в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 204 953
  • 809
# 315
Според мен е индивидуално при мен още на 3 тия месец коремчето си личеше но имам  приятелка, която  в деветия месец беше се едно е в четвърти месец  а е слаба и роди 3 кила бебе.. Simple Smile
Виж целия пост
# 316
И на мен в края на 3-ти месец започна да личи, че съм бременна.При всеки е различно.
Виж целия пост
# 317
При мен около 5 месец започна да си личи, но само при заглеждане. Станах по-скоро равномерно дебела като буренце и така до последния месец - приличах по-скоро на дебелана, отколкото на бременна, заради което почти никога (с 2 изключения) не са ми правили място в транспорта, че даже разни войнствени бабички са ми налитали да ме дигат да им правя аз място... Но имам една приятелка, която още след първия месец й личи, просто е прекалено слаба и всяка промяна се забелязва и през дрехете... много е индивидуално....
Виж целия пост
# 318
към 5 - 6м.
Виж целия пост
# 319
След 5 месец започна да расте. Преди изглеждаше все едно съм хапнала доста. Някъде към 8 наистина ми порасна изведнъж много. Родих 4 кг бебе
Виж целия пост
# 320
Корема започна да ми личи към 3-я месец(края).До тогава не бях качила повече от 1-2 кг.Но след това........
Виж целия пост
# 321
На мен до 4-ти въобще не ми личеше. Започна да расте много бързо в 5-тия, като чели наваксвах. Но според мен при всеки е различно
Виж целия пост
# 322
Започна да ми личи още в 3-тия месец.Още тогава всички ме разпознаха,че съм бременна. Simple Smile
Виж целия пост
# 323
5-6ти, но пък аз до 3ти си ходех на фитнес, и то доста стабилно си тренирах,, тъй като не знаех, че съм бременна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 324
Корема ми започна да расте в шестия месец, а така и до края на бременноста не ми пролича, че съм бременна, когато съм  с дрехи  #Crazy
Виж целия пост
# 325
Аз си виждах коремче още в четвъртия, но другите  не. Истински бременен корем - към края на шестия.
Виж целия пост
# 326
В третия месец вече си имах мини коремче, което не се прибираше при опитите ми да го "глътна" Joy
Виж целия пост
# 327
Ако щете вярвайте, но още във втория месец си имах корем като за четвърти, който не спря да расте главоломно Simple Smile От там нататък все ме питаха дали не чакам близнаци, пък родих нормална фина госпожичка тежаща 3.300 Simple Smile
Виж целия пост
# 328
Сега съм в края на 6-ти и ако съм с по-широки дрехи, не се и забелязва  Mr. Green Laughing
Иначе почна леко да ми личи в края на 5-ти месец  Wink
Виж целия пост
# 329
На мен - в началото на 4 мес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия