Арабско дъбке и БГ хоро танцуваме умело,заповядайте при нас ,по-смело-117

  • 32 890
  • 295
# 135
Дядко и Мързел, мерси за урока!   bouquet
Лили, много си потайна... Thinking Където и да ходите, изкарайте си добре!

Хайде от мен нещо тематично за обяд...да упражня хем и новата техника за постване на снимки:

Виж целия пост
# 136
спорти,бз благодаря за вкусотиите   chef

лили може ли един въпрос-за обща култура в БГ ли отивате  newsm78,и като сте там как ходиш облечена
Виж целия пост
# 137
Комш бз-защо е пенливо това айрянче?Някакъв пиниз ли има?Не ще да е като нашето Thinking

Шехи-мерси   bouquet

мързел-не виждам как ще ти повлияе на общата култура отговора на въпроса.
Виж целия пост
# 138

мързел-не виждам как ще ти повлияе на общата култура отговора на въпроса.

добре,де не е обща култура-чиста проба любопитство  Embarassed-аз например си ходя както си ходя  и тук,само че слагам шапка,дуа си я виждала как ходи,а има и такива които в старните в които живеят се обличат по един начин заради мъжете си,а като се приберът в БГ сменят облеклото изцяло-та ми е интересно ти как ще си облечена  newsm78
Виж целия пост
# 139
Комш бз-защо е пенливо това айрянче?Някакъв пиниз ли има?Не ще да е като нашето Thinking

Nilüfer=Нилюфер-чe (Tyй Tu e TR uMe  Mr. Green Wink )Ми тоз айран е пресен, т.е. не е в кутийка, a e пресно бит, като мътеница (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%8A%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B … D1%82%D0%BA%D0%B0) ).  Сервират го в меден съд с малък черпак и си сипваш колкото искаш. Има пяна и е много вкусен, то си личи  bowuu  chef Peace .
http://www.egitimseti.net/img/urun/22aayrantasi.jpg


Виж целия пост
# 140
мързел-кажи си де  Grinning няма да си ходя в БГ ,а ако ми се наложи ще ходя с дълга пола и блузка или туника с панталон+хиджаб,както си ходя и в Емирствата и в Египет,не се докарвам заради семейтсвото,(те се носят като мене де)
До сега не съм си ходила с хиджаб в бг.Не е било от лицемерие,а от неразбиране Peace

Бз-че-като дойда в Тр ще има да ме черпиш:то ляхмаджуни,айрянчета,миризливи броеници.. Party

Приятен ден арабиятки   bouquet
Виж целия пост
# 141
Който иска да ни види , сложила съм снимки малко.

Лиле оназ на коня на теб ми приличаше..сериозно. Wink Какво правят хубавиците ? И аз обичам ''готвеното'' от ресторанта Party

Олди мила...все забравям да ти кажа. За съжаление докато се намърдам...купили са те  SadТо беше една картичка останала, викам си кой ще те вземе айде сега...да ама харесал те някой Mr. Green
Времето е супер при ''нас/ у вас'' Wink....слънце ...,няма дъжд. Кеф.  

Деси и трите девойки много са порастнали,хубавици. И да и пуснете косата дълга на малката госпожица Simple Smile

  

Виж целия пост
# 142
Хари, печете се, че то при вас слънцето е кът. И как изобщо можеш да се съмняваш, че продуктите с моя лик ще се заседяват по рафтовете...няма такова нещо  Naughty Всеки ден ме заливат на лични и по мейла с молба за още  Money Не ми е лесно хич  ooooh!
Виж целия пост
# 143
Утре ще готвя специално меню. Ако има мами дето не ядат такива работи нали, да сигнализират навреме, че да променям менюто, а не после да има гладни.

Между другото Олдчето е точно толкова Олд, колкото и внучката ми, ама хайде да не се заяждам. Я как се справя с новите технологии.  smile3521
Виж целия пост
# 144
С една идея съм по-голяма от внучката ти  Mr. Green Но технологиите ги изучаваме в манастира отрано  Praynig
Виж целия пост
# 145
С една идея съм по-голяма от внучката ти  Mr. Green Но технологиите ги изучаваме в манастира отрано  Praynig
newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Капийка.
Виж целия пост
# 146
Здравейте за днес.
Панда,какво се случи? Как сте всички?
Вижте пак каква трагедия
http://news.ibox.bg/news/id_168934368
Всъщност кръвните вражди нали преследват от закона ? Та това ще доведе до отговор от роднините на загиналите и така докато се унищожи единия род ли?
Виж целия пост
# 147
Здравейте момичета и момче.Да ви разкажа за вчера.Срещата беше в 4 часа uk време.Според мен премина добре в смисъл че дадох ясно да се разбере че тази пациентка е измислила цялата случка.Има 200 страници досие-изритана от 8 старчески дома,има арестувани  хора които са се грижили за нея  по обвинения за секс/нищо доказано и хората освободени/ и .т.н.Тя е една млада дама-на 30- на която и света и е крив.Та обясних всичко това на разследващия господин от мойта компания.и така.Сега ще чакам резултат до 7 дни.До тогава съм отсранена от работа с пълно заплащане.Единственото което ме тревожи е че могат да ми сложат името в така наречения POVA лист-protection of vulnerable adults.Ако го направят няма да мога да работя като сестра или carer в болница старчески дом тоест никакъв достъп до пациенти. Та така.Сега ще чакам резултата
Благодаря ви за подкрепата  bouquet
Виж целия пост
# 148
Панде-късмет ти пожелавам. newsm10
Ей, изтръпнах като прочетох, че сега трябва да чакаш заради оная панделка една седмица и да си във напрежение #2gunfire
Още веднъж много ама много късмет, дано да имат във предвид предишните и изпълнения.
Гледах ти и снимките-много колоритни бееее, много красиви цветове  bouquet
Паулинчееееама и тебе си те бива- Дядо Божко давал, давал, че чак се забравил newsm10
Виж целия пост
# 149
Здравейте момичета и момче.Да ви разкажа за вчера.Срещата беше в 4 часа uk време.Според мен премина добре в смисъл че дадох ясно да се разбере че тази пациентка е измислила цялата случка.Има 200 страници досие-изритана от 8 старчески дома,има арестувани  хора които са се грижили за нея  по обвинения за секс/нищо доказано и хората освободени/ и .т.н.Тя е една млада дама-на 30- на която и света и е крив.Та обясних всичко това на разследващия господин от мойта компания.и така.Сега ще чакам резултат до 7 дни.До тогава съм отсранена от работа с пълно заплащане.Единственото което ме тревожи е че могат да ми сложат името в така наречения POVA лист-protection of vulnerable adults.Ако го направят няма да мога да работя като сестра или carer в болница старчески дом тоест никакъв достъп до пациенти. Та така.Сега ще чакам резултата
Благодаря ви за подкрепата  bouquet

Панда, а защо млада 30 годишна жена е в старчески дом. Пишеш, че била изгонена от 8 старчески домове и после след цялото това досие, тя не трябва ли да е в някакво специализирано заведение вече. И като е на 30 що пък ще ти турят ония надпис за защита на уязвимите възрастни (или нещо си такова) като тая па въобще не е възрастна. По-скоро в нейното досие трябва да сложат някакво предупреждение за защита на служителите например.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия