
Ах, това захранване, а бе и аз не му се втелясвам толкова вече. А и Кали има такъв апетит, че ум да ти зайде
Пенелопи, помня че и при нас се получи нещо подобно, когато Калоян откри как може да се изправя на леглото. Нощно време започна много да се върти, да си удря главата, ръцете. А бе изобщо с възрастта е нормално да стават и по-подвижни. Обаче с времето свикна някак и вечер пак си се върти и се блъска, но не се буди от това. Иначе да не ти казвам, че при нас истински нощното кърмене се завърна, когато той навърши 6 месеца. Това съвпадна и с растежа на зъбките. Та така доскоро. Но аз го оставих детето да си реши докога иска да папа нощем. Реших, че е по-добре така да го успокоявам, отколкото да се терзая с биби, вода, люлеене. Тези методи изобщо не проработиха при нас.
Веч, много е хубава Мирел. Много ми хареса снимката, на която наднича зад тортата.
За реакцията към хората да се включа и аз - Калоян се смее на всички било то познати или не. Досега е плакал само веднъж от непознати, ама беше един огромен, брадато-мустакат чичко с много плътен глас. А като види деца е готов веднага да играе с тях.


Понеже само висите на балкона 


). Тя самата усеща, че нещо се променя в нея и може би затова и поиска да и подстрижа косата. Ако не беше настоявала повече от 2 дена сигурно щях да се направя на разсеяна. Скоро очаквам да спре и рокли да носи
Снимките не са "кофти", а разкошни 


Така помня от големите деца- когато започнаха да се изправят в леглото, някъде около седмица до 10 дни бяха все превъзбудени и беше голям зор със съня. После свикваха и се кротваха.
, ще направя леки нещица за хапване, сокче, водичка и разбира се ТОРТА! Партито ще бъде или сутрешно или следобедно.