Мартенска мама 2010 аз се надявам да стана!-5 тема

  • 13 892
  • 427
# 150
Добро утро,къде сте поспаланки,още никой не е сервирал кафето и аз като немога,поне мога да ви пожелая приятен ден.
Виж целия пост
# 151
Добро утро,Ани! Hug Напоследък все по-малко пишат....дано поне са заети с пролетно-летния план.
Сервирам кафето,и пожеланието му от картичката е за всички вас!

Виж целия пост
# 152
Благодаря Мам4е,наистина се надявам,че момичетата са заети и затова непишат и скоро да се включат,айде пожеланието на Мам4е за всички,всичко да е на шест.
Виж целия пост
# 153
Какъв план, някои хора сме на работа.  Joy
Добър ден и от мен. Аз си носих профилактичните изследвания при джи пито да ми ги разтълкува. Каза, че всичко е наред. Малко показателите на кръвта клонят към долните граници и насочват към анемията, която ми се появи при първата бременност, но ме посъветва да не се тъпча с хапчета засега, да наваксвам желязо с храната, доколкото мога. А за ниското кръвно да пия бира.  Laughing 
smile3559 beer beer3 beer2 cheers
Виж целия пост
# 154
Сериозно ли  newsm78 незнаех,че бирата помага за ниско кръвно,ще го имам на предвид,айде наздраве beer3
Виж целия пост
# 155
Ами по принцип за повече течности съветват, та и бирата към тях.  Hug
Виж целия пост
# 156
Добро утро и от мен,
Mam4е  благодаря за кафенцето, ама май трябва да го откажа. Опитах се да изчета темата от линка който ми беше пуснала вчера. Ама трудничко май се лекуват тези гадинки. Имаше интресни неща и за режима на хранене. Със сладкото, хляба и плодовете ще се разделя, няма как, ама с това сутрешно кафе, как ще се разделяме ми е много чудно. newsm78
tini-mini тя биричката си е полезна, не само за бъбреците и кръвното я. Пък и на тея жеги, супер лкарство си си избрала. Wink
Лек и успешен ден на всички.
Виж целия пост
# 157
Малко показателите на кръвта клонят към долните граници и насочват към анемията, която ми се появи при първата бременност, но ме посъветва да не се тъпча с хапчета засега, да наваксвам желязо с храната, доколкото мога.
Веднага давам съвет. Готви в железни съдове. Пий сок от червено цвекло, магадноз и ябълка (всичко смесено). Ако можеш - наистина не се тъпчи с хапчета, защото аз качих с тях 4 кг за една седмица.  #Crazy
Виж целия пост
# 158
Добър ден,

Натроението ми е скапано до края на седмицата.Детето се обрина снощи цялото,лицето е цялото я ситни пъпки,които тая сутрин станаха на рани.Мъжът ми е с кръвно 200 на 100. Rolling EyesПросто ми идва да хвана гората и да не се връщам. Sad
Когато има болести нищо друго не е от значение.  Sad

Мамич,направо ме задраскай за НЕчакаща.

Дано имате хубав ден.Пожелавам ви здраве.   bouquet
Виж целия пост
# 159
Веси много кофти работа,от какво се е обринала малката,ходихте ли на лекар?
Виж целия пост
# 160
Веси, Hug много съжалявам за това,през което преминавате!Дано не е нещо сериозно,и бързо оздравяване! Praynig
Аурора,нищо не каза.Спотайваш се напоследък... Rolling Eyes
Марси,може пък лесно да ги оправиш гадинките.Аз успях от 1-я курс! Peace


Какъв план, някои хора сме на работа.  Joy
То и някои други са на работа,ама  не пречи да помечтаем....(само това ни остана) Whistling И НАЗДРАВЕ!
Виж целия пост
# 161
Аурора,нищо не каза.Спотайваш се напоследък... Rolling Eyes
Чета ви, но нищо не мога да кажа за гадинките (дано никога да не мога  Praynig) А и съм настроена едно ... пред отпуска.
Биричка не отказвам, заради бъбречнокаменната ми болест. Това -  за оправдание.
Виж целия пост
# 162
Здравейте момичета, една биричка ще ми дойде и на мен супер в тия жеги. при нас е направо ад. От сутринта е мор а незнам направо следобяд какво ще е. На мен от цялото разболяване досига ми откриха и синузит та сега ходя на едни масажи на врата и лицето за разтикване на секретите и отпушване на горните дихателни пътища. Мажат ме с едно отвратително масло от босилек. Смърди ужасно и наче самата процедура е приятна. Дано да помогне, че иначе #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Айде лек и приятен ден на всички. и си сойте по стаите с климатиците , че навън не се живей. Hug Hug
Виж целия пост
# 163
Оф, и за синузит ще ви кажа, ама зимата. Изобщо, и аз съм ходеща торба с болести. Ама престанах да ходя и по доктори.
Виж целия пост
# 164
Веси бързо оздравяване на детенце и мъж Hug

Иве и ти скоро да забравиш за всички болежки Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Тук е 38 градуса sun

Хайде и от мен нещо ободряващо в тея жеги

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия