Колко кг сте , а колко искате да станете ?

  • 65 713
  • 522
# 270
165см, 65кг съм
искам да бъда 58:), но и 60 се харесвам
спортувам
 newsm39 jump
Виж целия пост
# 271
165 - 50 кг искам си старите 47 Sad Мисля да почвам аеробика или шейпинг, дано има ефект. Лошото е, че хич не мога да се ограничавам от към ядене и си похапвам всичко  Embarassed
Виж целия пост
# 272
bezant, в момента си на долната граница на нормалното тегло и се стремиш към поднормено, опасно за здравето.
Виж целия пост
# 273
с 2 см съм по-ниска, явно преди да си направя личната карта не съм зе измерила правилно ахахах. Аз не съм дебела, но не се харесвам в бедрата и ханша искам малко там да сваля, килограм поне
Виж целия пост
# 274
Това колко искаме да станем е ясно, всички искат да са слаби, въпроса е как да го постигнем! Някакви идеи?
Виж целия пост
# 275
Взех си една книжка, която бяха препоръчали в темата за целулита. Има много интересни диети, оито не са с гладуване, но лично аз не съм ги изпитала, диети с картофи, с пресни салати, с доматен сок, но не си представяйте гладуване. Има за очисване на лимфата, изобщо интересни неща. Може би ще е хубаво да се направи тема за тези диети, защото Kalaka лично сподели, че тази книжка много й е помогнала.
Виж целия пост
# 276
как се казва книжката
Виж целия пост
# 277
Това е книжата, ако преценят модераторите да ми изтрият поста, защото незнам дали е позволено да сложа линк
http://www.book.store.bg/c/p-p/m-459/id-22626/krasivi-bez-celulit.html
Виж целия пост
# 278
здравейте и аз да се присъединя! 158см -53-54 кг , много се дразня на последните 5-6 кила , защото след раждане свалих 20 ,а тез не мърдат, а някога бях 45 кг -нежна и ефирна , ехееее какви времена бяха... искам поне да съм 50кг Tired
Виж целия пост
# 279
:crazyeyes:aз височина165см #Crazy
Виж целия пост
# 280
И аз да лъсна Laughing!
Ръст 167см, 62кг от 2год. От ученичка съм 55-58 кг с редки изключения.Обаче сега Mr. Green!!! Да не говорим, че най-добре изглеждам около 53, защото съм с много фини кости.

Правя 40г и знам, че ако тези излишни кг не ги сваля сега ще си останат завинаги.
Виж целия пост
# 281
с 2 см съм по-ниска, явно преди да си направя личната карта не съм зе измерила правилно ахахах. Аз не съм дебела, но не се харесвам в бедрата и ханша искам малко там да сваля, килограм поне
Ха-ха. Викаш какво става с тези два сантиметра? Измери се сутрин след като станеш и вечер преди да си легнеш и виж колко е разликата  Laughing. Всъщност не е правилно да се мериш сама. Заставаш до една стена със събрани пети, като се стремиш тилът, лопатките, дупето, прасците и петите да се опират в стената и погледа да е напред като въображаемата проекция да е успоредна на земята. Някой поставя предмет с твърда плоскост върху главата ти, перпендикулярно на стената и така маркира.
Виж целия пост
# 282
Аз пък да се оплача...С моите диети....Ту при моно-мамите,ту-при Инхуанки,Хербафаст-ките.... и какво...?!От толкова местене от единя в другия клуб... станах от 52-53,на 60... Embarassed Cry ... Та сега съм 60 и искам да съм си 50кг.... Praynig
Виж целия пост
# 283
много трудно се свалят килограми, затова не трябва да допускаме да се натрупват.
Виж целия пост
# 284
аз съм между 53-55 кг, искам да стана 47-48 при ръст 167
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия