Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-Teма-3

  • 81 919
  • 739
# 210
Мелиса, ако не се лъжа, имаше в студиото, където ходя, но не съм от София.

Да попитам - ампулите за лице наведнъж ли се слагат или една ампула се използва няколко пъти? Казаха ми, че са за еднократно нанасяне, но ми се струват доста като количество само за лицето, а да не говорим, че са много мазни.
Виж целия пост
# 211
Мелиса, ако не се лъжа, имаше в студиото, където ходя, но не съм от София.

Да попитам - ампулите за лице наведнъж ли се слагат или една ампула се използва няколко пъти? Казаха ми, че са за еднократно нанасяне, но ми се струват доста като количество само за лицето, а да не говорим, че са много мазни.
Да, ампулите са предвидени за еднократно нанасяне - количество, достатъчно да се нанесе върху лице, шия и деколте
Виж целия пост
# 212
Здравейте момичета!Имам два въпроса и ще съм ви много благодарна ако ми отговорите  Hug Значи... по принцип кожата ми е бяла,е не снежно бяло но все пак.Бях за една седмица на море и доста се поизпекох,като се върнах всички ми казаха че много ми отивало да съм толкова "черна" и да съм ходила на солариум за да си поддържам тена.Но сега започнах да се беля и ако отида на солариум ще има ли проблем.В смисъл,да не ми стане кожата на петна.Едните,където се е обелила кожата да са по-тъмни а другата част която ще не се е обелила да е по-светла.... Незнам дали ме разбирате  Laughing Или пък да си изчакам да се обеля напълно и тогава да започна да ходя.Другото нещо е че имам доста бенки.... сега прочетох на първа страница че било вредно.... ама много ли е вредно или.... много искам да ходя на солариум защото си е друго като си имаш някакав цвят.... всичко е по-различно  Flutter
Благодаря предварително!!!   bouquet
Виж целия пост
# 213
Елънче, не е нужно да чакаш да се обелиш - ексфолирай кожата и направи един сеанс на солариум. Ако солариумът е добре поддържан (със сменени тръби) и соларната ти козметика е качествена - не би трябвало да станеш на петна. Напротив - би трябвало тена ти да се изравни.
А за бенките въпроса е много спорен - риск винаги има, според мен (както и при пушенето, пиенето на алкохол...). Изборът е твой. Аз съм избрала да почернявам разумно и целогодишно се радвам на красив карибски тен, който поддържам с класна соларна козметика  Grinning
Успех в почерняването  Peace
Виж целия пост
# 214
Елинце няма смисъл да чакаш даже ще ти се изравни тена.
Виж целия пост
# 215
Момичета не съм изчела цялата темичка,но си признавам,че съм пристрастена към солариум,ходя по веднъж на седмица,някой път два пъти за по 10-тина минути,общо-взето като взема да поизсветлявам и откачам. Наистина ли е толкова вредно...
Виж целия пост
# 216
Мерси момичета   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 217
Здравейте.Аз от доста време не бях ходила на солариум но днес бях на 12 мин. и вече почвам през ден да си имам пак тен нали  Grinning,имах все пак но не е както преди,за сега не използвам мазила трябва да си взема,като си взема ще ви го  покажа .
Виж целия пост
# 218
Виждам, че е позабравена темата, но я връщам, за да попитам някой дали е ползвал едно ново кремче на Yannymax с хиалурон за лице...днес бях на солариум и го видях...много хубаво ми се стори, но бих искала да попитам някой дали вече го е пробвал. И също дали има хора доволни от ваксата за лице...не съм сигурна дали така се казва... Embarassed аз до сега съм ползвала единствено и само двуфазни или трифазни ампули за лице, а бих искала да разнообразя с нещо...по-силно  Crazy

намерих сега и картинка http://english.hollandimpex.hu/files/TannymaxBROWN/Heavenly/heavenly_fix.jpg
Виж целия пост
# 219
Здравейте!
Искам да ви попитам като по-знаещи  Simple Smile

Налага ми се да отида на солариум, за да си изравня тена. Праща ме кожен лекар (лекувах едни гъбички по тялото, самите петна са по-бели от кожата ми).

Сега се чудя, ако направя няколко бани, дали пък общия цвят на кожата няма да стане пак по-тъмен от въпросните петна?  Thinking Все пак идеята е да се изравни тена и петната да се заличат...

Виж целия пост
# 220
Възможно е пак да има разлика в кожата. Особено ако твоята кожа потъмнее, а петната останат пак по-светли.

Аз като един редовен посетител на солариума ми се наложи да спра тотално. Това лято ми се появиха 2 пигментни петна....с 300 зора успях да ги махна. Ходих 3 години целогодишно, като никога не съм прекалявала....пекла съм се най-много 2 пъти в седмицата по 10 мин. зимата дори и по-малко и въпреки това си понесох последствията Sad
Сега съм доста бяла и ми е малко трудно да свикна да се гледам така....но това е положението.
Виж целия пост
# 221
И аз бях поспряла известно време, и сега пак ще подновявам ходенето.
Още повече се готвя скоро да ставам от блондинка брюнетка, а съм избеляла, и
ще ми трябва тен, иначе ще съм като мъртвец.

Чудя се какво да си взема за лицето, за тяло имам. Така че приемам предложения.
Виж целия пост
# 222
Авче, аз като бях брюнетка бялата кожа ми седеше доста по-добре.
Сега, когато косата ми е бяло руса се чувствам без грим точно като труп Sad

Ти от колко години ходиш горе долу на солариум и имала ли си до сега оплаквания?
Виж целия пост
# 223
Да, и като си рус е кофти без тен. Аз също съм беличка по принцип, и без тен все ме питат да не съм болна, че съм толкова бледа. Crazy
Но и с тъмна коса пък бялото лице много се откроява и все се сравнявам с Мортиша. Crazy

Аз ходя от около 5 години и нещо. Последната година ми се появиха разни бенки  Confused, и затова бях спряла. Ама пък ужасно съм бяла без тен. А с разни бронзанти резултата е морковен и не мога да разчитам на тях. Confused
Виж целия пост
# 224
Не те ли притесняват бенките? При мене едното петно се пояди на носа ми....и просто беше кошмар. 2 месеца ми трябваше докато го махна. Мазах се с какво ли не. Другото петно се появи пак на лицето ми и от тогава не ми се рискува повече. Иначе много ми се ходи на солариум.... Sad Може да опитам да отида без да си пека лицето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия