Срещичката мина много добре. Всички са много засмяни и хубави. Важното е че вече се знаем и ще има пак срещички.
Има отделна темичка тук във форума. Практикувах го с каките, някъде след четвъртия им месец, от една страна от желание, а от друга по принуда защото Николета ми имаше т.нар срастване при момиченцата, една тънка ципичка ниско при входа на влагалището и беше хубаво да е колкото се може по-малко с напишкани памперси. Идеята е да следваш бебчето и от самото начало да му помагаш когато иска да остане чисто и да свърши естествените неща като пишкане и акане. С Елито започнах с оставянето и просто голичка на плота за повиване с пелена отдолу и тя свикна да се изпишка и изака когато е голичка. Сега най-често като се събуди първо се кърмим след което отиваме до банята и ака и пишка над тоалетната. Въпреки че имам опит с каките с тях почнах по-късно и сега все още се изумявам как в момента в който я хвана в позата за изхождане над тоалетната тя веднага разбира и няколко секунди след това се изпишква и малко по-късно почва да се напъва и изаква, ако и се и ака. Случва се ако е бодувала повече да се изпишка и в многократната пелена, а ако вече почти няма в пелената. Когато бодува повечко понякога пак и предлагам когато усетя че е подходящ момента и пак пишка, но не винаги. Гледам да не се взирам прекалено, както се случи с каките и всичко да е леко и приятно и за нас двете
Много ми харесва каква муцунка прави докато пишка, устичката и се свива и заема формата на буквичката О
Предполагам, че всичко от вас малко или много реално усещат кога малките човечета вършат нещо в памперса. Аз просто искам малката бонбонка да свикне че основно това се прави когато не е облечена. А и знам от опит, че почти винаги след събуждане бебчетата вършат тези неща и така всичко става лесно и естествено
Разбира се ще има още много.
Не е ли задължително да се отиде? Маминки в Бс вие при кой ходихте и колко ли струва прегледа ако не е с направление?
Никога не е плакала така... Цялата се разтреперих... а и сега още съм като вцепенена... 
Втората обаче беше по-болезнена в ръчичката и на нея си поплака малко...
Но мъничко само... докато излезем и вече беше спряла.. сладурката ми тя...

на всички ви! 
, малкия не слуша много , заради това трябваше да бързам да си харесам някоя дреха , че нося на майка ми един бял панталон , който вече започва да ми става голям
, ами то толкова нерви , малкия като ревне и все едно го колят как ли не го друсам и прегръщам и люлея е няма то си реве детето ... Дам ли му да си цока веднага се успокоява ... Днес да го похваля моето дете направи пауза да не яде от 4 часа на 2 пъти
, а това с рева беше до преди час , заспа и сега се събуди да си хапне 
И макар и да не прилича на мамочка, а на папушка, каката е също голяма хубавица, да не говорим, как беше издокарана специално за случая.



от тук на сетне !
.
.... ейййй голямо чудо съм
и проверявай отвориха ли кулата , и текето искам да видя
Хайде останете си с здраве

.Препоръчани теми