Re: ВЪПРОСИ към хомеопати - ТУК - 3

  • 147 595
  • 1 754
# 945
Може ли хомеопатията да лекува стрептококи? И по-конкретно пневмококи и алфа хемолитични стрептококи?
Благодаря предварително!  Hug 

Моля, отговорете и на моя въпрос.   Praynig
Виж целия пост
# 946
Може ли хомеопатията да лекува стрептококи? И по-конкретно пневмококи и алфа хемолитични стрептококи?
Благодаря предварително!  Hug  

Моля, отговорете и на моя въпрос.  Praynig

Много пъти е писано по този въпрос.
Хомеопатията не лекува стрептококи, а хора.  Peace
Виж целия пост
# 947
Значи ли това, че хомеопатията може да излекува даден човек от всичките му заболявания, а не може друг човек със същите заболявания?
Виж целия пост
# 948
Значи ли това, че хомеопатията може да излекува даден човек от всичките му заболявания, а не може друг човек със същите заболявания?

не,означава че другият човек ще лекува същите заболявания с друго лекарство Peace
Виж целия пост
# 949
Здравейте,
извинявам се ако ще повторя нечий въпрос в темата,но какво ще кажете за ХОББ и как се повлиява от хомеопатията?
Благодаря.
Виж целия пост
# 950
Здравейте,
извинявам се ако ще повторя нечий въпрос в темата,но какво ще кажете за ХОББ и как се повлиява от хомеопатията?
Благодаря.

 Типично, това е последният стадий на заклетият пушач, но и на работещите дълго в мн. силно запрашена среда. В този стадий, микроскопчните власинки в алвеолите отдавна са загубили способноста си да се почистват от катрана, никотина и другите замърсители, които трайно са ги задръстили, алвеолите са нееластични, атрофирали са и със съседните алвеоли образуват каверни, в които въздух влиза но вече няма възможност за обмен, кислород/въглероден двуокис. Сиреч патологията е необратима. Един силен симптом е, т.н. пушаческа, плющяща и гърмяща, непродуктивна и необлекчаваща сутрешна кашлица.

  На този стадий процеса е нелечим, но разбира се може да се помогне с палиативни, облекчаващи хомеопатични л-ва.  
 
 Затова захвърлете цигарите навреме, за да не стигнете неизбежно до там!
Peace
Виж целия пост
# 951
Вече сме го обсъждали, знам, но моля да ми припомните при третиране на рани външно с невен като антисептик и прием на Арника има ли проблем?? По-добре ли е да остане само арниката??
Виж целия пост
# 952
арника не беше ли за оттоци..
Виж целия пост
# 953
Здравейте Simple Smile
Мъжът ми поддържа високо кръвно 140/100 , има големи отклонения в чернодробните ензими и висок холестерол.
Въпросът ми е :има ли въобще някакъв начин да се излекува с хомеопатия или тук само химия ще помогне? Ако да - бихте ли ми дали препоръки за даден хомеопат, незнам вие дали се занимавате с лечение, ако е възможно и вашите.

Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 954
Здравейте.
Днес правиха ЕЕГ на дъщеря ми и потвърдиха диагноза Роландова епилепсия.
Думите на лекарката бяха "Може да се лекува, може и да не се лекува, ще обсъдим утре".
Това значи ли че може и да не пие лекарства (Депакин е евентуалното лекарство, страничните му действия са "прекрасни  Tired)?
А дали хомеопатията лекува епилепсия?
Виж целия пост
# 955
Вече сме го обсъждали, знам, но моля да ми припомните при третиране на рани външно с невен като антисептик и прием на Арника има ли проблем?? По-добре ли е да остане само арниката??

 Така третирани, няма никакъм проблем, тъй като унгвента "Календула" е билков препарат за открити и кървящи рани.  Peace

 За тези, които не знаят, отворени рани и ожулено в никакъв случай да не се мажат с крем Арника, но ако откритата рана е вследствие удар, травма, и (или) усещането е като: "травмиран съм" не само физическа но и психическа "травма", кото след насилие, изнасилване и тем под. -  спокойно могат да вземат "пер ор" хомеопатичната Арника.
Виж целия пост
# 956
Здравейте Simple Smile
Мъжът ми поддържа високо кръвно 140/100 , има големи отклонения в чернодробните ензими и висок холестерол.
Въпросът ми е :има ли въобще някакъв начин да се излекува с хомеопатия или тук само химия ще помогне? Ако да - бихте ли ми дали препоръки за даден хомеопат, незнам вие дали се занимавате с лечение, ако е възможно и вашите.

Благодаря предварително.

За хомеопатията не знам, най-вероятно; но с промяна на храненето съм виждала подобен случай да влезе в норма по всички показатели за няколко месеца!

Александър, благодаря ти за коментара; много ми е ценна тази информаци в момента и много от помощ!!!
Виж целия пост
# 957
Сиси, отговорих ти на лични Peace
Виж целия пост
# 958
Здравейте Simple Smile
Мъжът ми поддържа високо кръвно 140/100 , има големи отклонения в чернодробните ензими и висок холестерол.
Въпросът ми е :има ли въобще някакъв начин да се излекува с хомеопатия или тук само химия ще помогне? Ако да - бихте ли ми дали препоръки за даден хомеопат, незнам вие дали се занимавате с лечение, ако е възможно и вашите.

Благодаря предварително.

 Да, и моето беше се вдигнало до тези стойности, но след като си взех хо л-вото сега е 110/ 70 пулс 65
     Така че е напълно лечимо, като ние лекуваме причината за това високо кр. налягане, а не следствието, както го прави алопатията.

 Пращам ви координати на "лични".

  
Виж целия пост
# 959
Цитат
...Александър, благодаря ти за коментара; много ми е ценна тази информаци в момента и много от помощ!!!

   Meg! , за тебе винаги!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия