"Eureka"

  • 11 972
  • 214
# 135
... някой спомена излизането на Нейтън от совалка newsm78.


Ааааа, аз само предполагам и залагам, но никой не ми се връзва   hahaha Ще разберем със сигурност в събота сутринта   Mr. Green

Ще чакаме събота тогава Heart Eyes.Момичета, има ли субтитри за 13 еп.?То аз съм на 8 еп. още, ама да съм подготвена Joy.
Виж целия пост
# 136
Има в http://subs.unacs.bg/
Виж целия пост
# 137
Amidala , благодаря ти  bouquet!Свалих си ги, спокойна съм сега Joy.
Виж целия пост
# 138
Изгледах 13-те епизода на 3-ти сезон, сега свалям 14-тия - много съм любопитна какво ще излезе от совалката Rolling Eyes.

Тес ми е симпатична Heart Eyes.
Виж целия пост
# 139
Аз още не съм почвала 3 сезон Simple Smile Скоро ще му дойде времето и на него  bouquet
Виж целия пост
# 140
много съм любопитна какво ще излезе от совалката Rolling Eyes.


Очаквай неочакваното  Mr. Green  Персонажа, който излезе, аз лично бях почти забравила ....
Виж целия пост
# 141
Има вече субтитри за него Субтитри 14 епизод
Виж целия пост
# 142
violetblue , много бях изненадана - права беше, че е неочаквано, а и аз бях забравила за сещаш се кой Heart Eyes.

Pampita , благодаря ти, аз без субтитри не мога ,много се напрягам да разбера какво си приказват и се губи удоволствието от необремененото гледане Wink.

И интрига се заформя - Тес и шерифа са сладури Heart Eyes.
Виж целия пост
# 143
А пък аз съм на море, ама като ви четох коментарите за 14-ти епизод, реших да го изтегля. Тази дейност ми отне повече от шест часа... нета тук е ужасен, ама пусто любопитство  ooooh!! Хареса ми серията и героят, който върнаха  Sunglasses.
Виж целия пост
# 144
Тази дейност ми отне повече от шест часа...  ама пусто любопитство  ooooh!!


Ааа, и аз съм тоооолко` любопитна, за това не нося никакви компютърни устройства с мене като заминавам  Crazy
Аз се стягам за утрешният епизод  Mr. Green  По обяд вече ще мога да давам отчет, който иска де  hahaha
Виж целия пост
# 145
Аз вчера започнах да гледам сериалчето и направо се влюбих в него. Просто не мога да спра да гледам  Shocked Стигнала съм само до 7 епизод на 2ри сезон, но като чета коментарите с нетърпение искам да стигна до 3ти сезон. Виждам че там става доста интересно  Thinking Оле направо нямам търпение  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 146
Излезе и 15ти епизод
Торент в Замунда и Субтитри

Enjoy  newsm03
Виж целия пост
# 147
Pampita -   bouquet    bouquet   bouquet!

Em1n3mKa7a ,наистина е много свежо сериалчето, радвам се, че в твое лице е намерило още един фен Hug.Наистина става интересно в 3-ти сезон Heart Eyes.

violetblue , аз си чакам отчета Heart Eyes.
Виж целия пост
# 148
violetblue , аз си чакам отчета Heart Eyes.


Кой отчет скъпа?  Аз го дръпнах епизода от чужбина още в 5.30 ч заранта в събота и го гледах веднага ... (пусто различие в бременостите, безсънието и целувките с WC-то са ми запазена марка на тази  ooooh!) Реших да не пиша веднага, ами да ви оставя да изгледате епизода на спокойствие, защото (по мене си съдя) дори в бяло да бях писала, аз щях да го чета веднага  hahaha
Иначе, с няколко думи ....  Mr. Green  Дишането уста в уста беше логично, но въпреки всичко сладко; бременността на Картър беше неочаквана; а желанието ми Хенри този път да не превърти е голямо; естествено многото смешни реплики и ситуации са тези, които всъщност ме правят такъв голям фен на сериалчето  Mr. Green

Аелис, как беше отчета?  hahaha

Да знаете има обявена почивка на 04.09. и няма анонсиран епизод...
Виж целия пост
# 149
Ей, ама на Хенри му взеха здравето значи!!! Хич не му върви  Naughty.
Сега да ви призная - ако ще ме спасява шерифа с дишане уста-в-уста, и аз бих се подложила на някаква форма на удавяне  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия