Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 217
  • 2 845
# 315
Може ли да помоля за координати на Мира Кунева  Simple Smile
Виж целия пост
# 316
Два пъти си правих хороскоп при Адриана Вотей, с разлика от 1-2 години. Абсолютно нищо не ми позна за бъдещите събития. Мисля, че славата й е преувеличена.
Виж целия пост
# 317
Два пъти си правих хороскоп при Адриана Вотей, с разлика от 1-2 години. Абсолютно нищо не ми позна за бъдещите събития. Мисля, че славата й е преувеличена.

A az  мисля, че просто не е трябвало да ти каже някои неща, на които ти би могла да повлияеш и да не се случат, а то да е  трябвало да се случат.
Виж целия пост
# 318
Е поне едно-две дето могат да се случат можеше и да спомене все пак, нали? Simple Smile  Като казвам "нищо" имам предвид, че наистина нищо от изприказваното не се е случило.
Виж целия пост
# 319
Прави ли, ти ректификацията на хороскопа. Ако не правила, за това не се случва  нищо , както ти казваш. Една липсваща ректификация отлага  случването ...Понякога случването се"случва", например промени в брака, не значат непременно развод , любовници и прочие "злини", може да значи и осъзнаване на важността на човека до теб, или пък  нежеланието да си с него, но идеята да е само като мисъл....
Виж целия пост
# 320
Прави ли, ти ректификацията на хороскопа. Ако не правила, за това не се случва  нищо , както ти казваш. Една липсваща ректификация отлага  случването ...Понякога случването се"случва", например промени в брака, не значат непременно развод , любовници и прочие "злини", може да значи и осъзнаване на важността на човека до теб, или пък  нежеланието да си с него, но идеята да е само като мисъл....

Момичета,
искам да ви питам нещо за Адриана Вотей. Преди около 10 дена й изпратих с пощенски запис 120 лева за хороскопи и се разбрахме да направим четенето по Скайп. Чухме се няколко пъти с нея, каза ми че е заета и да се обадя в Понеделник. Днес телефона й е изключен. Според вас какво да очаквам оттук нататък?
Виж целия пост
# 321
Момичета,
искам да ви питам нещо за Адриана Вотей. Преди около 10 дена й изпратих с пощенски запис 120 лева за хороскопи и се разбрахме да направим четенето по Скайп. Чухме се няколко пъти с нея, каза ми че е заета и да се обадя в Понеделник. Днес телефона й е изключен. Според вас какво да очаквам оттук нататък?
Хм, много странно и неприятно Oceanporn....Според мен не означава, че се е отметанала и няма да направи четенето, наистина е много заета и понякога не вдига и т.н., а и сякаш не помни от много клиенти на кой какво е обещала, звъни й пак, не се отказвай ... При всички случаи е некоректно ...
Виж целия пост
# 322
при мен така се случи с адриана вотей, имахме уговорка за определен час, но нея я нямаше. жената ми писа малко по-късно, че е имала ангажимент, който не е могла да отложи и се разбрахме за следващ ден.
всичко, което каза за мен се случи, без едно, но даде срок за него до края на тази година, а има още цели 2 месеца. може пък и това да стане.
Виж целия пост
# 323
при мен така се случи с адриана вотей, имахме уговорка за определен час, но нея я нямаше. жената ми писа малко по-късно, че е имала ангажимент, който не е могла да отложи и се разбрахме за следващ ден.
всичко, което каза за мен се случи, без едно, но даде срок за него до края на тази година, а има още цели 2 месеца. може пък и това да стане.

За предпочитане е да не и званиш рано, може би след 11.00. Наистина е доста заета, просто бъди настоятелна, и според мен не става въпрос за некоректност.
На мен има нещо, което не се сбъдна, и по-добре..........беше неприятно...........явно минах по-леко от очакванията един транзит.
Виж целия пост
# 324
май не съм се изразила правилно. това с мен беше в началото на тази година. исках да кажа, че е възможно жената да е била възпрепятствана нещо. с мен беше съвсем коректна и всичко си мина ок.

моето очаквано нещо трябваше да е хубаво всъщност, и сигурно затова съм и леко разочарована, че още не се е случило. но това не е математика все пак, а и може да се случи. Simple Smile
Виж целия пост
# 325
Здравейте момичета,
до преди малко говорих с Адриана Вотей! Това е една изключителна жена и й благодаря за всичко което направи за мен, макар да съм си платила! Говорили сме 3 часа по Скайп, записах всичко! Направихме проверка на хороскопите, за да сме убедени че това са нашите хороскопи ( на мен и мъжа ми). Каза ми всичко от миналото, всичко беше на 100% вярно и затова съм склонна и на 100% да вярвам и за бъдещето! И преди съм си правила хороскопи, там ми бяха казали 3 неща които тя обори с факти! Това ме направи изключително щастлива! Включително ми казаха за раздяла с моя приятел преди, а тя ми каза че това е моя човек и няма да се разделим ( има кармична връзка). Може би съм щастлива заради хубавите неща, но тя позна ВСИЧКО!

Препоръчвам я на всички!!

Затова искам да питам тези които са си правили хороскоп при нея: Бихте ли си дали мнението какъв процент от това което Адриана ви е казала се е случило и до каква степен е било достоверно казаното от нея относно миналото ви?

Благодаря ви момичета че я препоръчахте!   bouquet  bouquet  bouquet
За мен това е един ПРЕКРАСЕН ден!
Виж целия пост
# 326
Някой да има случайно идея как да се свържа с Алена - астроложката от Бтв?
Виж целия пост
# 327
Някой да има случайно идея как да се свържа с Алена - астроложката от Бтв?


Не те съветвам да ходиш при Алена - взима ужасно скъпо и според мен изобщо не е добър астролог!
Виж целия пост
# 328
Интересно... Запис Grinning
Виж целия пост
# 329
Някой да има случайно идея как да се свържа с Алена - астроложката от Бтв?


Не те съветвам да ходиш при Алена - взима ужасно скъпо и според мен изобщо не е добър астролог!



абсолютно подкрепям. само като й четеш месечните хороскопи в разни издания ти става ясно че тази жена даже няма елементарна представа от тълкуване на астрологични събития. не мога да разбера кой я лансира, писанките й въобще нямат характер на хороскопи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия