Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 212
  • 2 845
# 615
Не съм си правила. 80лв. ми се струват ужасно много за хороскоп и не бих ги дала в момента.
Още повече, ако почне да ми говори за домове и пр. термини, които на 100% не разбирам.
Иначе ми е интересна астрологията от чисто лаишка гледна точка. Чета си общодостъпните хороскопчета.
Виж целия пост
# 616
Общодостъпните хороскопчета са на базата единствено на слънчевия знак и нямат нищо,ама нищо общо с индивидуалния хороскоп
Виж целия пост
# 617
Riri, би ли ми изпратила кординатите на Ани от Пловдив? Може да пишеш и на лични.
Виж целия пост
# 618
Riri, би ли ми изпратила кординатите на Ани от Пловдив? Може да пишеш и на лични.

И на мен, ако може.
Интересно ми е да си чета хороскопа, а има и толкова сайтове, в които да си направиш рождена карта. В този на Гал Сасон ти дава и кратки обяснения за позициите на планетите, а пълният хороскоп от 30 стр. е 25$. 80 лева ми се струват много за нашите ширини, но за конкретни въпроси, които ме вълнуват бих отишла при добър астролог.
Виж целия пост
# 619
Riri, би ли ми изпратила кординатите на Ани от Пловдив? Може да пишеш и на лични.

И на мен, ако може.
Интересно ми е да си чета хороскопа, а има и толкова сайтове, в които да си направиш рождена карта. В този на Гал Сасон ти дава и кратки обяснения за позициите на планетите, а пълният хороскоп от 30 стр. е 25$. 80 лева ми се струват много за нашите ширини, но за конкретни въпроси, които ме вълнуват бих отишла при добър астролог.
Виждат ви се много , защото не знаете за какви знания, и дългогодишен труд  става въпрос.......даже и е ниска цената, за услугата, която предлага, по мое мнение.
Въпреки "високата цена", може да ви се наложи доста да почакате, обикновено има доста работа Mr. Green
Виж целия пост
# 620
Здравейте!

Аз преди две години се чух с Вотей по скайп. Много подробен анализ ми направи, в което наистина мога да я похваля. Все още съм в очакване на нещата, които предсказа да се случат. Има ли някоя от вас, на която предсказанието на Вотей се е сбъднало?
Виж целия пост
# 621
Здравейте!

Аз преди две години се чух с Вотей по скайп. Много подробен анализ ми направи, в което наистина мога да я похваля. Все още съм в очакване на нещата, които предсказа да се случат. Има ли някоя от вас, на която предсказанието на Вотей се е сбъднало?


Да, писала съм по-напред.....
Виж целия пост
# 622
Препоръчайте ми, моля, за София астролог от който сте доволни! Може и контакти на лични.  Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 623
Здравейте!

Аз преди две години се чух с Вотей по скайп. Много подробен анализ ми направи, в което наистина мога да я похваля. Все още съм в очакване на нещата, които предсказа да се случат. Има ли някоя от вас, на която предсказанието на Вотей се е сбъднало?


Да, писала съм по-напред.....
и аз съм писала по-напред  Mr. Green
Виж целия пост
# 624
Здравейте!

Аз преди две години се чух с Вотей по скайп. Много подробен анализ ми направи, в което наистина мога да я похваля. Все още съм в очакване на нещата, които предсказа да се случат. Има ли някоя от вас, на която предсказанието на Вотей се е сбъднало?


Да, писала съм по-напред.....


Ani27 за теб знам, Vista прочетох и твоят коментар за Вотей. Радвам се, че се сбъдват нейните предсказания. Интересно ще ми е ако още нямой се включи и коментира нейните анализи. Единственото, което ме притеснява е, че ми каза, че ще работя това, което съм завършила, а тази работа/сфера не ми е много на сърце.   

п.с. объркала съм се с цитирането, затова направих корекция
Виж целия пост
# 625
На мен ми е казвала, че няма да работя това, което съм учила, и това е факт.
Виж целия пост
# 626
За София -  правя аз - цената може да е около 30  лв. за рожден хороскоп на човек. Може да се добави и изследване на съвместимост + годишен прогностичен хороскоп.
Но все пак относно тези, които искат да им предсказват 'какво ще им се случи' - по добре да се обърнат към ясновидец. Ако човек знае импулсите и тенденциите, заложени в рожденния му хороскоп и работи за преодоляване на неблагоприятните и усилване и развитие на положителните, смятам че това не е малко. (Според мен астрологияга не е за задоволяване на любопитството, въпреки че за някои хора 30 или 80 лв може да не ги броят за пари) Thinking
Виж целия пост
# 627
Защо тогава много астролози правят прогнози при анализ на хороскопа / аз бях при Вотей, която ми каза доста неща, без да съм се интересувала, като например за семейство,деца /. Аз само исках да знам в коя сфера е добре да работя.
Vox populi, според теб възможно ли е един астролог да те насочи вкоя сфера е добре да се занимаваш, работиш, образоваш?
Значи е по-добре да не вярваме на такива прогнози и че ако те се случват е чиста случайност,така ли?

п.с. истината е, че аз вярвам на астрологията и на мен много ми повлия направения анализ, да не кажа че направо ми обърка живота.
Виж целия пост
# 628
Защо тогава много астролози правят прогнози при анализ на хороскопа / аз бях при Вотей, която ми каза доста неща, без да съм се интересувала, като например за семейство,деца /. Аз само исках да знам в коя сфера е добре да работя.
Vox populi, според теб възможно ли е един астролог да те насочи вкоя сфера е добре да се занимаваш, работиш, образоваш?
Значи е по-добре да не вярваме на такива прогнози и че ако те се случват е чиста случайност,така ли?

п.с. истината е, че аз вярвам на астрологията и на мен много ми повлия направения анализ, да не кажа че направо ми обърка живота.

Нека кажем, че аз просто акцентирам на друго - на индивидуалните заложби и развитието на човека, за това в каква област да се насочи човек, дали има аспекти за успех и пари и др, може да се съди по хороскопа. В някаква степен е хубаво да се има предвид даден период за какво е и за какво не е подходящ. Но за предсказване на конкретни събития вече нивото трябва да е изключително високо. Смятам че Андриана Вотей го може и има не едно потвърждение за това. Просто аз смятам че човек като знае в какво е силен и къде трябва да внимава и работейки примерно с положителни мисли/утвърждения, енергийно регулиране и медитация може да се развива по-добре отколкото някой да му предскаже еди какво си ще стане еди какво си не. И после? Отиваме пак да питаме ли? Хубаво е човек сам да може да се справя с нещата - "вместо само да нахраниш някого, да го научиш как да си произвежда храна"
Виж целия пост
# 629
Да поясня - увличам се по астрологията, смятам, че астрологичните знаци дават някакво отражение върху личността, дори подробен хороскоп възнамерявам да си поръчам и още се двоумя къде, но чак пък сериозна наука...със сигурност не е Simple Smile. Иначе поне в училище щяха да я споменат Peace.
И в судоку има математика, но не ми е известно да е наука.

Относно това 'какво е сериозна наука' - такава дето пълни бебета с живачни съединения ли , или такава дето може да избие 100000 човека за секунди ... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия