Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да се справя с афтите в устата на бебето и препълнените гърди?
Как да разберем кога някой е склонен към развитие на кариеси?
Какви лечения се препоръчват за облекчаване на афти в устата на деца?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да се справя с афтите в устата на бебето и препълнените гърди?
За афти в устата на бебето можете да използвате гел Daktarin и Tantum Verde вода за изплакване. Освен това, можете също да опитате нистатин сироп за изплакване. За препълнени гърди се препоръчва използването на топли компреси преди кърмене, масажиране на гърдите и изпразване на малко мляко преди кърмене.
-
Как да разберем кога някой е склонен към развитие на кариеси?
-
Какви лечения се препоръчват за облекчаване на афти в устата на деца?
-
Как да се справя с препълнените гърди по време на кърмене?
-
Какви са симптомите на варицелата (шарка) и как можем да се предпазим от нея?
. Иначе течности освен кърма не приема, тя карто яде твъдра храна не иска много по 10-20 грама пие, пък сега хич не ще. Реших да кърмя по-често, на 2 часа, така хем кърмата ще се увеличи, хем и на нея ще и идва силичка. Днес сутринта хапна 40 гр. кашичка и това си беше
.
Вече съм си приготвила помпичката и лецитина. Дано всичко мине добре с нашето отдавна чакано пътуване... Вече не мога да си спомня какво е да спиш 7-8 часа без да се/те събудят, надявам се и малката бързо да се успокои и приеме, че мама я няма. Аз от известно време и говоря за това и тя даже разказва как "мама няма" но едва ли го осъзнава. Записали сме с татко и и кратичко видео с нас - та се надявам това допълнително да я успокоява. Като се върнем ще разкажа
ооооф болен мозък съм си аз 