Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 161
  • 2 845
# 705
.
Доколкото знам родителите избират децата си още в духовния свят, преди да се родят, 

аз пък доколкото съм чела - Децата избират родителите ,при които да се родят Wink
Виж целия пост
# 706
Направих си хороскоп при Адриана Вотей през януари 2011 - лична среща, при идването й в София. Нищо от прогнозата й не се е случило досега, свързано с мен. Единственото нещо, ако може да се нарече сбъдване, е смяната на жилището. Но не аз смених своето, а сестра ми и зет ми си купиха жилище с кредит.
Според А. Вотей жена с луна в Рак без дете няма как да остане. Виждала бебета 2012-2013, та дори първото дете щяло да е момиче. Е, вчера ми казаха, че вероятността да имам дете въобще е минимална.
Сами преценете дали и доколко да вярвате на хороскопи.
Виж целия пост
# 707
.
Доколкото знам родителите избират децата си още в духовния свят, преди да се родят, 

аз пък доколкото съм чела - Децата избират родителите ,при които да се родят Wink
Peace
Моето мнение е, че родителите и децата взаимно се избират преди да се преродят. Уточняват какво , кой иска да постигне в това прераждане и останалите какви роли да играят в него.
Изборът на дата на раждане предопределя Пътя на душата, за това е важна дата...... но както обясних, дори и в плануваното секцио, по мое мнение си има избор и съгласуваност с душата на детето.
Виж целия пост
# 708
Таня, наистина луна в рак е най-хубавата позиция за наличие на деца, но сама по себе си не може да се гледа. Може да има и други фактори. Аз също съм с такава позиция, но ми се наложи доста да почакам, за да се сдобия с дете / не здравословни причини, а други/. Това показва също и твоето отношение към децата, грижовността ти и други..
Виж целия пост
# 709
Съмнявам се, че А. Вотей е гледала само Луна в Рак, когато ви е казала за децата. Показателите са няколко.  Гледа се и пети дом, върха му, аспекти.......не е само една Луна.
На лекарите не винаги им имам вяра, чудеса винаги стават.
При четенето на моята и на синковеца карта, А. Вотей беше много точна в детайлите, но не ми се пише и рзказва пак едно и също.
Виж целия пост
# 710
Както по горе писах Вотей и на мен ми е правила хороскоп, но нищо не позна , за съжаление
Виж целия пост
# 711
Според А. Вотей жена с луна в Рак без дете няма как да остане.

Проблемът не е в четенето, а в представянето. "Без дете няма как да остане" може да значи - и обикновено това и значи - че въпросният човек има такава душевна нагласа, че за него е от изключителна важност да има дете и родителството осмисля живота му. Така че такъв човек ще направи всичко възможно да има дете, включително осиновяване, да речем. Но като изтърси астроложката, че това означава, че ще родиш догодина и то момиченце, хората се объркват.

И да, астрологията ако се възприема като ясновидство, ти съсипва живота, защото започваш да се чудиш ама сега това дето го правиш дали е в тон с предсказанието или ще развалиш всичко. А смисълът на цялото упражение е да ти покаже кой си ти, да ти помогне да опознаеш слабите и силните си страни, и с тази информация евентуално да ти помогне да вземеш важни решения. Например да избегнеш нещастен брак, защото си даваш сметка, че бъдещият ти партньор е много по-доминиращ и агресивен тип от теб и съжителството с него би те смачкало. Или че продажбите не са занаят за теб и съответно няма смисъл да учиш търговия, защото ти си идеалистична и щедра душа, за която смисъл на живота е да се раздава и да прави другите щастливи, и съответно не си способна да изкараш печалба от когото и да било. Примерно. Само дето много астролози не представят нещата така, а се изживяват като гадателки. Хороскопът, който ми направиха на мен, е четири страници гадателство и прогнози - тази година ще забременееш и ако не го направиш тогава, край, няма да имаш деца. Глупости на търкалета.

Въпросът не е да вярваш или не - то няма в какво да се вярва. Въпросът е дали смяташ, че астрологът правилно е обрисувал характера ти и типичните ти реакции, въз основа на рождената ти карта. Някои астролози просто не се справят, защото им липсва достатъчно житейски опит и не им е достатъчо широка културата, за да могат да осмислят и опишат по-нестандартен характер или по-необичайни ситуации.
Виж целия пост
# 712
Според А. Вотей жена с луна в Рак без дете няма как да остане.

Проблемът не е в четенето, а в представянето. "Без дете няма как да остане" може да значи - и обикновено това и значи - че въпросният човек има такава душевна нагласа, че за него е от изключителна важност да има дете и родителството осмисля живота му. Така че такъв човек ще направи всичко възможно да има дете, включително осиновяване, да речем. Но като изтърси астроложката, че това означава, че ще родиш догодина и то момиченце, хората се объркват.

И да, астрологията ако се възприема като ясновидство, ти съсипва живота, защото започваш да се чудиш ама сега това дето го правиш дали е в тон с предсказанието или ще развалиш всичко. А смисълът на цялото упражение е да ти покаже кой си ти, да ти помогне да опознаеш слабите и силните си страни, и с тази информация евентуално да ти помогне да вземеш важни решения. Например да избегнеш нещастен брак, защото си даваш сметка, че бъдещият ти партньор е много по-доминиращ и агресивен тип от теб и съжителството с него би те смачкало. Или че продажбите не са занаят за теб и съответно няма смисъл да учиш търговия, защото ти си идеалистична и щедра душа, за която смисъл на живота е да се раздава и да прави другите щастливи, и съответно не си способна да изкараш печалба от когото и да било. Примерно. Само дето много астролози не представят нещата така, а се изживяват като гадателки. Хороскопът, който ми направиха на мен, е четири страници гадателство и прогнози - тази година ще забременееш и ако не го направиш тогава, край, няма да имаш деца. Глупости на търкалета.

Въпросът не е да вярваш или не - то няма в какво да се вярва. Въпросът е дали смяташ, че астрологът правилно е обрисувал характера ти и типичните ти реакции, въз основа на рождената ти карта. Някои астролози просто не се справят, защото им липсва достатъчно житейски опит и не им е достатъчо широка културата, за да могат да осмислят и опишат по-нестандартен характер или по-необичайни ситуации.

 newsm10
Виж целия пост
# 713
Астрологията е повече от психологично четене на характери. Проблемът е не само в четенето и представянето, а и в очакванията на хората.
Това за осиновяването не се бях сетила, мисля че има различни показатели за него и едва ли астролог не би направил разлика между рождени деца и осиновени.
Личното ми мнение е, че си има благоприятни и неблагоприятни периоди за определени събития. Пропуснеш ли ги, вероятността за случването на конкретното събитие се увеличава или намалява. В примера даден със забременяването и раждането на дете.
 В по-предни страници съфорумка беше дала пример как няма медицински показатели да не забременее, но се е случило точно когато астрологично е било най-благоприятно, според нейната индивидуална карта.
А. Вотей ми чете картата февруари 2006г, тогава ми каза, че лятото ще срещна мъжът ми и догодина ще бъде бременна, направо и се изсмях и заявих, че няма как да се случи. Бях невероятно влюбена в един човек нямах намерение да го напускам, а децата не ми бяха приоритет.....ами правилно прогнозира жената. 2007г. бях бременна напълно осъзнато и неслучайно, срещнах таткото лятото Wink. Синковецът беше факт след месец бебеправене.  Последният път А. Вотей ме пита за второ бебе, че е време, синковеца искал да става батко, което си е неоспорим факт. Знаете, че повечето деца ревнуват, и трудно приемат появата на друго дете. Синът ми има Луна в Рак, и само мрънка, че иска живо бебе, постоянно иска да прибираме бебета на приятелки, и при всяко по-малко дете се изживява, като батко......доста рядко срещано поведение..... Лятото 2 пъти не се пазихме на морето и бебето е факт. Другият месец ще стана на 38г. Това за благоприятните периоди Wink
Моята карта е много рядко срещана,  знам го от самата А. Вотей/е, и аз поразбирвам от астрология и го виждам също/, добре си я тълкува жената.
Виж целия пост
# 714
Мдам. То просто няма смисъл от този разговор. За теб няма разлика между астролог и ясновидец. За астроложката ти - също. Жалко.
Виж целия пост
# 715
Мдам. То просто няма смисъл от този разговор. За теб няма разлика между астролог и ясновидец. За астроложката ти - също. Жалко.
Напротив много добре правя разлика между двете Wink, но явно за първи път ме четеш, и то невнимателно.
Виж целия пост
# 716
Според А. Вотей жена с луна в Рак без дете няма как да остане.

"Без дете няма как да остане" може да значи - и обикновено това и значи - че въпросният човек има такава душевна нагласа, че за него е от изключителна важност да има дете и родителството осмисля живота му. Така че такъв човек ще направи всичко възможно да има дете, включително осиновяване, да речем. Но като изтърси астроложката, че това означава, че ще родиш догодина и то момиченце, хората се объркват.



Ами ако астроложката ти каже ,,Ще родиш догодина,, ти го приемаш буквално. Няма как да е другояче. Изобщо какво виждат по тази натална карта не знам.На мен например - в моята ката видя,че ще имам деца,в на мъжа ми картата не видя деца и следоватено заключи ще няма да са от него .. Laughing Как се виждат и виждат ли се изобщо ?
Виж целия пост
# 717
Астрологията е до голяма степен математика, сложно си е.
Тези неща се виждат в картата. Пети дом са децата, гледа се върхът му, в кой знак е, в кои градуси, има ли планети в него, какви, правят ли аспекти, господаря на дома, какви аспекти прави.......не е толкова елементарно.......когато астролог ви каже нещо, то обикновено  е подкрепено от няколко позиции в картата.
Виж целия пост
# 718
Ами ето,че има коментари,в които се казва,че А.Вотей е видяла деца в картата,а всъщност децата ги няма. Едно е да каже,че има големи вероятности в даден период да се случи,съвсем друго,че със сигурност вижда ,,по план в картата,, две деца примера в еди кой си период.
Виж целия пост
# 719
За деца при жената освен 5 дом много важно също как е поставена Луната-в какъв знак е,терма,декада.Някои от зодиакалните знаци са плодни,например водните знаци.Ако Луната е в огнен знак обаче тя се подсушава и не е така плодовита,което не значи че жената няма да има деца,за това са нужни много фактори.А природата на това светило е студена и влажна.Много са важни и аспектите,които прави Луната.
       В картата на жена ако има индикации за проблемно забременяване се проследяват периодите във времето,в които рисковете са по-малки и е възможно да има раждане на дете.
        Всички това обаче е обект на доста знания и опит и на доста труд.И не забравяйте че астрологичното знание ви показва при прогностика насоките,в които тръгва живота ви в даден момент,показва дали Вселената е с вас и ще ви помогне,а ваше е правото да направите избор точно по кой път да вървите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия