Re: ВЪПРОСИ към хомеопати - ТУК - 3

  • 147 610
  • 1 754
# 720
Сега виждам и тук заглавието,но пък прочетох и онова с цветните букви та съвсем се омотах Whistling

Имам въпрос към точно определен продукт и нямам идея вече къде да го задам.По цветните букви.....не искам някой да ми изписва,искам да знам дали самия продукт става за дете на 4,3м защото все пак се води хранителна добавка(от там се предполага че би трябвало да става и за деца) Rolling Eyes newsm78

Питам за БРОНХОКАПС Sick.

Ако съм объркала темата с питането,моля да ме извините  bouquet

   Здравейте bg_mama, (в скоби, това не е ли запазено име на главният Администратор на форума?)

 Това е една обикновена хранителна добавка и ако се съди от описаното съдържание съдържа естествени природни продукти.
  Обаче дали е подходяща за 4.3м (?) може да прецени единствено педиатъра Ви, не форума.  Peace
Виж целия пост
# 721
И още нещо: детенцето ни на 1 година и 7 месеца има много удебелени нокти на крачетата. Ноктите на ръчичките са ОК, въпреки че много се чупеха и разделяха в началото, но на крачетата да направо невъзможни за изрязване - половината от нокътя е в пъти по дебел от нормално, като такива с гъбички на възрастен човек. Педиатърката каза че няма как да е гъбички при толкова малко детенце ( така са му от около 10 месечен може би), какво би могло да е? Хомеопатия може ли да помогне?
Виж целия пост
# 722
 Да, и тук може да помогне, аз съм имал такива случаи. Peace
Виж целия пост
# 723
Да, и тук може да помогне, аз съм имал такива случаи. Peace

Ама какво е? На какво се дължи според Вас? Мога да кажа че формираме и спазваме много стриктни хигиенни навици. Изумена съм. Той не дава да му ги режа, явно го боли.
Виж целия пост
# 724
Aleksander,
Можете ли да ми препоръчате добра книга за детска хомеопатия, която да ми бъде полезна на мен като майка. Търсейки из нета, съм се насочила към две заглавия, но не мога да преценя:
 „Хомеопатия за детето” от Д-р Жак Буле или "Хомеопатично лечение на деца: Детски конституционални типове" от Д-р Пол Хършку ? Приемам и други препоръки Simple Smile
Втората, но не Ви препоръчвам да се самолекувате! Или ако все пак решите, по-добре експериментирайте в-у себе си.  Peace
Виж целия пост
# 725
Здравейте, Александър!

След раждането на сина ми имам неразположения, които не отшумяват - бяло течение, доста обилен МЦ, тъпи болки в яйчниците... След преглед при АГ заключението беше: кандида+бактерии; раничка на шийката на матката; полипи и съответно предстоящ кюртаж.

Въпросът ми е възможно ли е да се избегнат антибиотиците, кюртажите и другите крайно инвазивни и нещадящи методи и да се помогне с хомеопатия? На кои по-точно от тези проблеми хомеопатията може да помогне? Друг въпрос е, ако отлагам отстраняването на полипите дали няма да стане по-лошо?

Благодаря предварително за отговора!

 А ако ги отрежат, след това какво ще стане?... най-вроятно ще рецидивират и проблема ще се задълбочи.
  Трябва да се лекува причината, а не да се воюва срещу следствията на тази причина.
  И това го може хомеопатията - да излекува причината.
Виж целия пост
# 726
Да, и тук може да помогне, аз съм имал такива случаи. Peace

Ама какво е? На какво се дължи според Вас? Мога да кажа че формираме и спазваме много стриктни хигиенни навици. Изумена съм. Той не дава да му ги режа, явно го боли.

 На индивидуална предиспозиция - най-общо казано. По подробно обяснение - от лекуващият ви хомеопат, който ще "проникне" в индивидуалноста му, аз от дистанция и да искам, не бих могъл.
Виж целия пост
# 727
Сега виждам и тук заглавието,но пък прочетох и онова с цветните букви та съвсем се омотах Whistling

Имам въпрос към точно определен продукт и нямам идея вече къде да го задам.По цветните букви.....не искам някой да ми изписва,искам да знам дали самия продукт става за дете на 4,3м защото все пак се води хранителна добавка(от там се предполага че би трябвало да става и за деца) Rolling Eyes newsm78

Питам за БРОНХОКАПС Sick.

Ако съм объркала темата с питането,моля да ме извините  bouquet

  Все пак,не очаквайте от тази, а и която и да е хран. добавка повече от едно палиативно облекчение. Те, сами по себе си не са лекарство и не лекуват, видно е от названието им, а и нямат претенции за това, въпреки че могат да допринесат за излекуването.   Peace
Виж целия пост
# 728
Сега виждам и тук заглавието,но пък прочетох и онова с цветните букви та съвсем се омотах Whistling

Имам въпрос към точно определен продукт и нямам идея вече къде да го задам.По цветните букви.....не искам някой да ми изписва,искам да знам дали самия продукт става за дете на 4,3м защото все пак се води хранителна добавка(от там се предполага че би трябвало да става и за деца) Rolling Eyes newsm78

Питам за БРОНХОКАПС Sick.

Ако съм объркала темата с питането,моля да ме извините  bouquet

  Все пак,не очаквайте от тази, а и която и да е хран. добавка повече от едно палиативно облекчение. Те, сами по себе си не са лекарство и не лекуват, видно е от названието им, а и нямат претенции за това, въпреки че могат да допринесат за излекуването.   Peace

Благодаря за отговора Peace.В петък сме във Варна на алерголог и пулмолог,ще говоря и с двете специалистки.Точно това ме притеснява,детето поема преклаено много други медикаменти който не помагат.Друг проблем е че е прекалено слаб за възраста си и може би това ще е подходящо в неговия случай Peace.
В интерес на истината не исках да ми се изпише лекарство,аз вече си го самоизписах Wink.Въпрос на време ми е да се добера до лекар,и исках просто мнението на някой ако го е давал(ползвал) Peace.
Отново искам да ви благодаря за отговора  bouquet
Виж целия пост
# 729
Явно има предиспозиция, която се лекува успешно с хомеопатия. Пулмонолога вероятно ще ви предпише помпичка, сироп и АВ.
Виж целия пост
# 730
Явно има предиспозиция, която се лекува успешно с хомеопатия. Пулмонолога вероятно ще ви предпише помпичка, сироп и АВ.

Ние "сме" на помпичка, сироп и АВ .Ползваме и Алиум цепа за подсушаване на обилна алергична хрема #Crazy.Точно тази хрема е голям проблем Thinking,а от там и "свиркането" на гърдите заради секрета който не успява да изхвърли.Във вторник ще ми обяснят подборбно,става или не този продукт за детето ми.
Виж целия пост
# 731
bg_mama въпросът ти не е за тук.. отговорът, който можеш да получиш тук, е само един - всички помпи, сиропи и АБ са излишни, ако лекуваш с хомеопатия.. хомеопатът лекува с хом. лекарства, а не с хранителни добавки.. за това няма как да е наясно подходящи ли са те за твоето дете..
Виж целия пост
# 732
bg-mama не ти е необходим нито алерголог,нито пулмолог.Казвам ти го от опита ми с две алергични деца.От една година ходим при добър хомеопат и забравих за алергиите.Преди това ходихме при Малячкина (алерголог във Варна),но никакъв ефект от лечението,само си натъпках децата с лекарства.Моят съвет е да си намериш добър хомеопат-класически и ще забравиш за проблемите си Peace
Виж целия пост
# 733
Дами просто исках да попитам някой ползвал  ли е този продукт,и какво мнение има за него.Е вече го ползвам аз,защото така или иначе имам част от симптомите на детето.
Благодаря Ви за съветите!
Пределно ясно ми е и Че съм объркала темата,не е нужно да ми се повтаря няколко пъти PeaceПак казвам,търсех мнения на хора който са ползвали бронхокапс.Излишно е да се пише каквото и да било повече от изписаното към мен тук ooooh!.Разбрах ВИ!
Виж целия пост
# 734
Тук не ползваме подобни "продукти" и отказваме да подхранваме печалбите на разни пирамидални структури, които много усилено ги рекламират.
 С Allium cepa в конкретния случай, може да потиснете хремата,  но по този начин да вкарате проблема по-навътре, в белите дробове.
  Ако искате да напуснете пътя на страданието и да тръгнете по пътя на истинското излекуване, ние ще Ви помогнем да намерите добър класически хомеопат.
  И в такъв смисъл темата Ви е точно за тук.
  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия