Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 225
  • 2 845
# 585
Докато стигнеш до хляба в астрологията ще трябва доста да почетеш Winkзащото астролози вярно има доста , но качествени малко, т.е. клиентите да са доволни и се връщат при теб, да не го караш само на статистика. Карта ми е доста рядко срещана, и любимата ти статистиката ще удари на камък при мен, т.е. ставам недоволен клиент.
Е, щом си добра с математиката и физиката има надежда hahaha вземи почети малко истинска астрология, не седмични и месечни хороскопи по медиите....... тогава ще говорим отново, имам странното усещане, че ще повярваш в науката астрология, сега пишеш наизуст.
Не знам, как да не ти излиза повече темата в отговорите.......
Виж целия пост
# 586

За да си добър астролог се искат години, труд, обучение, опит, интуиция и т.н.........не е толкова елементарно, колкото си въобразяваш, ако си беше направила труда да проучиш как стоят нещата едва ли щеше да си толкова саркастична. Астрологията е наука(част от нея е математика), и е коренно различна материя  от ясновидството Mr. Green
Да не би да я бъркаш с астрономията Simple Smile?
Виж целия пост
# 587
Не,със сигурност не я бърка с астрономията!Който поне малко се е поинтересувал от астрология ще знае че има много математика в нея
Виж целия пост
# 588
Да поясня - увличам се по астрологията, смятам, че астрологичните знаци дават някакво отражение върху личността, дори подробен хороскоп възнамерявам да си поръчам и още се двоумя къде, но чак пък сериозна наука...със сигурност не е Simple Smile. Иначе поне в училище щяха да я споменат Peace.
И в судоку има математика, но не ми е известно да е наука.
Виж целия пост
# 589
Да поясня - увличам се по астрологията, смятам, че астрологичните знаци дават някакво отражение върху личността, дори подробен хороскоп възнамерявам да си поръчам и още се двоумя къде, но чак пък сериозна наука...със сигурност не е Simple Smile. Иначе поне в училище щяха да я споменат Peace.
И в судоку има математика, но не ми е известно да е наука.
Хич, не я бъркам с астрономията.
Не ми се спори относно наука ли е астрологията, за мен е загуба на време. Това с предмет в училище е невероятен довод Crazy......то и според учебниците сме произлезли от маймуните, но дали е така?
Ако за теб  беше повече от увлечение увлечение, т.е. имаше сериозно отношение, и беше попрочела повечко от някоя книжка или прогноза в пресата...... нямаше да пишеш подобни коментари, както и да е.......личен избор и гледна точка.
Жалкото е, че и в астрологиятя има т.н. челга, както сами наричат сериозните астролози т.н. прогнози, хороскопи във вестници и списания, или характеризиране на човека, само според слънчевият му знак Sick или партньора според асц, що за глупост ooooh!
Виж целия пост
# 590
Ще си сложа поста от една друга тема:

"Линка, който обещах, от темата на професионалните астролози:

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/783153/an/0/page/77#Post783153

и копирам пост на Магистара:
"За късмет в практиката си често попадам на близнаци- и ето какво забелязох- улучват в таквоз време да се родят, че и за разликата им в минути ту куспидите сменят знака , ту планети домовете, често в картите им има генетичен показател- връзка Слънце-Урн- диспозиция или съвпад, стелиум със Слънце вътре, или раждане по новолуние, управителите на 5-11 домове в съвпад и други екстри. Съвет, когато разглеждате близнаците задължително зачитайте дуодите-/или двадитите/,където се намират планетите и най-важното куспидите на домовете на картите. Тогава ще може да проявите виш пилотаж в интерпретацията за близнаците. Ето пресна случка - в картата на мъж съвпад Слънце-МЕркурий-Нептун-Венера в Стрелец и в тригон с Луната в Лъв- Стрелешкото слънце в дуодата на Лъва, а Луната в дуодата на Стрелец , той има сестра близначка. Стелиума му в Стрелец е в квадрат с Юпитер в Риби и в опозиция към лунен възел- т.е. имаме тауто. Когато казах на майката на мъжа, чийто хороскоп гледах, че е бил болен от детска инфекционна болест с леко увреждане на черен дроб, а сестра му-близначка не е била болна по това време - тя ме помисли за ясновидец- ама всичко е по-простичко- той е Слънце и то е поразено, а Луната-сестра - не. Практиката много пъти показва, че относно здравето и доста други неща гледа се повече Луната в женски хороскоп, а Слънцето в мж.За тези, които не знаят кво са дуодите- всеки знак делим на 12 части-сегмента образува 2,5 градуса, всеки от които се ръководи от планета по началото на знака. Например, 1-та дуода на Овена- Овен-0-2,5 градуса, после от 2,5-5 гр. Телец и т.н. първата дуода на знака винаги се управлява от управителя на зодиата, а после по реда на зодиите. Така ако виждате няква Венера в Риби, в 23 градуса ще добавите и влиянието на Плутон, като управител на декадата и Юпитер на дуодата Стрелец. Когато рисуваш портрет добре да съчетаваш правилно боичките... колко нюанси има във всяка позиция на планетата.... ''
айде, като толкова омаловажавате науката астрология, някой да преведе, и да видим колко време ще му е нужно, за да разбере и навлезе в материята.....не е за всеки Naughty
Магистъра е ник на А. Вотей, т.е. написаното е от нея.
Виж целия пост
# 591
Ани, успокой се, моля те Laughing Този цитат сега беше опит да ме застреляш с респектираща терминология ли?
Никога не съм чела хороскопа си във вестника, ако това е важно Simple Smile.
Продължавам да не мисля, че астрологията е конвенционална "сериозна" /както я наричаш/наука, но въпреки това ще си направя личен хороскоп, когато реша при кой доцент или професор в областта  Laughing.
Виж целия пост
# 592
Ани, успокой се, моля те Laughing Този цитат сега беше опит да ме застреляш с респектираща терминология ли?
Никога не съм чела хороскопа си във вестника, ако това е важно Simple Smile.
Продължавам да не мисля, че астрологията е конвенционална "сериозна" /както я наричаш/наука, но въпреки това ще си направя личен хороскоп, когато реша при кой доцент или професор в областта  Laughing.
Спокойна съм.
Нямах намерение да те застрелвам с терминология, а да ти покажа колко е трудоемко и има детайли, които малко хора могат да усвоят, разберат и т.н.......
Това с титлите пак е смешно, хората са го измислили за четкане на егото и създаване на иерархия........... но определено има профита в областа и са доста по-начетени от някои истински профита в други области Winkизбери си ти астролог, по твоя преценка.
Виж целия пост
# 593
Ще си сложа поста от една друга тема:

"Линка, който обещах, от темата на професионалните астролози:

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/783153/an/0/page/77#Post783153

и копирам пост на Магистара:
"За късмет в практиката си често попадам на близнаци- и ето какво забелязох- улучват в таквоз време да се родят, че и за разликата им в минути ту куспидите сменят знака , ту планети домовете, често в картите им има генетичен показател- връзка Слънце-Урн- диспозиция или съвпад, стелиум със Слънце вътре, или раждане по новолуние, управителите на 5-11 домове в съвпад и други екстри. Съвет, когато разглеждате близнаците задължително зачитайте дуодите-/или двадитите/,където се намират планетите и най-важното куспидите на домовете на картите. Тогава ще може да проявите виш пилотаж в интерпретацията за близнаците. Ето пресна случка - в картата на мъж съвпад Слънце-МЕркурий-Нептун-Венера в Стрелец и в тригон с Луната в Лъв- Стрелешкото слънце в дуодата на Лъва, а Луната в дуодата на Стрелец , той има сестра близначка. Стелиума му в Стрелец е в квадрат с Юпитер в Риби и в опозиция към лунен възел- т.е. имаме тауто. Когато казах на майката на мъжа, чийто хороскоп гледах, че е бил болен от детска инфекционна болест с леко увреждане на черен дроб, а сестра му-близначка не е била болна по това време - тя ме помисли за ясновидец- ама всичко е по-простичко- той е Слънце и то е поразено, а Луната-сестра - не. Практиката много пъти показва, че относно здравето и доста други неща гледа се повече Луната в женски хороскоп, а Слънцето в мж.За тези, които не знаят кво са дуодите- всеки знак делим на 12 части-сегмента образува 2,5 градуса, всеки от които се ръководи от планета по началото на знака. Например, 1-та дуода на Овена- Овен-0-2,5 градуса, после от 2,5-5 гр. Телец и т.н. първата дуода на знака винаги се управлява от управителя на зодиата, а после по реда на зодиите. Така ако виждате няква Венера в Риби, в 23 градуса ще добавите и влиянието на Плутон, като управител на декадата и Юпитер на дуодата Стрелец. Когато рисуваш портрет добре да съчетаваш правилно боичките... колко нюанси има във всяка позиция на планетата.... ''
айде, като толкова омаловажавате науката астрология, някой да преведе, и да видим колко време ще му е нужно, за да разбере и навлезе в материята.....не е за всеки Naughty
Магистъра е ник на А. Вотей, т.е. написаното е от нея.

Какви глупости, какви плоски лъжи и има кой да им вярва още в 21-век, ужас! Crazy Извинявам се ,че се намесих, но не се стърпях.... ooooh!
Виж целия пост
# 594
Ще си сложа поста от една друга тема:

"Линка, който обещах, от темата на професионалните астролози:

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/783153/an/0/page/77#Post783153

и копирам пост на Магистара:
"За късмет в практиката си често попадам на близнаци- и ето какво забелязох- улучват в таквоз време да се родят, че и за разликата им в минути ту куспидите сменят знака , ту планети домовете, често в картите им има генетичен показател- връзка Слънце-Урн- диспозиция или съвпад, стелиум със Слънце вътре, или раждане по новолуние, управителите на 5-11 домове в съвпад и други екстри. Съвет, когато разглеждате близнаците задължително зачитайте дуодите-/или двадитите/,където се намират планетите и най-важното куспидите на домовете на картите. Тогава ще може да проявите виш пилотаж в интерпретацията за близнаците. Ето пресна случка - в картата на мъж съвпад Слънце-МЕркурий-Нептун-Венера в Стрелец и в тригон с Луната в Лъв- Стрелешкото слънце в дуодата на Лъва, а Луната в дуодата на Стрелец , той има сестра близначка. Стелиума му в Стрелец е в квадрат с Юпитер в Риби и в опозиция към лунен възел- т.е. имаме тауто. Когато казах на майката на мъжа, чийто хороскоп гледах, че е бил болен от детска инфекционна болест с леко увреждане на черен дроб, а сестра му-близначка не е била болна по това време - тя ме помисли за ясновидец- ама всичко е по-простичко- той е Слънце и то е поразено, а Луната-сестра - не. Практиката много пъти показва, че относно здравето и доста други неща гледа се повече Луната в женски хороскоп, а Слънцето в мж.За тези, които не знаят кво са дуодите- всеки знак делим на 12 части-сегмента образува 2,5 градуса, всеки от които се ръководи от планета по началото на знака. Например, 1-та дуода на Овена- Овен-0-2,5 градуса, после от 2,5-5 гр. Телец и т.н. първата дуода на знака винаги се управлява от управителя на зодиата, а после по реда на зодиите. Така ако виждате няква Венера в Риби, в 23 градуса ще добавите и влиянието на Плутон, като управител на декадата и Юпитер на дуодата Стрелец. Когато рисуваш портрет добре да съчетаваш правилно боичките... колко нюанси има във всяка позиция на планетата.... ''
айде, като толкова омаловажавате науката астрология, някой да преведе, и да видим колко време ще му е нужно, за да разбере и навлезе в материята.....не е за всеки Naughty
Магистъра е ник на А. Вотей, т.е. написаното е от нея.

Какви глупости, какви плоски лъжи и има кой да им вярва още в 21-век, ужас! Crazy Извинявам се ,че се намесих, но не се стърпях.... ooooh!
Какъв 21 век,  има си наука, термини, закони, последователност. Даже ми е странно какво търсиш, четеш, пишеш в подбна тема, unadaptable......... newsm78.....верно, да ни просветлиш колко сме заблудени и в какви лъжи вярваме Whistling
Едва ли си разбрала и две думи от цитираният пост, за да го коментираш.........
Аман от такива компетентни чели-недочели, чули-недочули, изказващи се много(празно)знайковци, .......
Виж целия пост
# 595
Ще си сложа поста от една друга тема:

"Линка, който обещах, от темата на професионалните астролози:

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/783153/an/0/page/77#Post783153

и копирам пост на Магистара:
"За късмет в практиката си често попадам на близнаци- и ето какво забелязох- улучват в таквоз време да се родят, че и за разликата им в минути ту куспидите сменят знака , ту планети домовете, често в картите им има генетичен показател- връзка Слънце-Урн- диспозиция или съвпад, стелиум със Слънце вътре, или раждане по новолуние, управителите на 5-11 домове в съвпад и други екстри. Съвет, когато разглеждате близнаците задължително зачитайте дуодите-/или двадитите/,където се намират планетите и най-важното куспидите на домовете на картите. Тогава ще може да проявите виш пилотаж в интерпретацията за близнаците. Ето пресна случка - в картата на мъж съвпад Слънце-МЕркурий-Нептун-Венера в Стрелец и в тригон с Луната в Лъв- Стрелешкото слънце в дуодата на Лъва, а Луната в дуодата на Стрелец , той има сестра близначка. Стелиума му в Стрелец е в квадрат с Юпитер в Риби и в опозиция към лунен възел- т.е. имаме тауто. Когато казах на майката на мъжа, чийто хороскоп гледах, че е бил болен от детска инфекционна болест с леко увреждане на черен дроб, а сестра му-близначка не е била болна по това време - тя ме помисли за ясновидец- ама всичко е по-простичко- той е Слънце и то е поразено, а Луната-сестра - не. Практиката много пъти показва, че относно здравето и доста други неща гледа се повече Луната в женски хороскоп, а Слънцето в мж.За тези, които не знаят кво са дуодите- всеки знак делим на 12 части-сегмента образува 2,5 градуса, всеки от които се ръководи от планета по началото на знака. Например, 1-та дуода на Овена- Овен-0-2,5 градуса, после от 2,5-5 гр. Телец и т.н. първата дуода на знака винаги се управлява от управителя на зодиата, а после по реда на зодиите. Така ако виждате няква Венера в Риби, в 23 градуса ще добавите и влиянието на Плутон, като управител на декадата и Юпитер на дуодата Стрелец. Когато рисуваш портрет добре да съчетаваш правилно боичките... колко нюанси има във всяка позиция на планетата.... ''
айде, като толкова омаловажавате науката астрология, някой да преведе, и да видим колко време ще му е нужно, за да разбере и навлезе в материята.....не е за всеки Naughty
Магистъра е ник на А. Вотей, т.е. написаното е от нея.

Какви глупости, какви плоски лъжи и има кой да им вярва още в 21-век, ужас! Crazy Извинявам се ,че се намесих, но не се стърпях.... ooooh!
Какъв 21 век,  има си наука, термини, закони, последователност. Даже ми е странно какво търсиш, четеш, пишеш в подбна тема, unadaptable......... newsm78.....верно, да ни просветлиш колко сме заблудени и в какви лъжи вярваме Whistling
Едва ли си разбрала и две думи от цитираният пост, за да го коментираш.........
Аман от такива компетентни чели-недочели, чули-недочули, изказващи се много(празно)знайковци, .......

Вярно е, че не знам какво е стелиум, домове на Венера, Марс и не знам си кой, пък не ми и трябва. Laughing Обаче прочетох това
Цитат
Когато казах на майката на мъжа, чийто хороскоп гледах, че е бил болен от детска инфекционна болест с леко увреждане на черен дроб, а сестра му-близначка не е била болна по това време - тя ме помисли за ясновидец- ама всичко е по-простичко- той е Слънце и то е поразено, а Луната-сестра - не. Практиката много пъти показва, че относно здравето и доста други неща гледа се повече Луната в женски хороскоп, а Слънцето в мж.
и направо паднах. То бива да си неук, не е задължително да разбираш от медицина, ама пък и да се изказваш така по медицински въпроси....няма такъв смях просто... Joy. Нека си се излага жената, аз за нищо на света не бих дала и лев на човек с подобен кръгозор, за да ми каже нещо относно здравния ми статус. Close Наистина по-добре да съм некомпетентна по стелиума и дуодите, ама да имам малко ум в главата, та да си направя проста сметка как става заразяването с инфекциозна болест(предполагам, че в случая става въпрос за хепатит). Като много(празно)знайковец ще запазя тези елементарни познания за себе си и няма да наруша дълбоката премъдрост, лееща се тук Joy Joy
Виж целия пост
# 596
unadaptable, разбрахме колко си имна и компетентна, а всички доверяващи се на астролози лишени от здрав разум, айде се разкарай някъде на друго място да пръскаш излишен мозък, тук не вървиш, нахрани си на друго място гладното за внимание его.
Постове подобни на твоите ги намирам за върха на глупостта, абсолютно ненужни в темата. Я, да помислим, просветли ни, че сме глупци, и колко ти си по-умна, само защото твоето мнение е различно от нашето( визирам астрологията, като наука), но да ти повярваме или не, си е наш избор. Преди да коментираш и изказваш велики истини....... вземи почети и се образовай малко, но за това се искат услилия и труд, къде , къде е по-лесно да се говори наизуст........не ми се спори с теб, жал ми е за хора с подобно ограничено/тесногръдо мислене. 
Виж целия пост
# 597
Не съм дошла да споря колко съм компетентна и колко съм чела, всеки има пълното право да е заблуден колкото си иска. Труд да науча нещо съм положила предостатъчно и затова се слисах от писанията на тази "експертка", иначе едва ли щяха да ми направят впечатление.
Темата, както и форума, е обществен и всеки може да каже мнението си, затова изрази като: разкарай се някъде, ще ги казваш само  у дома си или когато си направиш собствен сайт, който не е публичен.
Искам да ти кажа, че и на мен ми е жал за хората, които стават жертва на всякакви шарлатании заради широкото си и без граници мислене Mr. Green, но може би и те са си виновни...
Пак се извинявам за появата си в темата, понякога чета и в теми, където нямам намерение да съм от списващите. Зачетох се в поста на магистАра Mr. Green, защото и аз съм близначка(любопитство), а написаното ме накара да причисля безразличната ми до момента "наука" астрология към шарлатанството. Жалко за което.
П.П. Обидите обикновено са привилегия на хората, които други аргументи нямат Mr. Green
Виж целия пост
# 598
Unadaptable,без да искам да се заяждам, бих ти казала, че си в голяма грешка.Както казах по-горе, съм правила хороскоп в който изрично беше посочено, "скрита инфекция с малък таз".Едно изречение, на което не обърнах внимание, но точно от това съм оперирана след години.През цялото време на търсене на диагноза/след като имах вече оплаквания/, тъй като държах връзка с астроложката, тя ми повтаряше , че диагнозата от която ме лекуват е в грешна посока.Така и излезна!Проблема не беше гинекологичен, а дебело черво.Как да не повярвам?Астрологията е точна наука, това не е гадание, а математическо изчисление.Освен това, има толкова необясними неща все още в живота, че с лека ръка не можем да го отхвърлим, по - добре да се замисляме.А как би обяснила, след като си толкова категорична "благодатният огън", всяка година по Великден.Та това също е едно чудо необяснимо!
Виж целия пост
# 599
а не е ли забранено от закона неправоспособни лица да дават диагнози и/или да лекуват?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия