Слагате ли шапчица вкъщи - 4

  • 115 573
  • 755
# 240
Как да си махна мустаците  newsm78
Виж целия пост
# 241
ДЖИПОВЕТЕ и ДЕЦАТА - първо да ги възпитаме

Бе мисля да възпитам първо комбито, че чак после ще пробвам с джипа, а децата - баща им да му мисли!
Виж целия пост
# 242
Помощ-бръчка!

Ужас, бръчките идат  newsm43

Виж целия пост
# 243
Правили ли сте секс... - Никога!
Особено във форум за майки, едва ли някой е правил!
Виж целия пост
# 244
вредно ли е отбиване на кърмачето през лятото?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=496784.0

Ах тeзи свeкърви!
Аз пък мисля, чe прeз зимата e по-врeдно - да лишиш мъничeто от топлата майчина гръд и топлото млeкцe в студeното врeмe ...
Виж целия пост
# 245
Цитат
Една съседка ми препоръча таблетки,които съдържат кравешка кърма


Някой да ме светне моля що за чудо е кравешката кърма и има ли или няма нещо общо с кравето мляко  Laughing
(таблетките са с коластра от новозеландски крави, но словосъчетанието "кравешка кърма" ме уби"  smile3544 )
Виж целия пост
# 246

Някой да ме светне моля що за чудо е кравешката кърма и има ли или няма нещо общо с кравето мляко  Laughing


Естествено, че нямат нищо общо! Кравешката кърма е за телетата, а кравето мляко - за хората. А и по състав силно се различавали, както твърдят купуващите мляко от магазина. Laughing

Чудно ми е що за панацея е кравешката коластра и от какъв зор има таблетки с нея? Доколкото съм чувала, млякото на кравите не се консумира от хора, докато не се изчисти от коластрата... Явно кравешкият имунитет е особено полезен за бъдещите... електорални говеда, казано по-меко. Thinking
Виж целия пост
# 247
Злите черн … 95;ки

Дали ще дойдат? Колко ли са зли  newsm43
Виж целия пост
# 248
Обичайно сутрин чета темичката, за да си оправя настроението

Не си падам по семейните драми в ДиС, но влязох в тази тема, провокирана от заглавието: мъжът ми ходи по машинки
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497541.0

Виж целия пост
# 249
Бях забравила колко е весело в подфорум Красотица Мица, упс! Красива мама.  Laughing

Имам нужда от Модератор!  - Модераторе, пиши!  Praynig


Как да поправим щетите от цигарите?
--- Едва 17-годишна, а толкова ощетена!  Tired Дай ги под съд!  #Cussing out #2gunfire

Страдете ли от акне?  --- Не! Жалко, че анкетата не е активна вече...

Добра козметичка в Пловдив-мит или реалност?    ---- Мит е...  Cry

не искам още един белег;((((((( --- Защо, много ти отива?  Thinking

Европейска естествена коса --- ... и американска изкуствена.

Няма ли свестна козметичка в тая София да му се невиди! ---- Тц! И в София като в Пловдив...  Tired

Моля по-опитните да ми помогнат или какво да правя с русото... --- Не мога да го напиша, ще ме баннат...  Mr. Green

Коя е перфектната чанта ???  ---- А, де?  newsm78

Как и с какво да премахнем не прятното потене под мишниците!? --- Да го заменим с прятно.  Peace

медецински педикюр за вратнал нокът на крака,къде в Пловдив? --- Я, пак? Ама не толкова припряно!  Laughing

Някои може ли да ми помогне-търся коса? --- Кой търси коса, кой цици, кой ново гадже... Всеки с дерта си.   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 250
"медецински педикюр за вратнал нокът на крака,къде в Пловдив? --- Я, пак? Ама не толкова припряно! "
 hahaha hahaha hahaha hahaha


 
Виж целия пост
# 251
Тема: Знаете ли Росен и Росица защо освен на цветница  -аз не знам, може ли някой да поясни, кога празнуват имен ден тези двамата, ами ако се окаже, че изобщо не празнуват, какво ще правим?
Виж целия пост
# 252
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497654.0Пускам линк към темата,култова е.
Виж целия пост
# 253
Тая тема е за култови заглавия на теми. Не за култови теми, и не за култови постинги.

ок!
щом пречи - махам го!
Виж целия пост
# 254
Тая тема е за култови заглавия на теми. Не за култови теми, и не за култови постинги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия