Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мога да направя, ако детето ми изпадне в истерия и започне да плаче?
Как мога да се справя с недостига на лекарството радедорм?
Къде в София мога да направя изследване за нивото на валпроат, по-специално Convulex, в кръвта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мога да направя, ако детето ми изпадне в истерия и започне да плаче?
-
Как мога да се справя с недостига на лекарството радедорм?
-
Къде в София мога да направя изследване за нивото на валпроат, по-специално Convulex, в кръвта?
-
Какви лечения използват невролозите за деца с епилепсия?
-
Как мога да получа Депакин без проблеми?
Незнам аз тръгвам в неделя,а в Банкя ще постъпваме в вторник.Ти не си ли ползвала от социалните с фактура. 
!Не,че закачките не са симпатични,но темата доста се разводнява,особено когато някой нов влезе и търси необходимата информация се губи време 