За спрения строеж
хех, явно не само в София строежите пустеят ... за сметка на хората За ремонтите - ами точно сега беше моментът за това - улучихме трсахотно време, а и големите фирми за поставяне на дограма не бяха имали обект от половин година и повече, та не се занимаваха с някоя сграда. И ни приеха поръчката веднага, поставиха дограмата по наистина чудесен начин
- качество и намалена цена 
Бояджиите също ни направиха много добра оферта за шпакловката и измазването, като не калкулираха допълнително местенето на мебели

И на моя мъж хората на острова започнаха ремонт на къщата - тя баба му го бе питала дали не смятаме натам да се попренесем, че да побързат
Но аз си го завлякох пак тук
Той се учуди за колко бързо бяхме готови с ремонта тук
Както му казах, сега е времето човек да прави ремонти и да си шие сватбена рокля
И той отвърна, че ей-сега хуква към модистката

Стсикам палци скоро нещата с жилището да се задвижат
цак........ето ме
Да сте живи и здрави и да го напълните с дечица!
