Re: ВЪПРОСИ към хомеопати - ТУК - 3

  • 147 598
  • 1 754
# 810
Това с пълна сила важи и за потомците на болен от рак. Те трябва да посетят добър класически хомеопат, за да излекуват тази предразположеност. Peace[/color]
И двамата ми родители имаха рак,баща ми почина преди 3г. от това,а майка ми се излекува.Едната ми баба също е починала от рак.Май станаха много  Rolling Eyes  Значе ли това,че аз непременно трябва да посетя хомеопат и да не отлагам във времето?

Другия ми въпрос е може ли хомеопатията да повлияе на много обилно потене при дете?Потенето е най-много по главата и само минута-две някаква по-интензивна физическа активност и все едно току що е излезнал от банята.Това продължава с години и като че ли става все по-обилна потта и по-продължително изпотяването.

Aleksander и малко встрани от темата и ако решиш няма проблем да не ми отговориш....но знаеш ли какво е обеснението на алопатичната медицина за такова обилно потене?

  Да, трябва да посетите, защото сте в "опасната зона" - Вие и ако имате деца, те също.

  Алопатичната? любопитен съм за чуя.  Simple Smile може би казват за проблеми с бъбреците?

   
Виж целия пост
# 811
Ще посетим и ще пиша какво са ми казали.Можеби не се изказах правилно,че кашлицата е от време на време само през ноща когато е легнала.През деня няма нищо.Благодаря ви за отделеното време.-
Виж целия пост
# 812
Александър,имам нужда от съвет!Синът ми е на 4г.В момента е със зелено-жълта хрема,която започна преди два дни бистра,със запушен нос вечер,малко кихавица през деня.Вече е зелена по обилна,започва да се закашля от нея.Няма Т.засега и други проявления.На своя глава му купих Пулсатила-30С и сребърна вода(съветвах се с наръчника на хомеоп. лекарства)
Помогнете със съвет!Да продължа ли или да давам нещо друго?
Благодаря Ви предварително.

 Правило: Не се предписват каквито и да са л-ва по интернет!

   Този наръчник вероятно е "боаронски" - сиреч безполезен.
Виж целия пост
# 813
Хайде и аз да питам нещо Александър :
Водя сина ми при втори класически хомеопат вече--т.е. два пъти интервю, хо лекарства(едно,второ,трето)...няма никакъв резултат !И двата пъти ходим при препоръчани доктори,с всякакви документи от изследвания,епикризи и т.н.Плащам по 50лв. за интервю и за вс. посещение след това,а няма нищо насреща !Нещо май ме будалкат  newsm78...
Какво ще ме посъветвате ?
Виж целия пост
# 814
Моля ви кажете ми ипека ch30 ипекакуана ch30 едно и също  ли е?
Виж целия пост
# 815
Gabonchi аз имам лекарство на което пише само Ипека.. предполагам че са различни..
Виж целия пост
# 816
Там е работата,че ми изписаха ипекакуана, а навсякъде в аптеките ми дават ипека и казват,че е само това в България, та затова и питам .
Виж целия пост
# 817
Моля ви кажете ми ипека ch30 ипекакуана ch30 едно и също  ли е?

  sky*
   
Цитат
Gabonchi аз имам лекарство на което пише само Ипека.. предполагам че са различни..

  Да, съкратено и цяло означение на едно и също хо л-во.
Виж целия пост
# 818
Хайде и аз да питам нещо Александър :
Водя сина ми при втори класически хомеопат вече--т.е. два пъти интервю, хо лекарства(едно,второ,трето)...няма никакъв резултат !И двата пъти ходим при препоръчани доктори,с всякакви документи от изследвания,епикризи и т.н.Плащам по 50лв. за интервю и за вс. посещение след това,а няма нищо насреща !Нещо май ме будалкат  newsm78...
Какво ще ме посъветвате ?

   Не е задължително, още от първото хомеопатично л-во да стане чудото, въпреки че и това понякога става.

  Да се има предвид и че, това което за пациента или майката е влошаване, всъщност може да е лечебна криза, след която следва подобрение. Това може да констатира и обясни, само лекуващият класически хомеопат. При следващото първо, второ или трето проследяване обаче, трябва да се установява все по-близкото подобно хо л-во.  Peace

 и един въпрос: аз препоръчвал ли съм някой от споменатите хомеопати?


  
Виж целия пост
# 819
Не са препоръчани от Вас съответните специалисти.
Знам за лечебната криза,но тя отмина за 2-3 дни.Подобрение не настъпи по нито едно направление.Минаха около 3 месеца.
Няма смисъл да споменавам конкретните лекарства,защото няма как тук да ми кажете дали са подходящи.
Просто ми стана интересно-възможно ли е да не се повлиява от хо лекарства(методи) моето дете,много се надявах повече да не опираме до традиционната медицина  Tired
Виж целия пост
# 820
явно съм се подвела.. за това написах така уклончиво че ПРЕДПОЛАГАМ.. както и да е - съжалявам
Виж целия пост
# 821
Бих искала да попитам ,дезинтерия лекува ли се с хомеопатия ,защото на моето дете му слагат антибиотик ,венозно и бих искала да знам има ли друг начин .Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 822
Здравейте,Александър /и всички останали Grinning/
Дъщеря ми е на 1г и 1м..От няколко месеца-3,4 има проблем с храненето-отказва готвена храна,а напоследък и всякаква храна,освн грозде и хляб.Изпада в ужас,когато види лъжица #Crazy Въпросът ми е-хомеоптията може ли да има успех в подобно състояние при деца на нейната възраст?Има ли шанс да започне да се храни нормално?Благодаря Grinning
Виж целия пост
# 823
uanda, защо се притесняваш, че детето ти отказва готвена храна? Аз бих следвала знаците на детето и не бих се притеснявала, че търси неготвено. Синът ми е на 1год и 3мес и почти всички неща, които яде са сурови. Simple Smile
Виж целия пост
# 824
Вери,защото в последно време не иска да хапне нищо друго,освен грозде и малко хляб ThinkingОтвращението към лъжицата,чиниите и всичко свързано с храна ме притеснява.А не съм я насилвала да яде....
Имам записан час за първо интервю с хомеопат за четвъртък.Надявам се има полза Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия