с кашона, в който са донесли канцеларските материали! Статистичката ми е малоумна - преписва едни цифри от едно място на друго и прави по 100 грешки. После реват една на друга, че май не ги харесвам. Ами не харесвам малоумни хора! Вчера малоумната ми координаторка ми звънна в 10 вечерта да ме пита как съм изкарала на партито, на което ходих. Защо мамка му, не се интересува от служебните дела толкоз, колкото от личните ми! И защо, мамка му, тези след 85ти набор никой не ги е учил, че не се звъни по къщите на хората по никое време и то особено за глупости...
На всичкото отгоре от 100 години ми обясняват колежки разни, че доста от персонала взема разни дроги. Тази седмица пуснах тестове за наркотици. Слава богу само един индикира за трева, а нито един за по-тежки дроги, че само наркомани ми липсват.
Изобщо тази седмица ми е тежка... Коремчето ми се влаааачи, влаааачи... Сърбят ме люспичките и накой ме настъпва по опашчицатаааа...
Виж целия пост
# 625
Изобщо тази седмица ми е тежка... Коремчето ми се влаааачи, влаааачи... Сърбят ме люспичките и накой ме настъпва по опашчицатаааа...

Като упражниш захапката, ще ти поолекне  Mr. Green

При мен тежка седмица също. Нови изисквания за начина на писане, нови задължения, главният редактор в постоянен цикъл - ей жена в цикъл е гадно, ма мъж в постоянен цикъл е смърт  #Cussing out
Виж целия пост
# 626
 nana77 , моят шеф 8 години беше в цикъл. сега му мина и ми е странно  newsm78

Иначе захапката съм я упражнила. Надяваха се в офиса с раждането да ми мине, но сега осъзнават, че проблема не е хормонален  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 627

 Сърбят ме люспичките и накой ме настъпва по опашчицатаааа...

 Mr. Green Розаааааа, лафа е велик! Ще взема да си го сложа като подпис! Вие поне си знаете, че шефовете са в цикъл  и то си е нормално, ами аз като официално нямам шеф...ама си знам де, Роза обира идиотите в София, аз в провинцията.  Twisted Evil Вторник много ще ме сърбят люспичките, ама някой ще опита захапката
Виж целия пост
# 628

 Сърбят ме люспичките и накой ме настъпва по опашчицатаааа...

 Mr. Green Розаааааа, лафа е велик! Ще взема да си го сложа като подпис! Вие поне си знаете, че шефовете са в цикъл  и то си е нормално, ами аз като официално нямам шеф...ама си знам де, Роза обира идиотите в София, аз в провинцията.  Twisted Evil Вторник много ще ме сърбят люспичките, ама някой ще опита захапката


Новото правителство се постара тотално да размести шефските тела и от понеделник съм на работа в коренно сменена обстановка.
Аз с изпита не се справих, май месец пак, но поне вече съм спокойна:)
Виж целия пост
# 629
А, ново правителство  Embarassed

В сряда е последното ревю на проекта за тази година. Колегата се върна от отпуска и от вторник насам само слушам разкази  за Тайланд и Австралия, показва снимки и не ги интересува какво става с работата  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия