Колко кг сте , а колко искате да станете ?

  • 65 713
  • 522
# 135
височина 160см,тегло 60кг в момента,а много, много искам  да стана 53-54
Виж целия пост
# 136
180/90 а искам да са 60 Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Ръст-163см.
Тегло-53-54кг.
Цел-48-50кг.
Коментар-И така си се харесвам,не изглеждам дебела,защото имам голям бюст и ми придава по-приятен вид,но друго си чувството за лекота.... Tired
Виж целия пост
# 138
75кг. на 170 см.
Цел:60 кг.
Трудна работа Simple Smile
Виж целия пост
# 139
161см. висока, 54 кг в момента, искам 50-52
Виж целия пост
# 140
http://www.vbox7.com/play:2e7fe82c   Grinning
Виж целия пост
# 141
  Shocked
Виж целия пост
# 142
http://www.vbox7.com/play:2e7fe82c   Grinning
[/quot e] 
Страхотно, ако всеки има такъв треньор  Whistling може да постигне чудеса. Аз лично имам нужда от стимул.   Rolling Eyes Бързо ме обхваща отчаяние. Вие как се справяте?

трябва да сваля около 20кг.
Виж целия пост
# 143
Стига да искаш ще го постигнеш.
И аз след дълги битки с теглото този път съм решила сериозно да се справя най насетне. И ето от 4 април насам съм свалила 19 кг,, при това без гладуване .
Успех!
Виж целия пост
# 144
155/75 Искам да съм поне 55 , но не ми се вярва да успея.. толкова съм отчаяна, срам ме е вече да излизам от нас и да се срещам с приятели  newsm45
Виж целия пост
# 145
Ръст-163см.
Тегло-53-54кг.
Цел-48-50кг.
Коментар-И така си се харесвам,не изглеждам дебела,защото имам голям бюст и ми придава по-приятен вид,но друго си чувството за лекота.... Tired
как може на 53 кг да изглеждаш дебела  newsm78 па дори да не си с голям бюст ...

Така, да не спамя , искам да съм на тези килограми, на които преди ми се струваше, че съм много дебела  Grinning демек около 60 +-. Висока съм 173-4. В момента съм 67-68 не съм сигурна точно.Харесвам се и така, защото съм стегната и добре сложена, но все пак си изглеждам едра.
Виж целия пост
# 146
Ръст-163см.
Тегло-53-54кг.
Цел-48-50кг.
Коментар-И така си се харесвам,не изглеждам дебела,защото имам голям бюст и ми придава по-приятен вид,но друго си чувството за лекота.... Tired
как може на 53 кг да изглеждаш дебела  newsm78 па дори да не си с голям бюст ...

Така, да не спамя , искам да съм на тези килограми, на които преди ми се струваше, че съм много дебела  Grinning демек около 60 +-. Висока съм 173-4. В момента съм 67-68 не съм сигурна точно.Харесвам се и така, защото съм стегната и добре сложена, но все пак си изглеждам едра.

Не се имам за дебела,извинявам се ако не съм се изразила правилно.И така ми е добре-но нали знаеш,че винаги се стремим към по-малко килограми.
Виж целия пост
# 147
преди 15 мин се измерих. 56.5 съм. утре сутрин ще се измеря и вероятно ще съм 57, зашото сега ще пия вода. исках да съм 55, но май по-скоро вече за 53 ще се боря. на нвд съм, но и някои обстоятелства около бита спомагат. на 25 съм и съм висока 170 см. излишните ми са на корема, талията, паласките и малко по бедрата. на задника за шастие има съвсем малко излишно.
Виж целия пост
# 148
ръст 160/ кг. 60.... цел (близка или далечна) 52-53 кг
Виж целия пост
# 149
Висока към 158см.
В момента тежа 51кг и 500гр-целта ми е48
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия