Мартенска мама 2010 аз се надявам да стана!-5 тема

  • 13 892
  • 427
# 195
Илианка, много ти благодаря!

За спрения строеж  #Cussing out хех, явно не само в София строежите пустеят ... за сметка на хората  Rolling Eyes

За ремонтите - ами точно сега беше моментът за това - улучихме трсахотно време, а и големите фирми за поставяне на дограма не бяха имали обект от половин година и повече, та не се занимаваха с някоя сграда. И ни приеха поръчката веднага, поставиха дограмата по наистина чудесен начин  Peace - качество и намалена цена  Party

Бояджиите също ни направиха много добра оферта за шпакловката и измазването, като не калкулираха допълнително местенето на мебели  Simple Smile

И на моя мъж хората на острова започнаха ремонт на къщата - тя баба му го бе питала дали не смятаме натам да се попренесем, че да побързат  Wink Но аз си го завлякох пак тук  Grinning Той се учуди за колко бързо бяхме готови с ремонта тук  Peace

Както му казах, сега е времето човек да прави ремонти и да си шие сватбена рокля  Grinning И той отвърна, че ей-сега хуква към модистката  Joy Joy Joy

Стсикам палци скоро нещата с жилището да се задвижат  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 196
Здравейте,как е.Лина браво на вас изкарали сте късмет,наистина сега е момента за ремонти,повечето фирми нямат много работа и по бързо изпълняват поръчките.
Илианка и вашия ще стане не се ядосвай.
Другите къде сте?
Виж целия пост
# 197
здравейте ами аз слънчасвам по улиците моя син искаше на разходка и от 9 до 11 бяхме навън.Днес не е много горещо но аз се уморих и поспах малко.След час отново ще излизаме,то в деня за почивка аз повече се уморявам ,ама няма друг начин.
Виж целия пост
# 198
  surpriseuu цак........ето ме   Joy

Много са ни оредели редиците Mr. Green

Аз цял ден си стоях вкъщи, че тук беше много горещо. Ето това са новините от мен     Stuck Out Tongue Winking Eye  hahaha
Виж целия пост
# 199
Добро утро!И аз се завърнах от "летния лагер". Mr. Green
Кидман,права си,мнооого оредели редиците...Ама като не пишат,насила не става. Rolling Eyes
Лина,честит ти обновен дом!  bouquet Да сте живи и здрави и да го напълните с дечица!
На всички успешна и "плодородна" седмица!

Виж целия пост
# 200
Добро утро,как изкарахте почивните дни,мисля че редиците са оредели защото бяха почивни дни и всеки е забегнал на някъде,но днес трябва да се появят.Успешна седмица на всички.
Виж целия пост
# 201
На всички,които имат повод за празнуване-честито.

До сега съм месила за вас.Грехота е да ви оставя без закуска.Моля! Koйто иска има мед,захар или сладко от ягоди.  Flutter
За пиене по едно айрянче. Wink


Виж целия пост
# 202
Веси много благодаря, ще хапна ,но май е време за обяд .То аз щял ден се тъпча не знам колко часа от 24-е в денонощието хапвам,мисля си че ако съм бременна най изгодно за семейния бюджет е да съм в къщи че на работа все нещо ям и тя заплатата ми остава там ако можех smile3505
Виж целия пост
# 203
Аз пък да се похваля-сложиха ми в офиса климатик-най накрая,последните 2 седмици едвам седях,голяма жега,потях се в несвяс,особено следобедните часове,момчетата с които работя идват и викат трябва да почерпиш за климатика,пък аз вие трябва да ме черпите,че изкарах последните 2седмици в тази сауна Laughing
Виж целия пост
# 204
Здравейте момичета,
и аз се завърнах след дву дневна почивка и днешният тежък работен ден.
Плановете ни бяха за уикенд в Гърция, само дето пропаднаха след като най-позорно ни върнаха от границата. Мъжът ми преди години беше станал поръчител на кредит на "приятел", само дето този приятел не си изплащал кредита и сега ние му го връщаме вместо той. А на всичкото отгоре не стига че плащам чужди пари, а и запор за излизане в чужбина са сложили. Толкова щастлива беше Вики че ще се къпе в морето, направо щях да си ревна с глас като ни върнаха. #Cussing outЗапалихме колата и от Петрич отидохме на Огняново и въпреки че не можех да се къпя в минералните басеини, нито да пия алкохол заради хапчетата си изкарахме много приятно. Laughing
На мен днес ми беше последният ден от лекарствата. След 4 дни съм пак на профилактичен преглед, да видиме дали сме изтрепали гъбичките. Каквито и да са резултатите обаче и този месец го пиша заминал.  В овулация трябва да съм тези дни някъде, със сигурност преди да ми станат готови изследванята. Така че аз ще се боря за априлче. Wink
Виж целия пост
# 205
Добро утро!
Марси,дано сте уморили гъбките! Peace И ти желая едно Априлче в такъв случай.
Ани,а на теб честит климатик!  bouquet Не е работа в тия жеги да се мъчиш.
Сервирам по кафенце и ви желая приятен ден!

Виж целия пост
# 206
Здравейте момичета.
Мамче аз веднъж реших да ви поднеса кафе и ти си мне изпреварила.Нищо!От мен тогава нещо за такива като мен,които не пият кафе,но за сметка на това сутрин са зверски гладни  http://prikachi.com/images.php?files/921322e.jpg
Слънчев и усмихнат ден на всички Hug
Виж целия пост
# 207
Айде и от мен малко към закуската:  Hug

Аз пък от климатика в офиса джиндзибаря от студ и се обличам с жилетка даже, защото го набримчват на много студено, едни имат горещи вълни, други - студени, не можем да се разберем.  Laughing
Марси, съжалявам за неприятната ситуация с кредита и границата.  Hug
Лина, на теб честито приключване на ремонта!    bouquet
Виж целия пост
# 208
Добро утро и от мен,благодаря на всички за кафето и закуските.
Марси много неприятно това с уж приятелите и на нас ни се беше случило веднъж,само дето не се стигна до това ние да плащаме,ходих им се молих да си внесат парите всеки месец за да не притесняват нас.Дано да се отървем от тези гадинки от първия път.
Успешен ден на всички.
Виж целия пост
# 209
здравейте
това с климатика и раб.място не ми го говорете при мен трябва да е студено,но тъй като вратата почти непрекъснато е отворена и на моменти ми се налага да хапвам шоколад,не че не го обичам,а понякога толкова студено ми става че излизам навън да се постопля
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия