Мнения за адаптирано мляко Лактана Био

  • 152 650
  • 770
# 465
Леле, като ви чета, се замислям като му дойде времето дали да минавам от тройка на Киндер изобщо.... Засега сме още на двойка. Съвети???
Е, толкова ли трудно приемат децата ви промяната във вкуса? При нас не е имало проблем никога...това е само мляко все пак...
MelindaD ако те притеснява смяната, можеш примерно да даваш 2-ка по-дълго време и след това директно да минеш на Киндер. Това ми идва на ума - така ще спестиш различния вкус на 3-ката.
Виж целия пост
# 466
Aз не разбрах кое е наложило да минавате от Лактана 3 на Киндер, missence?
Аз го направих също, но съжалявам. С тройката ходеше по-редовно по нужда. Сега не смея пак да купя тройка, защото ме притеснява именно различния вкус и дали пак ще го приеме.

да ти кажа честно аз лично исках да "изчистя" плодовия вкус не за друго, а защото захитря и взе да иска все повече "сладко" мляко, отколкото манджа, зеленчуци и т.н. Затова и преминах на Киндер. Беше толкова привикнал към сладкия вкус, че му се отразяваше на хран. режим като цяло. Иначе досега със всички видове Лактана се изхожда нормално.

Е, толкова ли трудно приемат децата ви промяната във вкуса? При нас не е имало проблем никога...това е само мляко все пак...

даммм, толкова трудно, иначе защо ще го споделяме, ако не е истина  Thinking
Виж целия пост
# 467
Здравейте, чудя се нещо, вие по колко време държите готово мляко в шишето, ако бебчо не иска да го яде веднага? Нещо ми го отказва напоследък, иска си само гърдата, и аз хвърлям постоянно.  Sad Обаче трети пакет купувам, а хич не е евтина храна, та искам да знам някакъв максимум евентуално на срок на годност наб готовото мляко на стайна температура. Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 468
Здравейте, чудя се нещо, вие по колко време държите готово мляко в шишето, ако бебчо не иска да го яде веднага? Нещо ми го отказва напоследък, иска си само гърдата, и аз хвърлям постоянно.  Sad Обаче трети пакет купувам, а хич не е евтина храна, та искам да знам някакъв максимум евентуално на срок на годност наб готовото мляко на стайна температура. Благодаря ви предварително   bouquet

до 30мин, не повече. Поне аз така правех. Сега вече си казва кога му се хапва мляко и го правя на момента.
Виж целия пост
# 469
Благодаря за отговора, Мишенце   bouquet  Hug

и аз така го мисля като теб, горе долу...максимум час Simple Smile

Имам и друг въпрос за млякото, дали има вариант да се разтваря в по хладка вода, или винаги трябва да кипне? Дори да е преварена, винаги ли трябва да е вряла?
Виж целия пост
# 470
Аз го разтварям в топла преварена вода, после ако ми се стори прекалено топло за пиене, охлаждам на студена струя на чешмата. Чак в хладка вода не ми се разтваря добре, а да е вряла чак, мисля, няма смисъл
Иначе и аз изхвърлям млякото, ако е стояло повече от час готово
Виж целия пост
# 471
аз лично през лятото го разтварям във вода на стайна температура, тъй като топло не го пие. Зимата - в топла вода.
Виж целия пост
# 472
Аз това и харесвам на лактаната , че и във студена вода се разтваря перфектно Simple Smile

А иначе повече от час не го държа приготвено.
Виж целия пост
# 473
прекалено горещата вода не е препоръчителна за пробиотиците, а в това мляко има.
Виж целия пост
# 474
Леле, като ви чета, се замислям като му дойде времето дали да минавам от тройка на Киндер изобщо.... Засега сме още на двойка. Съвети???
Ами лично при нас тройката беше идеална, защото тя не яде никакви плодове, а в нея уж има... Освен това, с тройката ходеше всеки ден без пропуск по нужда, а с Киндер - не. Което аз пак си обяснявам с наличието на плодове в тройката. Така че, сама ще прецениш, ако плодовия вкус не ви пречи на другите хранения или нещо такова.
Виж целия пост
# 475
От днес започвам да давам Лактана био 1, ние сме на 1.5 месец но въпросът ми е, каква е консистенцията на млякото, свободно ли минава през биберон размер 1 на авен, или трябва да използвам 2, ако е гъсто?
 newsm78
Виж целия пост
# 476
От днес започвам да давам Лактана био 1, ние сме на 1.5 месец но въпросът ми е, каква е консистенцията на млякото, свободно ли минава през биберон размер 1 на авен, или трябва да използвам 2, ако е гъсто?
 newsm78

минава без проблем  Peace
Виж целия пост
# 477
От днес започвам да давам Лактана био 1, ние сме на 1.5 месец но въпросът ми е, каква е консистенцията на млякото, свободно ли минава през биберон размер 1 на авен, или трябва да използвам 2, ако е гъсто?
 newsm78

минава без проблем  Peace

 Peace Peace
Виж целия пост
# 478
Знам, че и по-напред в темата сме говорили, ама все пак 3-ка или Киндер!? newsm78
Виж целия пост
# 479
Знам, че и по-напред в темата сме говорили, ама все пак 3-ка или Киндер!? newsm78

ако не те притеснява плодовия вкус на 3-та, мини през нея. Виж най-вече детето ти как ще приеме този вкус  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия