Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 185
  • 2 845
# 285
Темата е страхотна. Взимам си и аз кординатите на Адриана Вотей. Относно Ивелина Христова и аз пуснах смс и отговора и беше по-скоро като на психолог,а не на ясновидец. Явно няма вече време жената да се занимава с нас простосмъртните.
Виж целия пост
# 286
Не се лъжете да пускате смс на Ивелина. Да не мислите, че тя ви отговаря? Нищо подобно!
Виж целия пост
# 287
Не са ми правили, а и аз не искам! Не искам филанкешията да ми влияе с някакви гадания, дето са въпрос на елементарна психология. Защото съм наясно, че човек колкото и да си мисли, че не се влияе и че държи нещата под контрол, винаги надава едно ухо и се настройва към предсказанията, което пък води до тяхното сбъдване. И онзи с хороскопа няма нищо общо, освен че е натиснал спусъка на самовнушението. За мен щом един човек е тръгнал да си прави хороскоп, значи нещо не е сигурен в себе си към момента, объркан е и не знае кой път да поеме или просто е възпитан в суеверия.
Виж целия пост
# 288
И онзи с хороскопа няма нищо общо, освен че е натиснал спусъка на самовнушението. За мен щом един човек е тръгнал да си прави хороскоп, значи нещо не е сигурен в себе си към момента, объркан е и не знае кой път да поеме или просто е възпитан в суеверия.

С извинение - Астрологията е древна наука и се ползва с успех и в наше време. Това, че някой е възпитан да възприема подобни неща като суеверие може да се коригира чрез запознаване с нещата и практически опит.
Интересен пример е граф Сергей Вронски от услугите на който са се ползвали ...много известни личности от 20 век.
Човека е бил и съветски разузнавач през войната, а там не вземат кой да е!
http://rutube.ru/tracks/1646362.html?v=12d5dcf96eb933efba39f5e7e77f8881 филма е много интересен според мен.
Виж целия пост
# 289
Мерси, запозната съм! Астрологията е мистика и въпрос на вяра. Едни вярват в хороскопи, други в НЛО-та, трети в небесни портали и прочие! Винаги едни и същи хватки! Нищо ново!
Русия и руснаците са едни от най-суеверните народи, а и близостта с Изтока винаги е била входна врата за всякакви нови учения, също и близостта до запада. А т.нар. известни личности са обикновени хора, които имат своите несигурности, проблеми и др. Какво като са известни? Това прави ли ги достоверни източници?
Виж целия пост
# 290
Опитах се да го гледам, но ужасно ми накъсва и се отказах. Моля те, преразкажи, интересно ми е. Астрологията е наука и то много точна!
Андариел, предлагам да си направиш един хороскоп при професионален астролог, например Ариана Вотей, много искам да видя, как после ще си си променила мнението на 180 градуса Joy Joy Joy И ти няма да се познаваш толкова добре, колкото тя ще те опише hahaha
Виж целия пост
# 291
... И ти няма да се познаваш толкова добре, колкото тя ще те опише hahaha
абс вярно  Peace
Виж целия пост
# 292
да, бе, да! Ей сега имам едни излишни пари, дето ще ги дам за ада ме баламосват! И аз мога да правя хороскопи, знаеш ли как ще ги докарам! Всичко ще ти позная! Само да си измисля едно по-мистично име, да се поупражня малко в актьорско майсторство и съм готова!

Ако искам някой да ме описва, ще се видя в огледалото и се си водя дневник! Знаеш ли как помага човек да си изясни мислите и целите?
Виж целия пост
# 293
Андариел, не коментирай въпроси, по които не си компетентна,моля! Mr. Green
От мнението ти разбрах ме, че не си ходила и няма да отидеш на професионален астролог-твоя воля!
Спести ни обаче, негативизма и отрицателните си мисли! За да се направи добър хороскоп, се иска доста повече от теб описаното, и най-вече години труд на изучаване на науката астрология! Не подценявай труда и компетентността на хората! Явно не си дорасла, за да разбереш наука, като астрологията! Mr. GreenАйде, със здраве, не ни разваляй темата, моля!
Виж целия пост
# 294
Мерси, запозната съм! Астрологията е мистика и въпрос на вяра. Едни вярват в хороскопи, други в НЛО-та, трети в небесни портали и прочие! Винаги едни и същи хватки! Нищо ново!
Русия и руснаците са едни от най-суеверните народи, а и близостта с Изтока винаги е била входна врата за всякакви нови учения, също и близостта до запада. А т.нар. известни личности са обикновени хора, които имат своите несигурности, проблеми и др. Какво като са известни? Това прави ли ги достоверни източници?

въпроса е в това че за вземането на важни военни и политически решения се изисква често солидна разузнавателна информация.
И наред с разузнаването за откриване на втория фронт в Нормандия и за операцията"Буря в пустинята" е използвано и астрологически анализи.
www.astrology.bg/Vronski.flv
плеър за flv файлове - както и за други формати: www.astrology.bg/Player.exe


Виж целия пост
# 295
Благодаря, но сега няма звук Sad явно няма да мога да го гледам...
Виж целия пост
# 296
Един познат ми направи- впечатлиха ме разните там чертежи и изчисления! Много точна характеристика, но нищо определено за бъдещето... Не знам какво ми донесе това да зная каква съм и как гледам на А или Б... Аз си се познавам и умея да боравя със слабите си места. Място за чужд съвет няма.
Виж целия пост
# 297
Един познат ми направи- впечатлиха ме разните там чертежи и изчисления! Много точна характеристика, но нищо определено за бъдещето... Не знам какво ми донесе това да зная каква съм и как гледам на А или Б... Аз си се познавам и умея да боравя със слабите си места. Място за чужд съвет няма.

астрологията има различни раздели - не само предсказателна. А за прогностика трябва да имаме рожден хороскоп. Прогностиката е малко по-трудна област и не смятам, че е най важната. Мисля, че може да има за не малко хора какво да научат за себе си или да си обяснят едни или други неща от живота си - и оттам да търсят съответен начин за коригиране на неблагоприятните ефекти и акцентиране на положителните.
Виж целия пост
# 298
За съжаление школите, в които днес се изучава астрология, от гледна точка на астрологическите консултации,  се препоръчва в името на доброто на клиента,  90 процента да е психология.

И според мен това да ти кажат какъв си, едва ли ще е нещо ново за самия теб.  

А отделен въпрос е, че прогностиката не е лъжица за всяка уста.
Виж целия пост
# 299
Мен ме интересуват определени аспекти, влиянието им, как да ги отработим и т.н. Да, не е трудно да ти кажат какъв си, но защо си такъв е по-трудно, обикновено Адриана Вотей, обеснява подробно на база астрология, не психология.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия