Кървене и бременност 2

  • 158 771
  • 747
# 300
Здравейте, момичета! Вчера получих някакво зацапване /в 20 г.с. съм/, без болки и от посещенията ми в Тина Киркова бяха категорични, че не е от раничката, която ми откриха наскоро, не е и от матката. Направиха ми проба с бром-слава Богу, не беше изтичане на води. Вечерта ходих на УЗ-бебешоците бяха добре, плацентата също беше ок. Постепенно течението отмина, но така и не ми казаха от какво може да е. Правих микробиология преди месец и не се установиха никакви бактерии или инфекции. Някаква идея?! Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 301
tweeety, и при мен лекарите не можаха да кажат от какво е зацапването.Само казаха, че бебчо е добре и кървенето не е от там. Слава Богу всичко отмина и повече не се е появявало.
Виж целия пост
# 302
url=http://www.azibebe.com][/url]
Виж целия пост
# 303
Мдааа...и при мен не можаха да кажат причината, засега всичко отмина и дано не се повтори...бебчовците са добре, това е най-важното!
Виж целия пост
# 304
моита лекарка също не ми казва от какво ми е карвенето въпреки 4е веднъж си направих устата да я попитам,но си мисля 4е не ми казва за да не ме тревожи защото знае каква сам треперу6ка а сега нали ми трябва спокоиствие,за сега втора седмица сам без нищо и се надявам скоро вси4ко да отмине,защото на 20.09 ми предстои сватба и искам ве4е да запо4на с някакви подготовки Praynig желая здраве на вси4ки
Виж целия пост
# 305
здр.при мен всичко свърши бебетата умряха и ми направиха кюрташ newsm45
Виж целия пост
# 306
pipi 4orap4eto наистина много съжалявам.незнам какво да ти кажа,освен да бъдеш силна да го преживееш и да опитате пак.стискам палци да се вазстановиш бързо. Praynig
Виж целия пост
# 307
Миличка, съжалявам наистина! Бъди много силна! Стискам ти палци!
Виж целия пост
# 308
ами аз инъче съм по-добре но задържам кръв и сега ми бият едни инжекци мускулно да може да исхвърли кръвта
Виж целия пост
# 309
пипи, кураж, мила и много скоро ти желая хубава и нерискова бременност  Hug

момичета, и аз да се запиша тук. В пета седмица прокървих. Еднократно алена кръв и после кафеникава няколко дни. Общо взето кафява кръв и до ден днешен ми изтича...Когато отидох тогава на лекар се оказа частично отлепване на плодния сак. Лекарая каза, че не било много, имало обаче ясно отлепване, още кръв в матката, която трябвало да изтече. Каза, че около две седмици са нужни, за да се резорбира. Да, ама не - след две седмици (преди два дни) бях пак при него. Хубавите новини са, че бебо е пораснал, има сърдечна дейност, отговаря на г.с. Обаче има още отлепване, което според него макар да е намаляло още ясно се виждало и има още кръв. Каза ми още три седмици лежане. Продължава да изтича кръв (ръждива), даже ми се случи три дни да нямам и после пак да започне. Доста зле ми действа това кървене. Опитах се да намеря информация колко време продължава чистенето на кръв при отлепване, в много от случаите с малко отлепване далеч за по-кратко време се изчиства. А забравих за кажа, че моето т.нар. малко отлепване е 12 мм (онзи ден ми го каза и направо ме разби с това, за мен това хич не е малко)...има дни, в които съм много позитивно настроена и други, в които се чувствам доста обезсърчена...пиша тук, защото се надявам да ми кажете нещо успокоително за това отлепване, тези от вас, които са се сблъскали с този проблем Hug
Виж целия пост
# 310
Здравейте момичета и най вече на теб марисса.Аз също съм в 5-та седмица и на 28.07 ми прокърви това кафявото за което говориш.Докторката ми изписа 15 дни утрогестан 2*2 но шпа 3*1 и 5 дни мускулно инжекции папаверин.На мен също не ми каза колко е малкото отлепване но като се прибрах видях на снимката че пише 6мм хематом.Единият ден 2-3 капки другият малко повече и днес благодаря на Бог няма нищо.Но миличка забелязах че колкото по малко движения правя и колкото повече лежа толкова е по добре положението ми.Аз съм след несполучлива първа бременност(кухо яйце) и сега се моля на Бог всичко да е наред и да ми спести отново този кошмар.На 11.08. съм на преглед когато трябва да чуем сърчицето на малкото същество в мен Praynig
Денерис не знам дали още вземаш утрогестан и ако не кога си го спряла но ако се приема вагинално след това се отделя точно като бяло, лигаво, мазно течение
Виж целия пост
# 311
красинка, благодаря за отговора  Hug и аз съмзабелязала, че се чувствам добре, лежейки, но за съжаление не успявам постоянно да го правя. От понеделник ще имам помощник за детето по цял ден и ще е по-различно. Пожелавам ти да видиш сърчице скоро и да се успокоиш  Hug
Виж целия пост
# 312
Благодаря ти марисса успех и на теб.Използвай наистина всяка възможност да лежиш и краката на високо...........и аз отивам там
Виж целия пост
# 313
marissa,здравеи видях 4е пишеш и тук аз също съм от кървящите(ако се сещаш за мен от мартенските мами).ве4е от един месец съм си жкъщи на шълна по4ивка и на два пъти седми4но инйекции,дуфастон о нош па.наистина е много вайно да си по4иваш и да мислиш позитивно,защото позитивното мислене със сигурност подобрява състоянието.аз още един месец някъде трябва да съм на инжекции,но колкото трябва ще търпим пък дано да има защо Praynig
Виж целия пост
# 314
eniq, здавей и тук. При теб от какво е кървенето?
Това с краката на високо сериозно ли? Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия